Vestuvių planavimas (2018 metų tema)

Komentuoti
  1. 2018.03.14 13:45 (prieš 9 mėn.)

Venanta parašė:
    O as niezinau ka daryti, suknele 900 svaru kainuoja. Kosmosas kazkoks

As tai uz 400 nusipirkau gariunuose :))

1
  2. 2018.03.14 13:49 (prieš 9 mėn.)

Sos, kur rasti vestuvine suknyte nestukems Kaune?
    dar skubiai reikia kovo 31 d
    aciu

3. 2018.03.14 21:11 (prieš 9 mėn.)

Saulene123 parašė:
    Labukas, kodel neziurejai per sale buvo sausi vasari dideli sale kur sukneles nukainuotos iki 300 svaru taip ispardavinejo sena sezona . O dabar aisku jis jau baigi…

Nes sausio pabaigoje padavem pareiskimus

4. 2018.03.14 21:13 (prieš 9 mėn.)

morgen parašė:
    Sos, kur rasti vestuvine suknyte nestukems Kaune?
    dar skubiai reikia kovo 31 d

paziurekite “zeiga” ten mano drauge nuomavosi

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.03.15 03:17 (prieš 9 mėn.)

Venanta parašė:
    Nes sausio pabaigoje padavem pareiskimus

Na tuomet bandyk ieskoti devetos ... Jei nenori moketi tokiu pinigeliu... Arba siukis yra kurios gan greit atlieka ta darba ypac jei suknele nera mandra

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.05.02 22:24 (prieš 7 mėn.)

Na panos kaip einasi ruoštis ??? kaip praejo didžioji diena toms kurios ja jau apturejo ?

7. 2018.09.17 12:29 (prieš 2 mėn.)

Sveikos. Man labai reikia patarimo. Vestuvės mūsų nenumatytai bus greitai lapkritis-gruodis greičiausiai. Pradėjom žiūrėtis kas kiek kainuos. Aš vilksiuos kostiumėlį, maniškis nori kostiumo pagal užsakymą. Toliau galvos skausmas žiedai..Brangiai nenorim, bet ar išeis išsisukti su 300eur už žiedus? Nereiks keisti po metų? Kaip reikalai su fotografais, jeigu pvz Klaipėdoje? Nežinau, užtektų mums ir 10 foto, tik kad prisiminimui. Bet kiek viskas gali kainuot? Mes susirašysim, nieko nemaitinsim, negirdysim, nes tai dėl mūsų šeimos, ne dėl kažko...

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.17 13:20 (prieš 2 mėn.)

Puertorico parašė:
    Sveikos. Man labai reikia patarimo. Vestuvės mūsų nenumatytai bus greitai lapkritis-gruodis greičiausiai. Pradėjom žiūrėtis kas kiek kainuos. Aš vilksiuos kostiumėl…

Na del žiedų tai netaupyčiau nesinori paskui keisti ;) gal močiutės turi kokio aukso tai būtų pigiau Kas dėl fotografės Aš žinau labai gabia mergaitė ji tikrai nuostabi ir ima už valandą jei nepasikeite jos kaina tai gal 50 EUR berods bijau pameluoti ... Tai manau be problemų ji sutiktų jūs pafotografuoti ;) ir tikrai nereiks kosmoso mokėti... Jei reiks kontaktų parašykite į Az.

9. 2018.09.17 13:45 (prieš 2 mėn.)

Saulene123 parašė:
    Na del žiedų tai netaupyčiau nesinori paskui keisti ;) gal močiutės turi kokio aukso tai būtų pigiau Kas dėl fotografės Aš žinau labai gabia mergaitė ji ti…

Vėliau mes vis tiek greičiausiai keisim tuos žiedus, tik nesinori po metų o taupom visur, nes ir vaiko atėjimui reikės pasiruošti atsiųskit būtinai, nors ir labai išrankūs esam

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.17 17:36 (prieš 2 mėn.)

Puertorico parašė:
    Vėliau mes vis tiek greičiausiai keisim tuos žiedus, tik nesinori po metų o taupom visur, nes ir vaiko atėjimui reikės pasiruošti atsiųskit būtinai, nors ir l…

Na žinokite jei jau norit sutaupyti tad išrankūmas nepadės arba puikiai arba tiesiog patenkinamai turit pasirinkti vieną dalyką nes pigiai ir puikiai nebūna ;) P.S patarčiau ne kostiumą vyrui užsakyti o geriau tuos papildomus kelis šimtus nuotraukom pridėti nes nuotraukos liks visam gyvenimui o kostiumą galima tikrai gražu rasti ir pigiau ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
50,00 €
44 | 16 | L
65,00 €
36 | 8 | S
120,00 €
44 | 16 | L
650,00 €
36 | 8 | S