90 dienų maisto derinimo dieta

Komentuoti
 1. Lukutė 4 m. 11 mėn.
  Titutis 12 m. 3 mėn.

  2014.05.21 13:57 (prieš 4 m.)

  Sveikos mergaitės, ar esate ką nors girdėjusios apie šią dietą, o gal kuri laikėtės?
  Ar būtų norinčių laikytis?
  Trumpai apie šią dieta: 90 dienų dietos principas - keturių skirtingų mitybos dienų kaita, priklausanti nuo to, kokie produktai derinami tam tikrą dieną.
  Dieta visada prasideda nuo baltymų dienos, po jos - krakmolo diena, paskui - kitų angliavandenių ir o po ketvirtos (vaisių) dienos vėl prasideda baltymų diena. Kiekviena 29 diena yra vandens diena - tą dieną reikia gerti tik vandenį ir nieko daugiau. Jokiu būdu negalima keisti dienų tvarkos. Per dieną reikia išgerti bent 2 l vandens, o geriau net daugiau. Geriam arbatą, vaisių ir daržovių sultis. Atkreipiu dėmesį, kad vaisių ir daržovių sultys irgi laikomos maistu. Kavą taip pat galima gerti tik be cukraus. Iš ryto pirmiausia turite išgerti stiklinę vandens, per dieną išgerti ne mažiau kaip 2 l skysčių. Po dietos kurso dar 90 dienų pusryčiams valgyti tik vaisius, kitus patiekalus rinktis pagal skonį, bet laikytis subalansuotos mitybos principų (niekada nemaisyti baltymų ir angliavandenių). .
  PUSRYČIAI: visas 90 dienų jie maždaug tokie patys – pavyzdžiui, du obuoliai ir dvi kriaušės, stiklinė uogų arba bet kokie sezoniniai vaisiai. Galima derinti vaisius taip, kaip norisi, tačiau norint pagerinti virškinimą, geriau valgyti vienos rūšies vaisius. Be to, šviežius vaisius galima keisti džiovintais arba vaisių sultimis. Svarbiausia, kad sultyse nebūtų cukraus. Ypatingai rekomenduojamos citrinų sultys.
  Valymosi ciklas nuo 4 iki 12 val. tuo metu reikia valgyti kuo mažiau (daugiausia vaisius) ir gerti kuo daugiau vandens, arbatos bei nekaloringų gėrimų.

  Maitinimosi ciklas nuo 12 iki 20 val. šis laikas skirtas valgyti svarbu derinti produktus ir daryti tinkamas pertraukas tarp valgymų.

  Baltymų dieną tarp valgymų turi būti 4 val pertrauka, kitomis 3 val. o vaisių dieną galima ir dažniau jei jautiesi alkana (patiekalu laikomas ir vaisius ir stiklinė sulčių).

  Virškinimo ciklas nuo 20 iki 4 val. tad po 20 val nieko nevalgom.

  Visų 90 dienų pusryčiai vienodi: vaisiai. Gali riktis vaisių derinį, o jei nori, kad virškinimas būtų greitesnis, pasirink vieną vaisių rūšį.

  Per dieną reikia išgerti bent 2 l vandens, o geriau net daugiau. Geriam arbatą, vaisių ir daržovių sultis. Atkreipiu dėmesį, kad vaisių ir daržovių sultys irgi laikomos maistu. Kavą taip pat galima gerti tik be cukraus.

  Iš ryto pirmiausia turite išgerti stiklinę vandens, per dieną išgerti ne mažiau kaip 2 l skysčių.

  Po dietos kurso dar 90 dienų pusryčiams valgyti tik vaisius, kitus patiekalus rinktis pagal skonį, bet laikytis subalansuotos mitybos principų (niekada nemaisyti baltymų ir angliavandenių).

  MINI SANTRAUKĖLĖ:
  Kiekviena 29 diena yra vandens diena – ta dieną gerk tik vandenį ir nieko daugiau.
  Valgyk 3 kartus per dieną. Gali valgyti net 4 kartus: jei prieš pietus jautiesi alkana, pavakariams suvalgyk vaisių.
  Baltymų dieną tarp pietų ir vakarienės turi būti 4 val pertrauka. Kitas dvi dienas tarp pietų ir vakarienės turėtų būti 3 valandų pertrauka.
  Vaisių dieną – 2 valandos.
  Po 20 val. nieko nebevalgom.
  Jei pietavai vėlai ir manai, kad esi soti, vistiek ką nors užkąsk vakarienei.
  Dietą gali kartoti tik praėjus 90 dienų po dietos kurso.
  Gamindama valgį vartok kokybišką aliejų (1 šaukštelį maistui gaminti, kitą salotoms).
  Kitų angliavandenių dieną vakarienei būtinai suvalgyk desertą ir plytelę juodojo šokolado, jei neesi smaližė, suvalgyk nuo pietų likusią patiekalo dalį, bet juodasis šokoladas būtinas.

  Laikantis šios dietos valgyti reikia tris kartus per dieną, atsižvelgiant į organizme vykstančius procesus.

  Valymasis vyksta nuo 4.00 iki 12.00 valandos – tada reikia valgyti kaip įmanoma mažiau (daugiausia vaisius), gerti kiek galima daugiau vandens ir žolelių arbatos.
  Maitinimasis – nuo 12.00 iki 20.00. Kiekis čia ne svarbiausia, valgyti galima tiek, kiek norisi.
  Svarbiausia – pertraukos tarp valgymų: baltymų dieną – ne mažiau nei 4 val., krakmolo ir angliavandenių – ne mažiau 3 valandos. Vis dėlto jeigu išalkote pirmoje dienos pusėje, suvalgykite vaisių ar išgerkite stiklinę sulčių. Vitaminų dieną valgyti galima kas 2 valandas.
  Virškinimas - nuo 20.00 iki 4.00. Po aštuntos vakaro valgyti nebegalima!

 2. Lukutė 4 m. 11 mėn.
  Titutis 12 m. 3 mėn.

  2014.05.21 14:02 (prieš 4 m.)

  Meniukų pavyzdys (pirmos keturios dienos)
  1 DIENOS MENIUKAS - BALTYMAI

  PUSRYČIAI
  * 2 mandarinai arba
  * 2 kiviai

  PIETŪS
  * viščiuko krūtinėlė be odos,
  * žalumynai,
  * nemažas baklažanas,
  * pomidoras arba šaukštas pomidorų padažo,
  * puse šaukštelio raudonėlių,
  * pusę šaukštelio rozmarinų,
  * skiltelė susmulkinto česnako,
  * kapotų petražolių,
  * šaukštas alyvuogių aliejaus,
  * druskos,
  * pipirų,
  * daržovių salotoms.
  Alyvuogių aliejų sumaišykite su raudonėliais rozmarinais ir smulkintu česnaku. Baklažaną supjaustykite griežinėliais, aptepkite juos padarytu mišiniu ir pakepinkite iš abiejų pusių. Baklažano gabalėlius apdėkite supjaustyto pomidoro gabalėliais arba ištepkite pomidorų padažu ir pabarstykite kapotomis petražolėmis. Viščiuko krūtinėlę išvirkite vandenyje kartu su sriubai skirtais žalumynais. Mėsą supjaustome ir trumpai pakepiname inde kur kepė baklažanai.
  Paruošiam salotas. Patiekalą valgom su riekele (tik viena!) duonos. Paskui suvalgykite 0,3 l sriubos kur virė vištiena.
  Indą iš kurio valgysite geriausiai pasirinkti didesnį ir optiškai atrodys daugiau o suvalgysite mažiau.

  VAKARIENĖ
  Tas pats, ka valgėte pietums, tik perpus mažiau ir be sriubos ir duonos.

  2 DIENOS MENIUKAS - KRAKMOLAS

  PUSRYČIAI
  * 3 abrikosai arba
  * griežinėliais supjaustytas bananas. Bananą pratinkitės valgyti šakute, kiekvieną griežinėlį valgykite atskirai.

  PIETŪS
  * 400g raugintų kopūstų,
  * 3 bulvės,
  * šaukštelis aliejaus,
  * nedidelis svogūnas,
  * 1 šaukštelis saldžiųjų paprikų,
  * šaukštas adžikos,
  * skiltelė česnako,
  * žiupsnelis kmynų,
  * lauro lapelių,
  * druskos,
  * keli pipirai,
  * 70ml sultinio.
  (krakmolo dienomis sriubos pagrindą virkite iš daržovių arba iš kubelio daržovių sriubos.)
  Svogūną supjaustykite ir pakepinkite aliejuje. Sudėkite smulkintą česnaką, papriką, kmynus, lauro lapelį ir pipirus, įdėkite adžikos ir užpilkite sultiniu. Kai užvirs, įdėkite raugintų kopūstų ir supjaustytas bulves. Troškinkite kol suminkštės. Pagal skonį pasūdykite.
  Valgykite su duonos riekele.
  (Sriubą galima virti ir iš šviežių kopūstų, tada įpilkite truputį acto).

  VAKARIENĖ
  Tas pats, ką valgėte pietums, tik perpus mažiau.
  TAU NESKANUS PASIŪLYTAS PATIEKALAS?
  Pamėginkite pasigaminti sojos pupelių su ryžiais ir daržovėmis. Išvirkite 100g ryžių, į pusę šio kiekio įmaišykite šaukštą virtų sojos pupelių, gabalėliais supjaustytą pomidorą, pusę supjaustyto nedidelio svogūno, skiltelę smulkinto česnako, 2 šaukštus marinuotų arba konservuotų kukurūzų, po žiupsnelį čiobrelių ir dašių. Atskirai sumaišykite šaukštelį pomidorų pastos su puse puodelio sriubos sultinio. Ugniai atsparų indą ištepkite aliejumi sudėkite dalį virtų ryžių, ant jųuždėkite paruoštą mišinį, įmaišykite likusius ryžius ir užpilkite pomidorų pasta su sultiniu. Troškinkite 30 min. 175 laipnių temperatūroje.

  3 DIENOS MENIUKAS - KITI ANGLIAVANDENIAI

  PUSRYČIAI
  * 1 kekė vynuogių arba
  * 2 persimonai.

  PIETŪS
  * 250g miltų,
  * 15g mielių,
  * puse šaukštelio cukraus,
  * žiupsnis druskos,
  * šilto vandens,
  * 4 šaukštai pomidorų pastos,
  * šaukštas alyvuogių aliejaus.
  Į šiltą vandenį suberkite cukrų, įdėkite mielių. Kai mielės pakils, mišinį supilkite į truputį pasūdytus miltus ir užminkykite tešlą. Palikite ją pusvalandžiui, tada plonai iškočiokite, ištepkite alyvuogių aliejaus ir pomidorų pastos mišiniu. Picą kepkite maždaug 20 min. 200 laipsnių temperatūroje.
  (picos padą galite nusipirkti)
  (pomidorų pastą galite pakeisti trintais pomidorais ir prieskoniais)

  VAKARIENĖ
  * Gabalėlis torto arba 3 rutuliukai ledų.
  * 1 plytelė juodo šokolado.
  TAU NESKANUS PASIŪLYTAS PATIEKALAS?
  Tešlą picai galite pertepti alyvuogių aliejumi, įdėti šviežių pomidorų gabalėlius ir saują pievagrybių. Pabarstykite raudonėliais.

  4 DIENOS MENIUKAS - VITAMINAI

  PUSRYČIAI
  * mangas arba
  * stiklinė braškių

  PIETŪS
  Į dubenį suberkite mandarino skilteles, griežinėliais supjaustytą bananą ir du kivius, dvi slyvas be kauliukų, suberkite stiklinę aviečių. Viską užpilkite mandarino sultimis ir lengvai sumaišykite. Iš aliuminio folijos suformuokite tokio pavidalo indą, kad susieitų jo kraštai. Į šį indą sudėkite paruoštus vaisius, gerai užspauskite kraštus ir troškinkite septynias min. orkaitėje 190 temperatūroje. Galite rinktis ir kitokį vaisių derinį.

  PAVAKARIAI
  6 riešutai ir puodelis arbatos

  VAKARIENĖ
  trintas bananas apibarstytas smulkintais riešutais
  TAU NESKANUS PASIŪLYTAS PATIEKALAS?
  Tuomet pamėgink pasigaminti desertą iš 10 džiovintų abrikosų, 10 smulkintų migdolų ir šaukšto bet kokių sulčių arba sirupo. Visus nurodytus produktus suplakite smulkintuvu. Gautą masę ištepkite ant kepimo popieriaus 1 cm storiu, iškepkite ir supjaustykite gabalėliais. Skanaukite prie arbatos.

 3. William Benedict 6 m. 11 mėn.

  2014.05.21 15:31 (prieš 4 m.)

  Labas.na as svorio daug numesti nenoriu, kuda ir taip, bet turiu nepageidaujamu riebalu pilvo ir liemena srity noreciau iabandyti sia dieta,tai nuo kada pradedam?;)

 4. Lukutė 4 m. 11 mėn.
  Titutis 12 m. 3 mėn.

  2014.05.21 16:45 (prieš 4 m.)

  Dabar laikausi delčios, po to planuoju kelias dienas padraugauti su grikiais ir tada kibsiu į šitą, po pirmos lėlytės su šia dieta buvau numetus 24kg

 5. Gustė :)*** 5 m. 7 mėn.

  2014.05.21 17:34 (prieš 4 m.)

  laireti parašė:
  Dabar laikausi delčios, po to planuoju kelias dienas padraugauti su grikiais ir tada kibsiu į šitą, po pirmos lėlytės su šia dieta buvau numetus 24kg

  mane t,p domintų nuo ko pradėt? grikiai plius????

 6. William Benedict 6 m. 11 mėn.

  2014.05.21 19:57 (prieš 4 m.)

  o tai jeigu as nelabai ka turiu mesti, tik 2-3kg, man gal ta dieta nelabai tinka?

 7. Mazasis broliukas 5 m. 3 mėn.
  Didysis brolis 8 m. 10 mėn.

  2014.05.21 21:29 (prieš 4 m.)

  AgneHill parašė:
  o tai jeigu as nelabai ka turiu mesti, tik 2-3kg, man gal ta dieta nelabai tinka?

  Pasidaryk pora sav po viena iskrovos diena per sav ir nukris, kai tik 2kg tai ko cia kankintis. As dar sitos dietos aprasymo nesuprantu jei rimtai tas pats per tapi skaiciau skaiciau ir vis galvojau kaip as cia gryztu prie to pacio

  1
 8. Lukutė 4 m. 11 mėn.
  Titutis 12 m. 3 mėn.

  2014.05.21 21:44 (prieš 4 m.)

  wagana parašė:
  mane t,p domintų nuo ko pradėt? grikiai plius????

  nesupratau klausimo apie grikius

 9. Lukutė 4 m. 11 mėn.
  Titutis 12 m. 3 mėn.

  2014.05.21 21:51 (prieš 4 m.)

  Lotus parašė:
  As dar sitos dietos aprasymo nesuprantu jei rimtai tas pats per tapi skaiciau skaiciau ir vis galvojau kaip as cia gryztu prie to pacio

  tai, kad čia viskas labai paprasta: pirma diena - baltymai, antra - krakmolas, trečia - angliavandeniai, ketvirta - vitaminai ir vėl viskas iš pradžių, šiaip yra knygutė, bet nebėra pakartotino tiražo, išpardavė ir viskas, aš apie 60 dienų turiu meniukus kompe, tai jei atsirastų norinčių laikytis sukelčiau čia meniukus, sutikčiau ir pasiekimų lenteles daryti, tada man lengviau laikytis

 10. 2014.05.21 22:20 (prieš 4 m.)

  Labukas,o kazi matinant galima ar nelabai laikytis sitos dietos?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
80 | 9-15 mėn.
10,00 €
24 | 14,9 cm