migluze.10 parašė:
Sveikos norėjau paklausti įdomaus klausimo 🙈 gal žinote kaip būna punkcijos diena, ar duoda nedarbingumą tai dienai? Ir jeigu duoda tai nedarbingumo pažymėjime kaip…
Biuleteni duoda jeigu jums reikia bet tik 1 dienai, jei reikia daugiau tai reikia prasyt seimos gyd.
Paziurejau savo nedarbingumo lapeli tai ten parasyta kad santariskiu ligonone, santariskiu klinikos, priezastis liga, niekur nera pamineta apie vaisinguma










