Komentuoti
  1. 18 m. 10 mėn.

2011.02.11 11:39 (prieš 7 m.)

Sveikos moterytės,esu naujokė,nežinau ar čia pataikiau,ar į ta foruma,bet norėčiau rasti tokia temelę,kurios šeimos planuoja leliuka,bet negali susilaukti. Viena iš tų šeimų esame mes,mes darėmės tyrimus.Deja,tyrimų rezultatai nenudžiugino. Jo spermatozoidų jundrumas tik 2 procentai, likusieji yra deformuoti.Mano vyras labai nusiminė ir jis prarado vilti. Dabar laukiam eilės pas gyd.Žilaitiene. Labai norėčiau,kad atsilieptų panašaus likimo šeimos,kurios gydosi,kurios gal but jau turi savo džiaugsmeli.

2. Stepas 7 m. 11 mėn.

2011.02.11 12:15 (prieš 7 m.)

roskius parašė:

nueik pas planiukes, gal ten kas ka zino

3. Julija 7 m. 5 mėn.
    Gabriele 18 m. 2 mėn.

2011.02.11 12:25 (prieš 7 m.)

zinau, kad yra vaistuku, kurie skatina spermiukus greiciau judet, mano draugei ir jos vyrui dare tas injekcijas, po injekciju reikejo per tam tikra laika tureti santyki. aisku cia reikia gydytojos patarimo. bet svarbu nenusiminti, vilciu visada yra

4. 18 m. 10 mėn.

2011.02.11 13:20 (prieš 7 m.)

Jolka4ever parašė:

Na aš vilties kaip ir nepraradau,žinau,kad įmanoma,bet labai daug laiko užtruks ir daug kantrybės reikės, o tie vaistukai ne visiems padeda . Aš daug kur ieškojau tokios temelės,man būtų tikrai įdomu pabendrauti su tokio pat ar panašaus likimo šeimomis.Labai norėčiau,kad ji išsiplėstų,nes manu paskutiniu metu tai gan aktualu tapo.

5. Stepas 7 m. 11 mėn.

2011.02.11 13:25 (prieš 7 m.)

o kiek laiko jau bandot pastot?

6. 18 m. 10 mėn.

2011.02.11 13:31 (prieš 7 m.)

katiukas parašė:
    o kiek laiko jau bandot pastot?

Mes jau ilgai bandom,be gydytoju pagalbos jau neišsiversim ,bandom jau 3metus.

7. Stepas 7 m. 11 mėn.

2011.03.08 00:21 (prieš 7 m.)

roskius parašė:

nzn ar tu dar esi cia, bet as su gerom naujenom pasirodo mano sesers buves vyras turi ta pacia problema, o ju dukrelei jau 6 metukai ir dar vienas persileidimas taip pat mama sake, kad jos geriausios drauges vyras taip pat su sia problema susidure, bet dbr jau turi 2 vaikus jiem gydytojai patare tiesiog myletis kuo daugiau, o gal uzkibs sake, kad tiesiog reikia "pagaut" tus judrius linkiu sekmes sulaukiant

8. 18 m. 10 mėn.

2011.03.08 13:16 (prieš 7 m.)

Aš dar lankausi čia, panašiai ir mums sakė,bet, kad neužkimba . Pirkausi ovuliacijos testų, mylejomes per ovuliacija ,bet nieko, kaip neužkimba taip neužkimba

9. Stepas 7 m. 11 mėn.

2011.03.08 14:51 (prieš 7 m.)

roskius parašė:

dbr ziurek ne tik savo ovuliacija ;). sese sake kad kasdien myledavosi, net per menesines
    mamos drauge dar kazkaip menuli ziuredavo

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.08 18:53 (prieš 7 m.)

laba tavo pasakota lb panasi kaip mano vieno draugo. jis taip pat su zmona isgyv ena kad negali susilaukti vaikiuko. as ir pati ne is pirmo karto pastojau tik po metu draugystes pastojau mes nesisaugojom mylejomes kasdien per menesines ir kaip tik imanoma bet nieko. sunkiai bet pastojau ryte apie 6-7 h kaip vyrams norisi labiausiai sex.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras