2014 m. Liepos mėn mamytės:) (Archyvas iki 2014.12.02)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2014.11.01 22:44 (prieš 4 m.)

Ona_Mont parašė:
    Taip, todėl maitinimas turi būti pozityvus. Bet reikia rasti ribą ir to nepaversti žaidimu. Bent jau taip kalba seminaruose apie primaitinimą.

na mes kai maudomes ,tai irgi zaismingai,kalbames,sypsomes..matau kad jam patinka...dabar irgi daviau be rato paplaukiot,kad pamatytu jog visai nebaisu... kai jau ji nuprausiau,tai gultuke sedejo ir kojytem davesi,irgi plaukioja sitaip..tik tas ratas niekadejas,jam dabar stresa kelia

Dar pastebejus esu kad labai jau pavojinga vaika palikt ,kad ir gultuke..kojom spiriasi i vonios dugna,uzpakaliuka kelia,ir sitaip gali isslysti is gultuko,o tada ir panirt po vandeniu gali..

2. Danielius :* 4 m. 4 mėn.

2014.11.01 22:59 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    na mes kai maudomes ,tai irgi zaismingai,kalbames,sypsomes..matau kad jam patinka...dabar irgi daviau be rato paplaukiot,kad pamatytu jog visai nebaisu... kai jau j…

O man net nekiltu mintis palikti vieno

2
  3. Juste 8 m. 3 mėn.

2014.11.01 23:02 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    na mes kai maudomes ,tai irgi zaismingai,kalbames,sypsomes..matau kad jam patinka...dabar irgi daviau be rato paplaukiot,kad pamatytu jog visai nebaisu... kai jau j…

O jus paliekat viena vonioj gultuke?

4. 2014.11.01 23:14 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    Na va o man dar sake kad kudykiai turi trumpa atminti,...Su tete vel norejau vaikui maudynes su plaukiojimu padaryt..tik istraukem is spintos rata (o jis dar barska…

Musu mergytej tai ziauriai patinka ratas. Buvo biskiuka vandens pagerus bet jokiu blogu emociju ar prisiminimu. Siandien ismoko vartytis su tuo ratu vonioj tai daves nuo pilvo ant nugarytes ir vel ant pilvo

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2014.11.01 23:23 (prieš 4 m.)

justner parašė:
    O jus paliekat viena vonioj gultuke?

Buna atveju,kad skambina i duris ne laiku..ir vat nezinau ka tokiu atveju daryt? isukt i ranksluosti ir nest su savim...bijau kad perpus...o man daznokai skambina...nes uzsakineju labai daug. Tai gerai kai maudau vakare,o kartais buna ir diena...

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2014.11.01 23:25 (prieš 4 m.)

Sandrinija parašė:
    Musu mergytej tai ziauriai patinka ratas. Buvo biskiuka vandens pagerus bet jokiu blogu emociju ar prisiminimu. Siandien ismoko vartytis su tuo ratu vonioj tai dave…

fainai kaip na o maniskis,matyt labai jautrus berniokas.. siek tiek pateko i burnyte ir viskas.... nuo gimimo yra taip kad jai ner mamos,reikia verkt

7. Juste 8 m. 3 mėn.

2014.11.01 23:44 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    Buna atveju,kad skambina i duris ne laiku..ir vat nezinau ka tokiu atveju daryt? isukt i ranksluosti ir nest su savim...bijau kad perpus...o man daznokai skambina..…

Patarciau maudyti vakare, kai tikrai mazai galimybiu, kad kas sutrukdys, nes toki maziuka labai pavojinga palikti viena.siaip as net neisivaizduoju, kaip galima viena vonioj palikti
    As ir savo dickei tik dabar kartais leidziu vienai pasipliuskenti, bet ir tai daznai einu paziureti jos, labai baisu, kad neniurkteltu

8. 2014.11.01 23:55 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    Kokius perkat kremukus dantenom? as nupirkau TEETHA [img]http://www.nelsonsnaturalworld.com/~/media/images/nelsonsdesktop/baby/productbuynowwidgets/teetha%20gel%20…

mano mergaite isvien kisa i burnyte rankytes du dantukus turim , bet niekada niekuo netepiau pavalau po maitinimu merliuku dregnu ir viskas duodu kramtuka arba tomme tippe toky kramtuka kaip papukas patinka jai tik puse jo isideti gal bisky per didelis nes kaip ikisu spjauna dar pati nusiplovus rankas duodu pirsta pakramtyti ar patrinu pirstu

1
  9. 2014.11.02 00:09 (prieš 4 m.)

Liepinukas89 parašė:
    as ir rinkaus is bonjelos.. buvo 2 rusiu... o sito tutele 4.40£ kainvo..ir buvo paskutine .. tai matyt daznai mamos perka ...

Na reiks dar pabandyti sita kur jus pirkot, nes kai bonjela patepu tai raukesi

10. 2014.11.02 04:21 (prieš 4 m.)

Sveikos, gal kuri žinote efektyvų gerklės skausmo gydymo būdą ar bent numalšinimą. Vaistų gerti juk negalima žindant! O net miegoti negaliu per tokį skausmą..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.