Marsiete parašė:
Kajus ir Gerda![]()
man irgi nera patys paciausi, bet kai paskaiciau auksciau apie Lioleka ir Boleka, tai labai tiko i tema.
Marsiete parašė:
Kajus ir Gerda![]()
man irgi nera patys paciausi, bet kai paskaiciau auksciau apie Lioleka ir Boleka, tai labai tiko i tema.
V.E.T parašė:
Kymantas, Kotryna
Ieva, Arnas
turejau klasioka pavarde kymantas
o ir siaip per ilgas pirmas variantas.
arnas grazus
M.I.L.K. parašė:
turejau klasioka pavarde kymantaso ir siaip per ilgas pirmas variantas.
arnas grazus![]()
Dazniausiai Kymantas buna pavarde, bet man tai vardas lb grazus, mano brolis tuuri toky
Arnas ir mazybiskai pavadinti galima ir prie dauguma mergaitisku vardu tinka
dera jis visur
Sekmes paieskose
Vyllma parašė:
Neseniai girdėjau vardus -Rokis ir Jokis.Man šie vardai,kažkas "be ryšio".O kaip jums?
kaip suniuku
jei kada tureciau dvynukus, noreciau, kad vardai butu panasus, ar bent is tos pacios raides, sutinku, kad atskiros asmenybes, bet tai neturi itakos, juk ir nedvyniu pasitaiko panasiu vardu, o cia gal tevams butu grazu, vien todel, kad jie gime tuo pat metu, augo vienam namely
mano nuomone tokia, as rinkciau panasius vardukus
akvile84 parašė:
Mano pusseserės dvynukai Dovydas ir Domantas ir mažiukas broliukas Dovijus, man gražu kai broliukų vardai panašūs
Itariu, kad juos vistiek vadins Vydas, Mantas, Vijus ;)
Iš patirties sakau (mes su sese esam dvynės) esam Gabrielė ir Germantė
kažkas kalbėjo apie atskiras asmenybes ir individualybes, dvyniams tai retas atvejis, nes visą laiką būnant kartu yra labai sunku suvokti save, kaip atskirą asmenį, vardai čia ne prie ko
mes labai džiaugiamės, kad turim bent šiek tiek panašius vardus, esam identiškos dvynės, dėl to mums labai svarbu būti panašioms netik iš išvaizdos, bet ir vardais
paauglystėje asmenybės momentas yra aktualus, tačiau laikui bėgant supranti, kad tavo dvynis tai ne atskira asmenybė, o tavo dalis
Visa tai iš asmeninės patirties, tačiau kiekvienas atvejis yra skirtingas.
1 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
14 testuotojų vertinimai