Laila1 parašė:
aj, nzn. jau pavargau planuoti ir skaiciuoti, - tikrai. Tai nzn, - sekanti cikla nedarysiu niekoir is cia dingsiu
![]()
Joo,visoms labai skirtingai. Na nk vistiek sulauksim savo
Sekmingo planavimo. Nenuleiskit ranku ;))
Implantacinis kraujavimas yra vienas pirmųjų nėštumo požymių, kylantis kiaušinėliui tvirtinantis gimdoje. Skaityti
visą straipsnįLaila1 parašė:
aj, nzn. jau pavargau planuoti ir skaiciuoti, - tikrai. Tai nzn, - sekanti cikla nedarysiu niekoir is cia dingsiu
![]()
Joo,visoms labai skirtingai. Na nk vistiek sulauksim savo
Sekmingo planavimo. Nenuleiskit ranku ;))
Jinc parašė:
Joo,visoms labai skirtingai. Na nk vistiek sulauksim savo![]()
Sekmingo planavimo. Nenuleiskit ranku ;))
O kaip jums ar dar teplioja?
Laila1 parašė:
aj, nzn. jau pavargau planuoti ir skaiciuoti, - tikrai. Tai nzn, - sekanti cikla nedarysiu niekoir is cia dingsiu
![]()
Tikrai forumuose reikia maziau sedeti
bet,kad vis ieškai informacijos
Vilte231 parašė:
O kaip jums ar dar teplioja?![]()
Vis dar rudai, siandiena jau 3 diena. Bt atrodo siandiena stipriau net. Ai, turbut čia sumišusios mm.
Tikrai,maziau skaityti forumus, prisigalvoju poto sau nestumu ;D
Vilte231 parašė:
Tikrai forumuose reikia maziau sedetibet,kad vis ieškai informacijos
![]()
tai vat. butent......:-/
Jinc parašė:
Vis dar rudai, siandiena jau 3 diena. Bt atrodo siandiena stipriau net. Ai, turbut čia sumišusios mm.
O kaip Jums?;)
Vilte231 parašė:
Irgi rudai vis,na bet po nakties tik laselis tai gal jau siandien pasibaigs tai ir rytoi nt galesiu padaryti ir gyventi toliau normaliai![]()
Po nakties ko tais irgi nieko, bet va diena pajudejus atsiranda;)
Sekmes, ir lauksim geru ziniu;)
Jinc parašė:
Po nakties ko tais irgi nieko, bet va diena pajudejus atsiranda;)
Sekmes, ir lauksim geru ziniu;)![]()
Ačiū
o kada jus planuojate nt daryti?
Sveikos... nestumos teste pamaciau pirmadieni vaidukliuka
, vakar pasidariau - toks pats vaiduoklis, ar jis neturejo psidaryti tamsesnis, juk auga HCG? ir maudzia pilva, tempia, nuovargis... kad tik nebutu nieko blogo.... tuoj verksiu... ryt pas gine einu
beje, vasario 22 d. dariau kraujo tyrima HCG, nieko nerode, kita diena patepliojo ir viskas. Pirmadieni dariau testa.
14 testuotojų vertinimai
9 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai