Nėštumo priežiūra pas privačius ginekologus

Komentuoti
 1. 2018.07.06 19:57 (prieš 7 mėn.)

  Sveikos,ar yra tokių kurios lankosi nėštumo metu pas privačius akušerius -ginekologes,ar ten užveda kokia nėščiosios kortelę,ar būtina lankytis per poliklinika?

 2. 9 m. 1 mėn.

  2018.07.06 21:43 (prieš 7 mėn.)

  imexx9 parašė:
  Sveikos,ar yra tokių kurios lankosi nėštumo metu pas privačius akušerius -ginekologes,ar ten užveda kokia nėščiosios kortelę,ar būtina lankytis per poliklinika?…

  Lankiausi visa nestuma privaciai. Viska isduoda ka reikia.

 3. Bernardas 3 sav.

  2018.07.11 19:21 (prieš 7 mėn.)

  imexx9 parašė:
  Sveikos,ar yra tokių kurios lankosi nėštumo metu pas privačius akušerius -ginekologes,ar ten užveda kokia nėščiosios kortelę,ar būtina lankytis per poliklinika?…

  Gali ir privaciai, jeigu rizikingas nestumas, visa ta pacia prieziura teikia. Cia pasirenka kiekvienas jeigu normali seimos gydytoja, tai galite ir pas ja lankytis. Mano atveju, seimos gydytoja keistuole, reikes keisti i kita, bet nestumo metu nera laiko kada zaisti, nes jau du kartus keiciau ir papuolu pas apsileidusias, savo darbo nemegstancias specialistes. O pas geresni daktara nera vietu.

 4. Berniukas 1 m. 9 mėn.
  Mergaite 5 m. 4 mėn.
  Berniukas 9 m.

  2018.07.11 21:59 (prieš 7 mėn.)

  imexx9 parašė:
  Sveikos,ar yra tokių kurios lankosi nėštumo metu pas privačius akušerius -ginekologes,ar ten užveda kokia nėščiosios kortelę,ar būtina lankytis per poliklinika?………

  Lankausi tik privačiai per nėštumą. Svarbu gerą specialistą išsirinkti, kad viską sužiūrėtų. Maniškė dirbanti nėštumo patologiniam dar, tad tiesiog paranojiškai visas galimas problemas sužiūri.
  Žinoma, tada jums kainuos tiek ginekologės priežiūra, tiek echoskopijos, visi kraujo, šlapimo tyrimai (nebent kaip aš turit galimybę tyrimus darytis nemokamai). Įsivertinkit ar verta tiek išlaidauti. Paprasčiau lankytis valstybinėje įstaigoje ir nueiti kelis kartus pasitikrinti pas gerą specialistą su echoskopu, nei grynai lankytis privačiai.

 5. Bernardas 3 sav.

  2018.07.12 09:06 (prieš 7 mėn.)

  dorotte parašė:
  Lankausi tik privačiai per nėštumą. Svarbu gerą specialistą išsirinkti, kad viską sužiūrėtų. Maniškė dirbanti nėštumo patologiniam dar, tad tiesiog paranojiškai vi…

  O kur jus lankotes privaciai ir jums nemokamai viska padaro?

 6. Berniukas 1 m. 9 mėn.
  Mergaite 5 m. 4 mėn.
  Berniukas 9 m.

  2018.07.12 11:14 (prieš 7 mėn.)

  Mazutaite parašė:
  O kur jus lankotes privaciai ir jums nemokamai viska padaro?

  Nėra tokios vietos bent mano žiniomis. Tiesiog galiu tyrimus pasidaryti savo darbovietėje.

 7. 2018.08.19 19:27 (prieš 6 mėn.)

  Aš pas ginekologę lankausi privačiai, Northway klinikoje Vilniuje. Poliklinikoje ginekologė buvo baisiai bjauri ir nesuinteresuota domėtis paciente (su tokiais klausimais „tai ko jūs dar norit?”), todėl perėjau pas privačią, dėl ko labai džiaugiuosi.

  Na, o tyrimus, kuriuos reikia, pasidarau poliklinikoje. Tiesiog gydytoja visad pasako kokius tyrimus turėti kitam vizitui, nueinu pas savo šeimos gydytoją ir viską susitvarkau. Aišku, gal nėra labai patogu, bet papildomai nekainuoja (nebent tie kraujo tyrimai,kurie visur kainuoja)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras