Problema pirmoje klasėje

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.03.28 15:22 (prieš 1 m.)

  Sveiki. turime tokia problema: Mūsų sūnus eina į pirmą klasę. Jis labai aktyvus, lyderiaujantis. Darželyje dalyvavo daugybėje renginių, buvo tikrai geras vaikas, auklėtojos ir specialistai iš darželio jį prisimena kaip nuostabų vaiką.

  Viskas pasikeitė kai vaikas išėjo į pirmą klasę. Nespėjame eiti į mokyklą. Klasėje 17 berniukų ir tik 7 mergaitės. Berniukai visi labai aktyvūs, mėgstantys išdaigas. nei vienas nenori vienas kitam nusileisti savo "kietumu". Nuo mokslo metų pradžios turime drausmės problemų, jam sunkiai sekasi susikaupti per pamokas. Ateidavus pasiimti vaiką, visada budavo klasėje net ir pamokos metu didžiulis triukšmas. Dažnai per pamokas tiesiog nieko nedaro, užsiima pašaline veika. Kiekvieną dieną su vaiku kalbamės, lankomes pas psichologus tiek mokykloje tiek ŠPT, tačiau situacija nei kiek nesikeičia. Manome, jog didelę įtaką vaikui daro kiti vaikai, į kuriuos jis bando lygiuotis. Vaiko žodyne atsirado keiksmažodžiai, kurių seniau nebūdavo, pats būna dažniau piktas. Kiekviena dieną kalbamės, viską aptariame, bet po kiekvienos dienos pamokų vėl tos pačios pastabos iš mokytojų.

  Iš mokytojos ir mokyklos vadovybės jaučiu šaltumą, net buvo pasakyta, kad iš darželio buvo pateiktos suklastotos charakteristikos (iš mūsų darželio atėjo 4 vaikai), kad visi vaikai yra nevaldomi, prastai paruošti.

  Papasakojus situaciją darželio direktorei, ji labai nustebo, kaip taip galėjo pasikeisti vaikai. Darželyje jie puikiai dalyvaudavo įvairiose išvykose, konkursuose. Puikiai sutardavo su auklėtojomis, draugais. nebuvo jokių nesusiprastimų.

  Su vyru pradėjome galvoti, gal mums vertėtų pakeisti mokyklą, pereiti į kitą. Tiesiog lenda visokios mintys. Kalbėjau su mokytoja, gal jam po pamokų padėtų papildomai pasimokyti (aišku ne už ačiū), tačiau astakymas buvo, kad "Aš su juo papildomai nedirbsiu, man trūksta nervų su juo". Prailgintos grupės nelankome, nes ten bendra, pirmokai būna su antrokais ir beveik visi žaidžia su telefonais, tai nauda lygi 0.
  Esame atsakingi tėvai, labai pergyvename dėl savo vaiko. Daug keliaujame, aktyviai leidžiame laisvalaikį, problemų su vaiku patys kaip ir neturime. Vakarais darome visokias užduotėles, jis jas atlieka kiek gali savarankiškai. Tiesiog nebežinome ką daryti. Kolkas vienintelė mintis keisti mokyklą. Tačiau bijome dar pabloginti ir taip blogą situaciją, bet kažką daryti reikia.

 2. 2018.03.28 16:07 (prieš 1 m.)

  Is to,ka parasete, greiciausiai keisciau mokykla,jei per 7men.vaikas neadaptavosi tai tikrai yra problema...
  Gal mokytoja nesusitvarko su judriais vaikais, vaikai "ne auksiniai" ir pan...
  O papildomai pasimokyti,paieskokyte kito mokytojo,gal situacija pageretu moksle,bet jei mokykloje mokytojos nuostata i vaika ne kokia,tai keisciau mokykla ar mokytoja,kita klase...

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.03.28 17:36 (prieš 1 m.)

  Toje mokykloje yra tik viena pirmoku klase. Pakalbejau dar siandien su viena mama, situacija ta pati, nors vaikas daug ramesnis uz musu, darzelyje buvo isvis labsi geras ramus, o mokykloje kasdien po pastaba. Mokytoja taip pat nesugeba priversti vaiko per pamoka dirbti, rasyti.

 4. Augustas 9 m. 8 mėn.

  2018.03.28 17:55 (prieš 1 m.)

  Grieztuole parašė:
  Sveiki. turime tokia problema: Mūsų sūnus eina į pirmą klasę. Jis labai aktyvus, lyderiaujantis. Darželyje dalyvavo daugybėje renginių, buvo tikrai geras vaikas, au…

  Sveiki,
  Lygiai tą pati bėda ir su mumis..šiemet lankome antrą klasę tai kiek geriau, bet pastabos taip pat plaukia.
  Ką galiu pasakyti..praitais metais lb pergyvenau..kiek ašarų išlieta..su vaiku ir kalbėta ir bausta..žodžiu. Paskui pradėjau kalbėtis su kitom mamom, gilintis ramei kas kur kaip vyksta. Išvada: mokytojos negebėjimas susitvarkyti su vaikais. Kalbėta ir su ja. Pasirinko klasės numylėtinius o kiti likę blogi. Po pokalbių situacija pagėrėdavo, po kiek laiko vėėėl blogas tas mano vaikas.
  Klasės draugai tikrai turi didžiulę įtaką..pirmoje klasėje ir "gerais" žodeliais apsikeisdavo ir ko tik nebuvo...o muštynių....jetau jetau..ir kai pamačiau kad vaikus mokytoja nedrausmina pasakiau "stop".. čia ne į jūsų pareigas iena? Atsakymas buvo "ne". Kodėl? Nes mat tėvai blogi, vaikai kvaili ir čia ne jos bėda. Rinkau mamas...kalbėjau..tada kalbėjom su vaikais..pasidarė geriau. Aišku ir laikas praėjo, apsitrynė..būba ir dabar konfliktų, bet juk bernai..pasimuša..
  Noriu pasakyti jog pedagogai lb skundžiasi dažnai, bet patys visuomet nusipurto atsakomybės. Ne visi aišku. Bet pas mus būtent tokia mokytoja. Kad ir kas nutinka kalti vaikai, tėvai, aplinkybės..tik ne jin. Čia patarimas tik toks jog turi apsišarvuoti geležine kantrybę..dėl adaptacijos per pusmėtį yra pasakos ir būna trunka jin ilgiau. Luktelkit kitų metų. Paprašykit mokykloje spec pedagogų pagalbos. Mokys jūsų vaiką atskyrai ir užsiims su juo ir išmoks vaikas visko. Programa bus ta pati tik gaus pagalbą(nebus čia palengvinta). Mes tuo naudojamės ir likau lb patenkinta. Dukart savaitėje mano vaikas išvedamas atskyriems užsiėmimas(lietuvių,matematika). Pagėrėjo ir susikaupimas klasėje ir suvokimas kas yra mokslas. O daugiau...stebėkit..jei kitamet situacija ta pati keiskit minimum mokytoja.

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.03.30 08:38 (prieš 1 m.)

  jau isitikinau, kad problema mokytojoje, nes ir musu klases jau ruosiasi iseiti 4 vaikai. Tik beda, nere vietu kitose mokyklose... Vakar buvau ir svietimo skyriuje, papasakojau visa situacija, nes norejau rasyti prasyma perkelimui. Mes vistiek eisime i kita mokykla, tik nuo rugsejo, o svietimo skyrius savo ruoztu sake pakalbes su mokyklos vadovybe, nes nenormalu, kad tiek vaiku migruotu...

 6. Augustas 9 m. 8 mėn.

  2018.03.30 08:44 (prieš 1 m.)

  Grieztuole parašė:
  jau isitikinau, kad problema mokytojoje, nes ir musu klases jau ruosiasi iseiti 4 vaikai. Tik beda, nere vietu kitose mokyklose... Vakar buvau ir svietimo skyriuje,…

  Na kai švietimas įsikiš mokytoja dar labiau kandžios vaikus..tad vistiek tada geriau jau keisti mokyklą

 7. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.03.30 09:38 (prieš 1 m.)

  dar kazkaip reikia siuos metus iskenteti, guodzia bent tai, kad nedaug beliko.

  Labiausiai gailiuosi, kad anksciau nekeiciau mokyklos, nes ta mintis jau nuo lapkricio menesio buvo, bet vyras ramino, kad viskas gerai, susitvarkys, bet dabar ir pats sako, kad nieko cia gero... Puolam ant vaiko, baram ji, nors gal ir ne visai kaltas jis... Gaila jo kazkaip paliko

 8. Augustas 9 m. 8 mėn.

  2018.03.30 10:10 (prieš 1 m.)

  Grieztuole parašė:
  dar kazkaip reikia siuos metus iskenteti, guodzia bent tai, kad nedaug beliko.

  Na būna nutinka ir taip. Auklėjimas niekada nebūna blogai. Tik į nauda..kad ir mokytoja nekompetetinga yra ir vaikams už ką sakyti pastabas, nepergyvenkit?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras