Vyras nepasiruošęs vaikams?

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.11.21 16:01 (prieš 1 m.)

  Sveikos, vyrui neužkalnų 28m, man 25m, Žinau dar esame jauni ir t.t. Bet aš jau norėčiau vaikų, visada norėjau pagimdyti pirmą vaiką max 27metų. Tai laikas kaip ir artėja, jaučiuosiu gana pasiruošus, bet užsiminus vyrui apie vaikus, jo pirmas atsakymas būna, kad turiu pirma magistrą pabaigti (kurio aš dar net nepradėjus, tiesiog jis mano planuose ) , ir gauti daugiau patirties darbe. Bet juk kaip tik labiau įsitvirtinus darbe ir pakilus pareigose norėsiu nukelti nėštumą, juk niekas nenorės prarasti kilimo pareigose galimybės. Būtų geriau paplanuoti dabar, paauginti vaikiuką ir tada užsiimti karjera. Bet vėl gi nenoriu vyro spausti prie sienos, nes žinau, kad jis tiesiog sutiks, jeigu "aš taip noriu" , todėl bijau, kad po to nebūtų iš jo pusės nusivylimo, kad per anksti ir pan. Nežinau, net ką daryti, kaip įtikinti vyrą, kad jau laikas .

  1
 2. 2017.11.21 16:49 (prieš 1 m.)

  Atsiprasau kad klausiu, bet gal vyras siulo jums isitvirtinti darbe del finansu? Juk nuo atlyginimo priklausytu ismokos, bei ar apskritai yra kur grizti is po motinystes.

  As pati irgi sau keliau tiksla 2 metus isdirbt man patinkanciam darbe, kad ramiai iseiciau i dekreta ir is jo grizciau jau turedama stiprius pamatus tolesnei karjerai. I darba grisiu po metu dekreto. Pagimdziau 30ties.
  O jus drasiai galit ir darbe isitvirtint ir spet iki 27 pagimdyt. ?

  Siulau perkalbet su vyru kodel jis jums taip siulo. Man rodos jis turi kazkokiu motyvu, nes jei butu siaip nepasiruoses gal kitaip sakytu, pvz mes dar jauni, pagyvenkim del saves, ar pan.

  2
 3. 2017.11.21 18:54 (prieš 1 m.)

  Manau, kad vyras protingai kalba. Nes karjerą daryt su vaikais sunkoka. O ir sunkiau darbą rasti. Kita vertus, gali ir sunkiau sektis pastoti. Va man 30. Dariausi karjerą. Ir niekaip nepastoju. Nors visi tyrimai geri. Dabar gailiuosi, kad anksčiai nebandėm nors vyras labai norėjo

  6
 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.11.21 19:05 (prieš 1 m.)

  Vyrui tiesiog atrodo,kad esam jauni, kad dar to laiko daug. Ir jo nuomone kaip tik geriau man būtų pirma pakilti karjeros laiptais, bet man atrodo atvirkščiai, kad pakilus jais kaip tik nenorėsiu iškart eiti motinystės atostogų, tai neaišku kiek metų vėl nusitęstų nėštumas, o jeigu paskui nuspręsim, kad norim ne vieno tai iš vis nežinau..

 5. 2017.11.21 19:50 (prieš 1 m.)

  Čia jau vieno teisingo kelio nėra, viskas priklauso, kokius prioritetus pasirinks judviejų šeima. Vieni renkasi karjera, kiti vaikus, teisingo kelio nėra mano vyras pradžioj panasiai šnekėjo, kad karjera, o tada ateityje kada vaikai. Man svarbu pradžioj vaikai. Tai mes tiesiog pasnekejom, as jam paskaičiavau, jei rinkčiausi karjera, keliu metu gimdyciau ( jei pasisektų greitai pastoti, nes daug kam aplink is draugu nepavyksta) ir kada grįžčiau i taip vadinama rinka. Tiesiog vyresnei mamai sunkiau adaptuotis jei jaunesnei. Tai mes taip pasišnekėjom ir nusprendem, kad kol yra tėvai, yra kas padės jei ka, tai prioritetas tapo vaikai

  1
 6. 2017.11.21 20:13 (prieš 1 m.)

  Mano vyrui 27, man 23 ir vyras jau metus laiko zyzia kaip vaikų nori, kad norės ir anūkus praaugusius pamatyti ta karjera nelabai turi prasmę kai tau 40 ir neturi su kuo jos vaisiais dalintis... Visiems tenka suktis ir daugumai puikiai gaunasi. Be abejo jauniems lengviau. O dėl savęs geriau pagyventi kai vaikai išeina, o ne kol jų nėra - finansiškai lengviau, prioritetai kiti, ilgai svajotos svajonės kurias pagaliau gali išpildyti ir tam dar yra sveikatos

  3
 7. 6 m.
  7 m. 3 mėn.

  2017.11.22 01:24 (prieš 1 m.)

  Kaip sakau tokiais atvejais geriausia kai patys vaikai pasibeldzia
  As sakydavau, kad noreciau vaiku veliau, na iki 30pasigimdyti, bet tuo paciu ir nesisaugojom labai atsakingai, na ir ka, planuojant vestuves suzinojom nelabai tiketa naujiena, kad laukiuosi, vyrui buvo sokas sioks toks, o man sypsena lyg ausu, nes visad maniau, kad pastoti bus man sunkiau del problemu su skydliauke, ir kad netyciuku tikrai nebus tai gi gavosi taip, kad gyniausi diploma su 3men pilveliu, tekejau jau su 4men pilveliu, planai pasikoregavo del darbu, kaip sakant nespejau isidarbinti numatytame darbe su specialybe, bet nenusiminiau baisiai, juk tai tik darbas, ne gyvenimo prasme! pagimdzius nutarem, kad ir antro noresim ilgai nelauke, gime antras dziaugsmas, jam paaugus 1.5metuku sugalvojau patobuleti ir istojau i antra specialybe, tuo paciu ir pradejau darbuotis po 1-2d per savaite pagal pirma specialybe, zodziu studijavau, lengvai dirbau ir vaikucius auginau, ir toks stimulas stengtis buti pavyzdinga mama. Vaikai nieko neatima, jie kaip tik paskatina, aisku tik reikia tureti noro paciai aplamai esu labai labai laiminga, kad tapau mama gerokai anksciau nei planavau, 28m turiu tris vaikus, jie mano nuostabiausios dovanos gyvenime, ju auginimas man pats tobuliausias ir mylimiausias darbas, jiems gimus supratau, kad nors ir turiu savo mylimas specialybes, bet vaikai man visada bus pirmoje vietoje, jokie darbai, jokios karjeros to nesuteiks, ka suteikia savo vaikas. Ir seip, kaip smagu buti jauna energinga mama savo vaikams! Ir tas poziuris toks jaunatviskas kai atrodo pati neseniai vaiku buvai, tai taip lengva suprasti savo vaika kaip minejau vyrui mano buvo sokas su pirmu nestumu, bet jis geras tetis, rupinasi seima, myli vaikus, nemanau, kad kas butu pasikeite, jei jis teciu butu tapes 5 ar 10metu veliau.

  9
 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2017.11.23 15:09 (prieš 1 m.)

  Mes su vyru irgi vis atidėdavom tokius planus ir dabar 28m pagimdžiau. Darbe spėjau šį bei tą nuveikti ir gauti kvalifikaciją, tad ar po 1 ar po 2 m grįšiu nejaučiu jokios baimės.
  Vyras dabar žaidžia su dukrele ir sako “ kad kas būtų sakę kad vaikai tokie faini, anksciau būčiau turėjęs”

  2
 9. 2017.11.23 18:51 (prieš 1 m.)

  Man 25, vyrui 29. Bandem susilaukti vaikelio, nepasiseke, praradom.. bandysim vel po poros menesiu. Abu labai norim vaikucio. Vyras dirba, as ne. Ir jis net nenori, kad dirbciau. Realiai finansiskai mums nesunku, planuojam savo busta isigyti per metus. Tai as manau, kad pasiekti ko nori bus imanoma bet kada. O vaikuciu susilaukti bent nuo 25eriu, man asmeniskai yra tikslas. ?

 10. Eduardas 7 mėn. 3 sav.
  1 m. 6 mėn.
  Augustinas 3 m. 10 mėn.

  2017.11.23 22:58 (prieš 1 m.)

  GyvenantiPuikiai parašė:
  Manau, kad vyras protingai kalba. Nes karjerą daryt su vaikais sunkoka. O ir sunkiau darbą rasti. Kita vertus, gali ir sunkiau sektis pastoti. Va man 30. Dariausi k…

  Nebūtinai dėl amžiaus nepastojat ilgai. Gal ir jei 23 ar 25 metų būtumėt bandę, tas pats būtų gavesi.
  Mums pirmas vaikutis užkibo iš pirmo ciklo (nors man buvo jau 29 metai), antras visai neseniai - iš trečio ciklo (man jau 32 metai), bet čia turint omenyje, kad kai namuose jau yra vaikas ir laiko pabūti kartu mažiau lieka, ir nervų daugiau, ir poilsio mažiau
  Taigi, ne visada viskas į amžių susiveda

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras