Egli Ja parašė:
PA smane irgi 3metukų sūnus. Sveria apie 20kh.nesioju jei nori. Nekraujuoju, nieks nieko nesakė, laikau kol galiu 😊
Pas mane vaikas ir apie 20 kg sveria, bet sužinojus kad laukiuosi visiškai atsisakiau jo kilnoji. Aišku gal man lengviau buvo atsisakyt nes vaikas vyresnis🤷♀️








