Katės, katinai ir katiniukai :)

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.02.12 17:13 (prieš 2 mėn.)

Jolle_3 parašė:
    Buvom pas veterinoriu siandien. Pasirodo musu katukas sveikas. Beveik. Truputi temp.turejo. Pasirodo cia viskas del streso ir kad maziau vandens gere.

Tfu tfu tfu... Aciu dievui... Jus saunuole, kad nelikote abejinga ir dabar busite pati rami

1
  2. 2019.02.12 17:21 (prieš 2 mėn.)

pikta_musyte parašė:
    Tfu tfu tfu... Aciu dievui... Jus saunuole, kad nelikote abejinga ir dabar busite pati rami

Taip, ramu dabar 😊Praverkiau vakar visa diena, bijojau, kad pienas nedingtu is streso. Dave kapsulyciu nuo stredo jam. Gal geriau bus.

3. 6 m. 6 mėn.

2019.03.22 07:02 (prieš 3 sav.)

Labas.isigijom katinuka.skotu staciasusi.mane labai neramina akyciu asarojimas.tikrai nematau kad buti suzeista ar kokia drumzlina...bet asaroja abi akytes.sako kad kol maziukai,tai jiems tai buna .o paskui isauga...gal turit patirtie su tuo?

4. 5 mėn. 3 d.
    saulyte 7 m. 4 mėn.

2019.03.22 08:11 (prieš 3 sav.)

eglaite parašė:
    Labas.isigijom katinuka.skotu staciasusi.mane labai neramina akyciu asarojimas.tikrai nematau kad buti suzeista ar kokia drumzlina...bet asaroja abi akytes.sako kad…

sako buna todel jog maistas netinka,mano katinui iri asaroja nors 2 metai..

5. 2 m. 5 mėn.

2019.03.22 08:19 (prieš 3 sav.)

eglaite parašė:
    Labas.isigijom katinuka.skotu staciasusi.mane labai neramina akyciu asarojimas.tikrai nematau kad buti suzeista ar kokia drumzlina...bet asaroja abi akytes.sako kad…

Pas mus Skotu nulepause ir jai jau 14 metu, akytes maziems taip asaroja, bet ne daug ir neturetu istisai asarot. Maistas dulkes. Dabar kasdien ir isvalyt reikia, bet kaip ir zmoniems traiskanoja, tik tiek!

6. Mano princesė ♥ 2 m. 7 mėn.

2019.04.04 08:57 (prieš 2 sav.)

Sveikos, gal is jusu kas augina britu trumpaplauke katyte ? Ar nebuvo piktybine kokia ? Mes aiginam apie menesi kaciuka 4men, bet neteko matyt tokios piktybines kates..

7. 2019.04.04 15:14 (prieš 2 sav.)

svajone94 parašė:
    Sveikos, gal is jusu kas augina britu trumpaplauke katyte ? Ar nebuvo piktybine kokia ? Mes aiginam apie menesi kaciuka 4men, bet neteko matyt tokios piktybines ka…

Mes auginam ir taip ji yra labai pikta ant rankų visai nebūna pas mus, pripažįsta tik mane na ir vyrą kartais tik, svečių labai nemėgsta. bet tiesiog pripratom prie jos, yra tam tikros taisyklės namuose, šeimos nario juk neišmesi, neatiduosi kažkam..

8. Mano princesė ♥ 2 m. 7 mėn.

2019.04.04 20:38 (prieš 2 sav.)

Sspygle parašė:
    Mes auginam ir taip ji yra labai pikta ant rankų visai nebūna pas mus, pripažįsta tik mane na ir vyrą kartais tik, svečių labai nemėgsta. bet tiesiog priprato…

Bet ar draskydavos nuo mazens labai ? Nes manoji puola tiesiog is pasalu, nieko nebijo

9. 2019.04.04 21:17 (prieš 2 sav.)

svajone94 parašė:
    Bet ar draskydavos nuo mazens labai ? Nes manoji puola tiesiog is pasalu, nieko nebijo

Taip! Bet aš niekada neleidau draskyti rankų su jomis žaisti ir pan. Pamenu jog man katyte mėgdavo iš pasalų ant nugaros šokti su nagučiais bet išaugo,nebedaro taip auklėjau su draskykle, jeigu tik kažką pradeda draskyti ko negalima nešdavau ja iš karto prie draskykles

10. Mano princesė ♥ 2 m. 7 mėn.

2019.04.04 22:21 (prieš 2 sav.)

Sspygle parašė:
    Taip! Bet aš niekada neleidau draskyti rankų su jomis žaisti ir pan. Pamenu jog man katyte mėgdavo iš pasalų ant nugaros šokti su nagučiais bet išaugo,nebedaro taip…

Gal turit kokiu patarimu kaip isvengti tokio elgesio, paaukleti? nes atiduoti tikrai nenoriu. Bet va su draskykle nedraugauja, kaip jus ir sakete nesu prie jos, bet kolkas drasko visai kitka. Pvz nori ant sienu lipti, baldus padraskyti. O kai zaidzia tai labai agresyviai ir su nagais ir dantimis Net stebiuosi kokia bebaime yra. Nieko nebijo, net svetimu zmoniu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras