Šventės ir vakarėliai darbe

Komentuoti
  1. 2017.10.31 10:55 (prieš 1 m.)

Labas,

Norėjau paklausti kaip jūs su santromis pusėmis sutariate dėl baliukų, šventimų su darbo kolektyvais, be antrų pusių?Ar išleidžiate vyrus, ar jie jus išleidžia?Ar galvojate, kad reikia visur ir visada kartu ir jei nesiveda ir pasako,kad eina tik kolektyvas pykstate?

Pas mus tokia situacija,kad dabar maniškiui prasidės šventiniai renginiai, kariuomenės dienos šventimas, kalėdiniai vakarėliai ir pasakė,kad manęs nesives,kad eis be antrų pusių.

2. 2017.10.31 11:04 (prieš 1 m.)

smalsiuke parašė:
    Labas,

Pas mane imoneje rengiami vakareliai taip pat visada be antru pusiu, ir niekada net nekilo mintis vestis antra puse o vyro darbe - kai kurie tik kolektyvui, kai kurie su antrom pusem. Nematau problemos isleist vyro vieno, nes juk organizuojama tik kolektyvui. Nemanau, kad yra reikalas pykt.

3. 2017.10.31 11:17 (prieš 1 m.)

vyro darbo vakarėliai rengiami visada be antrų pusių. problemos tame nematau.

4. 2017.10.31 11:36 (prieš 1 m.)

Visada einame atskirai, o ir baliai tik darbuotojams, o ne seimoms suprantu, kai buna vasara, tuomet kvieciami buna seimomis. O dabar... bedos nematau, jiems kuopos baliai du kartus i metus ir panasiai. Net nenoreciau eiti kazkur su jo bendradarbiais.

5. 2017.10.31 11:37 (prieš 1 m.)

6. 2017.10.31 12:06 (prieš 1 m.)

Eidavome visada tik atskirai. Darbo vakareliai dazniausiai skirti teambuildingui, ir manau logiska juos daryti be antru pusiu. O ir i paprastus pasibuvimus su draugais ne visada einam kartu. Daugiau pasitikejimo savo antraja puse!

7. Austėja 3 m. 5 mėn.
    Gabija 6 m. 6 mėn.

2017.10.31 12:07 (prieš 1 m.)

Pries kokius 8 metus vyras dirbo kitoje imoneje, tai per kaledini vakareli grizo po 4 valandu issiziojes ir sako keli zmones, kurie issilavine darbo metu santurus, turintys antras puses, vaiku taip atsipalaidavo, kad ten orgijos ir pirty ir baseine vyko, sako jutau svetima geda, kad net nenakvojes gryzo, nors visas centras su nakvyne ispirktas buvo. Dabartiniame darbe vyksta vakareliai ir su antrom pusem ir be ju, as nesuku sau galvos,neinu ten nes ir namie veiklos pakanka. As juo pasitikiu, jei ir bus noras paslysti tai paslysti gali bet kur ir betkada. Esame kartu tik viename mano darbo baliuke dalyvave, bet ten renginys ir buvo visai seimai, Kaledu senelis su dovanom vaikam ir panasiai.

8. 2017.10.31 13:37 (prieš 1 m.)

Bet juk jums turėtų būti nesvarbu kaip yra pas mus šeimose, svarbu, kaip susitariate jūs.
    Aš išleidžiu, neskambinu kada grįš ir mineralinio ryte atnešu jei reikia.
    Ir vyrą rinkausi tokį, kuriam nekiltų klausimo ar mane "išleisti"
    Iš esmės darbiniuose vakarėliuose ir istorijos ir juokeliai tokie specifiniai, kad pašaliečiai nesupras. O dar pirmai pusei norisi ir su kolektyvu bendrauti ir, kad antra pusė nenuobodžiautų, tai reikia "plėšytis".
    Nebent pats pasibuvimas orientuotas ir į antras puses ar šeimas.

Nors žinau ir kitokių porų: kur visur tik kartu, o jei atskirai tai neina, kur išeina tik be nakvynės, kur vienas eina ir per naktį, bet žmonos šiukštu neleidžia, nes ooo, ko ten per tuos vakarėlius privyksta tai svarbiausia, kad jūs savo poroje abu gerai jaustumėtės dėl savo pasirinkto modelio.

9. 2017.11.02 17:25 (prieš 1 m.)

brigita.ku parašė:

Mes ir visada vienas kitą išleidžiame, ir parsivezame jei yra galimybė. Tiesiog iškilo toks klausimas nes su viena pažįstama išėjo kalba ir ji sako jei tavęs nesiveda, tai daryk išvadas. Tai ir susimąsčiau ar čia tik mes vienas kitą išleidžiame, ar tikrai reikėtų daryt išvadas

10. Sunelis:))))) 3 m. 6 mėn.

2017.11.03 17:01 (prieš 1 m.)

smalsiuke parašė:

Na jeigu visi nesiveda antru pusiu,tada viskas normalu. Bet jeigu visi kiti, arba bent didzioji dauguma ateina su antrom pusem,tai tada irgi mastyciu kas ne taip, tiksliau man tokia situacija nepatiktu;)siaip kalediniuose vakareliuose tai dauguma rengiami su antrom pusem.Bent jau is mano patirties. O kiti vakareliai,kaip kokio projekto uzbaigimas ar panasiai tai manau be antru pusiu, ir tai normalu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras