Kontraceptinė spiralė MIRENA (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.06.15 20:27 (prieš 1 mėn.)

Tukas parašė:
    Menesines turejo prasidet 13d, spirale turi det 17d.. snd 15 ir ju ne zenklo tikrai nesilaukiu (celibats).. per pacias mm turbut niekasnededa spirales? Perkelt v…

Man dejo butent per menesines

2. 2019.06.15 21:02 (prieš 1 mėn.)

juste65 parašė:
    Man dejo butent per menesines

Man sake kad paskutinem dienom kai jau bumas praejes...ir svarbiausia mano laikas pirmadieni pats pirmas net pasiskambint pasitart negaliu..

3. 2019.06.17 11:28 (prieš 1 mėn.)

Zdz nuvariau pas gine, pasakiau kas kaip.. tai sako ka cia vazinesi pirmyn atgal- dedam ir viskas.. liepe isgert no-spa kad nespazmuotu ir neisstumtu spirales ir liepe nekilnot nieko sunkaus, tame tarpe ir vaika maziau nesiot snd rytoj

Idejimas nemalonus bet neskausmingas.. keista patirtis..

4. 2019.06.17 21:00 (prieš 1 mėn.)

Sveikos merginos. Pasidalinkit prašau kas seniau įsidėjes spiralę, (prieš metus ir daugiau) kaip jum su tepliojimais po mėnesinių? Tarkim mėnesinės praeina,o po jų tepliojimai tesias ar ne ?

5. 2019.06.18 08:36 (prieš 4 sav.)

lincikasster parašė:
    kokiu būdu tikrino po mėnesio?

Tikrino echo vaginaliniu.

O del siulu kartais uzciuopiu, kartais ne, jie pasislenka ten ir tiek.

keit parašė:
    Sveikos merginos. Pasidalinkit prašau kas seniau įsidėjes spiralę, (prieš metus ir daugiau) kaip jum su tepliojimais po mėnesinių? Tarkim mėnesinės praeina,o po jų …

Ne, jokiu tepliojimu, as isidejus levosert 2 metai jau tuoj.

6. Einoras 7 m. 6 mėn.

2019.06.18 13:42 (prieš 4 sav.)

keit parašė:
    Sveikos merginos. Pasidalinkit prašau kas seniau įsidėjes spiralę, (prieš metus ir daugiau) kaip jum su tepliojimais po mėnesinių? Tarkim mėnesinės praeina,o po jų …

Jokiu tepliojimu 🤷‍♀️ mano mm kaip tepliojimas sakyciau 😊

7. 2019.06.24 15:54 (prieš 3 sav.)

Mireną man įdėjo šį sausį. Dabar laukiuosi...
    Nėštumo atveju reikia spiralę išimti, bet niekas jos neranda... Jau 4 gydytojai bandė, ieškojo. Deja...

Daugiau niekada nesidėčiau ir nesidėsiu.
    Ją dėti rekomendavo ginekologė dėl endometriozės. Šalutiniai požymiai po įdėjimo buvo spuogai ir svorio augimas.

8. 2019.06.24 18:28 (prieš 3 sav.)

Burbulenzas parašė:
    Nėštumo atveju reikia spiralę išimti, bet niekas jos neranda... Jau 4 gydytojai ba…

O tai koks paaiskinimas? Kur dingo?

9. 2019.06.24 19:13 (prieš 3 sav.)

Burbulenzas parašė:
    Nėštumo atveju reikia spiralę išimti, bet niekas jos neranda... Jau 4 gydytojai ba…

As buvau isidejus Gold Lily varine spirale. Taip pat pastojau. Ir spirales nebuvo jau. Sake, kad matyt ja isstume vaikas nestumo metu, iskrito kazkaip.. Pati net nezinau

10. 2019.06.24 20:44 (prieš 3 sav.)

juste65 parašė:
    As buvau isidejus Gold Lily varine spirale. Taip pat pastojau. Ir spirales nebuvo jau. Sake, kad matyt ja isstume vaikas nestumo metu, iskrito kazkaip.. Pati net ne…

Iskrenta ir nepastebet tokio daikto?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
430,00 €
9,00 €
370,00 €
38 | 10 | S