Anyta, vaiko priežiūra, prisirišimas

Komentuoti
 1. 2017.11.05 10:03 (prieš 1 m.)

  Sveikos,taigi,su anyta gyvename kaiminysteje,kiekviena ryta susitinkam kavutes, paplepeti, zinoma kartu nesuosi ir.dukrele 7 menesiu..Anyta labai padeda su dukros prieziura,isleidzia pasportuoti4k savaiteje,pasibuti su vyru,seip viskas lyg ir neblogai,bet paskutiniu metu pastebejau toki dalyka,kad dukra su manimi nebenori buti,verkia istysai,zyzia,o pamaciusi mociute tiesia rankeles ,prasosi paimama,nusvinta,prisipazinsiu,kazkiek uzpavydejau,susimasciau,kad galbut per mazai laiko savo dukrai skiriu,dabar apskritai nesinori ne kiek palikti dukros anytai,as jos vengiu..

  Nezinau ar elgiuosi.tinkamai,ar cia emocijos suzaide ir padare savo,nes vaikui norisi buti pacia paciausia..Kas liecia anyta,ji dirba auklyte, prriziuri savo drauges vaika 2 metuku,is sono matosi lyg ji bandytu "nuvogti" vaiko meile.. Kaip pvz,oj Danielius jau mamos nebemyli, myli Irena. Kai bendraujam nuolat apsneka savo drauge, kad ji bloga mama,daro ne taip viska kaip reikia ir panasiai.. NORS mama ji tikrai gera.

  Esme tame ,kad ji visiems giriasi,kaip mano vaikas nebenori pas mane,o buti su ja,lyg iskeldama save I virsu pries mane,dukra mano sako baba,mama,papa,bet tai juk nevalingi garsai,kurie nereiskia,kad ji saukiasi babos ar mamos,dukryte buna pasukauja babababaaaa ir ji jau is karto,va,baba myli,taip pas baba nori..

  Zodziu nezinau arba as jau grynai paranojiskai mastau,arba kazkas cia ne. Taip,patarkite!

 2. 2017.11.05 10:11 (prieš 1 m.)

  Vitalija1111 parašė:
  Sveikos,taigi,su anyta gyvename kaiminysteje,kiekviena ryta susitinkam kavutes,paplepeti,zinoma kartu nesuosi ir.dukrele 7 menesiu..Anyta labai padeda su dukros pri…

  P.s anyta turi 3 sunus,labai norejo susilaukti mergytes,galbut dabar bando atsigriebti su anuke??

 3. 2017.11.05 10:37 (prieš 1 m.)

  Vitalija1111 parašė:
  Sveikos,taigi,su anyta gyvename kaiminysteje,kiekviena ryta susitinkam kavutes,paplepeti,zinoma kartu nesuosi ir.dukrele 7 menesiu..Anyta labai padeda su dukros pri…

  Aš ką Jūsų vietoje daryčiau, tai daugiau dėmesio skirčiau vaikui (nežinau kiek Jūs jo skiriate), apmažinčiau vizitus pas anytą. Gal dukrytei tikrai Jūsų trūksta Nors dabar, perskaičius Jūsų istoriją, prisimenu, kad buvo laikas, kai atrodė, kad mano vaikui visi kiti, tik ne aš įdomūs. Bet kažkaip ėjo ir praėjo tas laikotarpis, tačiau ir aš pavydėjau savo vaiko. Ypač tada, kai apsilankydavo pas mus giminaičiai, kurių aš nelabai mėgstu. Tada apimdavo ne tik pavydas, bet ir pyktis.
  Bet netoleruočiau, jei kas ir juokais sakytų mano vaikui, kad va jis nebemyli mamos, myli močiutę, kad mamos nereikia ir pan. nesąmones.

  3
 4. Mergaitė 4 m. 4 mėn.
  Berniukas 8 m. 2 mėn.

  2017.11.05 10:37 (prieš 1 m.)

  Moterys, na kas jums darosi? Rimtai... Niekada nešautų galvon pavydėti močiutės meilės. Pati augau dievindama saviškę, ji mano akyse buvo tobula visomis prasmėmis nes močiutės ir seneliai tam ir yra, kad tiesiog savo anūkelius palepintų. Mano vaikai mano tėvus taip pat be proto myli ir dažnai net mane skundžia ir mielai lėkdavo pas juos, vos paprašius aš dėl to be galo džiaugiuosi. Žinau, kad augant seneliai visada bus geresni, nei tėvai. Nes mes juos auginame, auklėjame, pabarame ir t.t.
  Nereikia konkuruoti, reikia džiaugtis ir vertinti! Laimingi vaikai, kurie turi dėl jų paklaikusius senelius
  P.s. pati dažnai gaunu “barti” nuo tėvų, kad subariau/nubaudžiau lyg ir be reikalo bet žiūriu su šypsena ir greit primenu, kaip jie patys mane auklėjo!

  8
 5. 2017.11.05 10:42 (prieš 1 m.)

  Na, aš žinau save ir žinau, kad skaudžiai skambėtų žodžiai, kad vaikas mamos nemyli, net kai tai netiesa. Aš giliai į širdį imu tokius dalykus, bet čia gal nuo žmogaus priklauso. Kitas juokais viską gal priimtų.
  Tas pavydas gal daugiau susijęs ne su tuo, kad iškilo reali grėsmė, kad vaikas mamos nemylės, o su nuovargiu, miego trūkumu, stresu, hormonais. Bent jau man taip buvo.
  Nereikia neigti, kai jauti pyktį ar pavydą, reikia pripažinti savo jausmus ir gerai pagalvoti su kuo jie susiję.

  2
 6. 2017.11.05 13:54 (prieš 1 m.)

  Jei apkalba draugę, lygiai taip pat apkalba ir jus. Nemanau, kad yra normalu žeminti mamą vaiko akyse. Aš pati kad ir kokia pikta bebūčiau prie vaiko niekada nekomentuoju uošvių elgesio, nesvarbu, kad dar mažas vaikiukas, bet ji auga, greit pradės suprasti, todėl pratinuosi ir pati.
  Mano anyta prižiūri vaiką kai į paskaitas einu, t.y. 3 dienas per sav po 3val. Bet dukrytė pradėjo blogai naktį miegoti, dažnai keltis, dieną iš akių nepaleidžia, pas anytą opapa nebeina, ir nebeužmiega su ja. Todėl savaitę nėjau į paskaitas, nes supratau, kad vaikui trūksta manęs. Dabar viskas jau susitvarkė.
  Situacija kiek kitokia, bet prieš pora mėn irgi buvo, kad skaičiavau kiek kartų anytai nusišypsojo, ir labai sunku širdelėj būdavo jei man mažiau šypsojosi. Bet tada tiesiog sugalvojau būdų kaip vaikui gali būt įdomoau su manim. Bet ir tada ir dabar anyta supranta, kad mama yra mama ir nieko jau čia nepadarysi. Nes jei niurzga su ja tai ateina ir šalia būna, kad mažylė mane matytų, jei kas neaišku visad išgirstu 'einam pas mamą pasiklaust', jei kažkas nesigauna 'mama geriausiai padarys' ir t.t. nors ji pavydi man mano vaiko kai nebenorėjo su ja likt, tai ir nesijuokdavo ir liūdna pasidarydavo, anyta bandydavo kartoti mano veiksmus, gal kad vaikui mane primintų ir kai opapa nėjo, paskui migdytis ėjau ją pasiimt, sakau ateik opapa, vaikas plėšosi, kojom spardosi, rankutes tiesia į mane, o anyta dantis sukandus laiko ir 'nu matai, nelb nori' bet tuo pavydas ir baigėsi.
  Mes, mamos, labai apsikrovę darbais. Buitis, maistas, darbas, mokslai, vyrui, draugams dėmesio reikia, sau laiko norisi, gražioms irgi būt norisi, sportas ir t.t. o gak tiesiog bent pora dienų per sav meskim tuos visus darbus ir visą save skirkim vaikams, tada ir jiems mamos užteks ir mama laiminga bus Manau gerai, kad seneliai labai myli ir yra svarbūs anūkam, bet kai viskas yra sveiku protu, vaikui pačiam nusprendžiant ir ne per prievartą išlaužiant iš vaiko meilę.

  Emma parašė:
  Moterys, na kas jums darosi? Rimtai... Niekada nešautų galvon pavydėti močiutės meilės. Pati augau dievindama saviškę, ji mano akyse buvo tobula visomis prasmėmis :…

  Jūsų tėvai ir uošviai yra skirtingi pasauliai manau dauguma moterų daug labiau džiaugiasi kai vaikai myli labiau jų tėvus, o ne uošvius aš irgi neskaičiavau kiek kartų mano mamai vaikas šypsosi, bet anyta yra anyta

  3
 7. 2017.11.05 14:04 (prieš 1 m.)

  Jei gerai sutaret su anyta ir daug padeda jums...ir dar jusu vaikas myli mociute tai viskas cia puiku:),nera ko ir pavydeti...Vaikui,mamos niekas neatstos:), gal ir vaikui mama "pabosta":).Jei nesutartumete su anyta,tuomet retinciau susitikimus, o cia is pasakojimo labiau anyta gėris:).
  Pas mumis yra kita problema anyta ir seneli mato retai, tai pamates klykia ir visai nepripazysta, tik po geros valandos prisileidzia ir tai nenoriai...bet nebesuku sau galvos,reiškia vaikas manasis labai labai myli mama:),ji jo pasaulis ir saugumas, o taip is manosios puses myli tiek mociute, o tuo labiau seneli, nuo ranku nenulipa ir daznai mamos nereikia tuomet, ne ne ne tik I seneli isikibes abu ramiai zaidzia, o mociute tai neatstoja mamos:),bet dideliausias Dėkui Mamai, kad esa puiki močiute :)...

 8. 2017.11.05 14:20 (prieš 1 m.)

  Buna tokiu mociuciu...Dievina anukus, kas gerai. Buna net nori, kad vaikas myletu jas labiau uz mama,labiau uz visus. As turejau tokia mociute. Pati atsimenu kaip manes klausinedavo, ka tu labiausiai myli, mane ar mama? Atsakydavau, kad vienodai. Nors suprasdavau, ka istikruju nori girdeti. Mano mama nesureiksmindavo jos tokio perdeto noro savintis mane. (bent jau to nejutau ir nera to sakiusi). Nors kartais mociute nubanguodavo i krastutinumus. pvz, buvo pareiskusi, kad atostogoms tevai neturi teises manes issivesti kelioms savaitems, tegu vaziuoja vieni,o vaika jai palieka Man atrodo,jog mano mociutei butu buve normalu, jei mane tevai butu tiesiog atidave jai auginti. Siaip man kaip vaikui ji tikrai daug dave, ta neapsakoma meile ir siluma. nereiketu pavydeti. jusu vaikas visada zinos mama yra mama ir ja myles. mociute yra mociute. as visada uz, kad kuo daugiau artimu ir mylinciu zmoniu vakui. tuo geriau. aisku manoji mociute niekada blogai apie mama nekalbejo. Zodziu, jei mociute nenubanguoja i visiskus krastutinumus...kad blogai kalbes vaikui apie jus ar pan..tai uz jos nora siek tiek savintis jusu vaikuti nesureiksminkit ir nepavydekit...vaiko meiles uzteks abiem

 9. 13 m. 1 mėn.

  2017.11.05 14:27 (prieš 1 m.)

  Scorpiona parašė:
  Jei apkalba draugę, lygiai taip pat apkalba ir jus. Nemanau, kad yra normalu žeminti mamą vaiko akyse. Aš pati kad ir kokia pikta bebūčiau prie vaiko niekada nekome…

  nu laba diena. kuo jau anyta kitokia vaikui močiutė nei kad jūsų mama? labai ydingas požiūris va toks. į gerą jis neveda tikrai. juk vaikas viską supranta. nu žodžiu.

  4
 10. Mergaitė 4 m. 4 mėn.
  Berniukas 8 m. 2 mėn.

  2017.11.05 14:29 (prieš 1 m.)

  Lotavil parašė:
  nu laba diena. kuo jau anyta kitokia vaikui močiutė nei kad jūsų mama? labai ydingas požiūris va toks. į gerą jis neveda tikrai. juk vaikas viską supranta. nu žodži…

  Nesupratau ir aš...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
104 | 3 - 4 m.
10,00 €
68 | 3-6 mėn.
5,00 €
36 | 8 | S