Meshka parašė:
Galbut pavyktu gydytojai paskambinti arba parasyti sms.
Esu parasiusi, i vaisingumo centra. Tikriausiai pirmad gausiu atsakyma arba kontaktus, kas pavaduoja. Kaip tycia cia ta nedarbo diena vakar.
Aisku snd vel atkentejau svaiguliuka, isgerus tablete 🤯









