Kontraceptinė spiralė MIRENA (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. 2019.04.10 08:09 (prieš 1 mėn.)

KokiaFaina parašė:
    Kaina?

100 e.

2. 2019.04.14 15:53 (prieš 1 mėn.)

Gal atsilieps kuri nors nare, kuri issieme spirale mirena. Idomu kaip jautetes po išemimo ar nebuvo jokiu savijautos pokyčiu? Man po 2 dienu grižo mm ir kažkodėl vis galva svaigsta.

3. 2019.04.16 21:54 (prieš 1 mėn.)

Sveiki,parduodu spirale Mirena,kaina 100 eur, galioja iki 2021m.
    Inga

4. 2019.04.29 15:57 (prieš 3 sav.)

as noreciau pakeist nexplanon implanta ir detis mirena.Nes nesibaigia kraujavimas su tuo implantu,atnesiojau ji pusantru m.jau... o beja mano memes visad buvo laaabAI GAUSIOS,SU IMPLANTU pasidare laaabai ilgos,kartais uzsitesia 3sav.ir daugiau. Kazin ar des per kraujavima?

5. 2019.05.11 20:29 (prieš 1 sav.)

Pasidalinkit prašau kas senokai isidėjo spiralę,kaip jum su mėnesinėm ? Ar yra taip,kad labai labai mažai buna ? Tik teplioja turiu omeny

6. 2019.05.13 12:00 (prieš 1 sav.)

keit parašė:
    Pasidalinkit prašau kas senokai isidėjo spiralę,kaip jum su mėnesinėm ? Ar yra taip,kad labai labai mažai buna ? Tik teplioja turiu omeny

Isidejus esu pusantru metu.
    Buna pateplioja, po to kraujuoju gal pora dienu ir viskas. Bet negausiai. Anksciau be apirales tai budavo gal 5-6dienas menesines.

7. 2019.05.13 20:30 (prieš 1 sav.)

juste65 parašė:
    Isidejus esu pusantru metu.
    Buna pateplioja, po to kraujuoju gal pora dienu ir viskas. Bet negausiai. Anksciau…

Aisku.dekui už atsakymą. Visai patogu kai mažiau kraujuoja. Nes man irgi apmažėjo.dėl to ir paklausiau ar gali taip but ir ar aplamai čia normali reakcija.

8. 2019.05.14 20:29 (prieš 6 d.)

Sveiki, kiek laiko po isidejimo kraujavot? Idejo man 04.30 vis dar pakraujuoja :// cia kaip suprantu turi susireguliuoti menesines? As galvojau jos isvis dings Gydytoja sake, kad pakraujuos, bet del to, kad uzkabino gimda ar kazkas panasaus.

9. 2019.05.15 16:10 (prieš 6 d.)

HappyDays parašė:
    Sveiki, kiek laiko po isidejimo kraujavot? Idejo man 04.30 vis dar pakraujuoja :// cia kaip suprantu turi susireguliuoti menesines? As galvojau jos isvis dings

Man kai idėjo,pakraujuodavo ir patepliodavo kelis mėnesius. Mėnesinės apmažėjo,bet jos niekur nedingo. Pirmus mėnesius galvojau nebeiškentėsiu dėl tų tepliojimų ir išsiimsiu lauk spiralę.bet iškenčiau tą laikotarpį.dbr esu patenkinta.isidėjau rugsėjo mėnesį.

10. 2019.05.15 16:41 (prieš 6 d.)

keit parašė:
    Man kai idėjo,pakraujuodavo ir patepliodavo kelis mėnesius. Mėnesinės apmažėjo,bet jos niekur nedingo. Pirmus mėnesius galvojau nebeiškentėsiu dėl tų tepliojimų ir …

Teks ir man pakentet, mintys tokios pat kilo issimt, negausiai bet jau man per ilgai teplioja 🙈

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras