Vaikų intelektas

Komentuoti
  1. 2011.05.30 11:48 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.05.30 11:48 (prieš 6 m.)

Sveiki, kur ir kokiu budu butu galima "patikrinti" vaiko intelekta. Psichologe "Vaiko raidos centre" siule pries vaikui einant i mokykla atlikti intelekto testa ar kazka panasaus. Kur mes ji galime atlikti? Kaip vyksta procesas? Tevai dalyvauja jame?

2. migloza
    2011.05.30 12:41 (prieš 6 m.)

Shustroji :) 6 m. 4 mėn.
    Ypatingasis :) 13 m. 10 mėn.

2011.05.30 12:41 (prieš 6 m.)

RODODENDRA parašė:

Vaiko intelekto testus siaip daro ir raidos centre,tik ten eiles baisios...Siaip psichologineje-pedagogineje tarnyboje tuos testus turetu atlikti,bet jos ten tingi dirbti dazniausiai reik reikalaut ir nerodyt raidos centro ir darzelio popieriu kol nepratestuoja ir jauciu pries mokykla irgi bus nemazos eiles,bet bandyti verta...

3. @kvietkelis@
    2011.05.30 12:43 (prieš 6 m.)

Saulutė 6 m. 10 mėn.
    Mėnuliukas 13 m. 9 mėn.

2011.05.30 12:43 (prieš 6 m.)

RODODENDRA parašė:

Vaiko intelekto testa galima atlikti Pedagogineje Psichologineje tarnyboje, Jeigu vaikas nori eiti i mokykla, o tais metai jam dar nesueina 7-eri. Tai nieko nekainuoja. Klaipedoje bent jau atlieka su Veksleriu.

2011.05.30 17:03 (prieš 6 m.)

Sveiki
    Kaip jums jau teisingai parašė, vaiko intelekto tyrimą galima atlikti arba Pedagoginėje-psichologinėje tarnyboje, arba tame pačiame Vaiko raidos centre. Abiejose vietose jis atliekamas nemokamai. Tiesa, į Vaiko raidos centrą, kiek žinau, reikia gydytojo siuntimo.
    Lietuvoje vaikų intelektas nuo 6 iki 16 m. yra tiriamas pagal Wechslerio intelekto tyrimo skalę. Yra vertinamas bendras, verbalinis (kalbinis) ir neverbalinis intelektas. Vaikui yra duodamos įvairios standartizuotos užduotys. Paprastai testavimas trunka apie pusantros valandos, bet gali būti ir ilgiau ar trumpiau, priklausomai nuo paties vaiko ypatumų. Įprastoje situacijoje tėvai nedalyvauja testuojant vaiką, tačiau gali būti ir išimčių.
    Kaip jau buvo minėta, abiejose įstaigose gali būti eilės, todėl geriausiai užsiregistruoti iš anksto.
    Jeigu turite daugiau klausimų, rašykite

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras