Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.01 11:42 (prieš 3 m.)

  Sveikos, merginos. Galbūt kažkuriam iš jūsų vyrų buvo diagnozuota asthenozoospermia? Ar padėjo gydymas? Ar pavyko pastoti? Prašau pasidalinkite patirtimi, žiniomis...

 2. 2015.11.04 12:12 (prieš 3 m.)

  Labas,

  Mums nustatytas oligoasthenozoospermija. Urologas nieko blogo nerado apziurejes vyra. Liepe gerto Profertili. Geriam jau nuo geguzes menesio, yra pagerejimas jei galima taip sakyti, bet toks minimalus, kad....
  Papildomai geriam C vit. E vit. Wellman conception ir aisku diena is dienos ta Profertili. Atskirai dar geriam bebro liauka

  Bet kaip matau naturalaus pastojimo budo ne per kur

  Kokie Jusu skaiciai:
  A- %?
  B- %?
  C- %?
  D- %?

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.04 14:48 (prieš 3 m.)

  A - 13%
  B - 3%
  C - 21%
  D - 63%

  Ir morfologija pagal Kriugerį tik 4%.. Žodžiu nieko gero.. Kokie % pas jus prieš ir po papildų vartojimo?

  Vyras tik prieš pora dienų pradėjo gerti papildus, vitaminus.. Prieš tai gal 10 metų nėra gėręs jokių papildų, labai skeptiškai į juos žiūrėdavo.. Visada jautėsi užtikrintas, kad yra sveikas.. Abiem šokas buvo. Maitinamės atrodo tikrai sveikai, maistas tik namie mano gamintas, jokių pusfabrikačių. Nerūkom, alkoholio vartojam minimaliai. BET.. stresas - mūsų nuolatinis palydovas.. Abu dirbam sunkius, psichologiškai įtemtus darbus.. Labai tikimės, kad vitaminai padės..

 4. 2015.11.05 12:54 (prieš 3 m.)

  erdnierdni parašė:
  A - 13%
  B - 3%

  Labutis,

  Sveikinu, turite 37% gyvu spermiuku. Tai skaiciai nenuvilintys ir manau viskas bus gerai
  Musu skaiciai daug liudnesni.
  A spermiuku % nurodo, kad turite judriu ir i tiksla lekianciu spermiuku. Tai jau gerai,nes mes ju turime 0 %.
  B % nurodo, kad turite toki % besiblaskanciu spermiuku. C % nurodo, kad spermiukai sukasi vietoje ir niekur nekeliauja, o D % nurodo negyvus spermiukus, tiksliau nejudrius.

  Rodikliai Jusu nera blogi. Manau vitaminus turite pagerti abu ir truputi susivarkyti su nervu sistema, nes tas stresas daro savo....
  O morfologija turi buti daugiau nei 4.
  Spermos rodikliai atsinaujina mazdaug kas 3 menesius, todel turite gerti 3 menesius vitaninus. Geriausia isjudina spermiukus Profertilis, aisku jis ne pigus. Dauguma dar kartu geria ir Welmann conception ir moteriai Pregnacare conception. Yra ir liaudisku visokiu patarimu kaip bebro liauka ir pan. ir deja jokiu pirciu ir aptemptu trumpikiu, ilgo sedejimo, negali ta vieta vyrams kaisti, tai irgi itakoja.

  O siaip manau tikrai nera taip blogai kaip atrodo. Viskas cia bus gerai, pamatysit

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2015.11.07 11:20 (prieš 3 m.)

  Ačiū labai Vakar vyras buvo pas androloga. Paechoskopavo, sakė vsk tvarkoj, daugiau nk konkretaus.. Liepė pasidaryti spermos pasėlį, ir vėl grįžti..
  Kiek esu perskaičiusi kol kas, pagal šiandieninę SG mums belieka tik IVF + ICSI + IMSI.
  O kiek jūs, ToMiT, kelio nuėjot ir žadat nueiti vardan savu vaikučiu? Kokie tyrimai jūsu vyrui buvo atlikti, ir kokie jums?

 6. 2015.11.08 17:16 (prieš 3 m.)

  erdnierdni parašė:
  Ačiū labai Vakar vyras buvo pas androloga. Paechoskopavo, sakė vsk tvarkoj, daugiau nk konkretaus.. Liepė pasidaryti spermos pasėlį, ir vėl grįžti..

  Sveika

  Viskas bus gerai, tik neskubekite,manau reiketu vyrui nusipirkti vitaminu, kurie gerina spermos kokybe ir isjudina spermiukus. Mes geriame Profertili, zinau kaina jo didele, bet sioje problemoje visu produktu ir proceduru kainos tokios.
  Mes pirmiausia pasidareme spermograma. Tuomet 3 men.gerem Profertili. Po ju kartojom spermograma. Pagerejimas buvo, bet nedidelis. Toliau geriame Profertili, Wellman conception, E vit. ir bebro liauka. As geriu Pregnacare conception. Jokiu pirciu, jokio alkoholio ir cigareciu, amno vyras ir taip neruke. Vyriskos trumpikes tik laisvos, jokiu aptemptu ir kuo maziau nervu
  Po pirmosios spermogramos mes kreipemes i urologa. Apziurejo vyra tiek isoriskai, tiek echoskopu, nieko nerado, sake viskas gerai. Tuomet vaziavome po pakartotino spermogramos tyrimo i Ryga i Embrions klinika, ten suzinojome, kad lieka tik apvaisinimas megintuvelyje. Daktaras liepe butinai vyrui dar pasidaryti Kario tipo tyrima, tad si pirmadieni kulniuos pas genetika. Sulauksime tyrimu zezultatu, tikiu, kad jie bus geri kai sulauksime atsakymo, vaziuosime vel i Ryga.

  P.S. Jusu spermograma nera bloga, skaiciai tikrai nera blogi, manau vitaminu pagerus, viskas susitvarkys ir pastosite be problemu, aisku jei nera nieko pas jus, kaip pvz andometrioze ar kiausidziu nepraeinamumas.
  Musu skaiciai labai blogi, galit palyginti:
  Buvo:
  A - 0 %
  B - 2.5 %
  C - 2.5 %
  D - 95%

  Po 3 menesiu:
  A - 0 %
  B - 2 %
  C - 20 %
  D - 78%

  Normaliu formu 9 %.

  Stai taip

 7. 2016.02.28 21:47 (prieš 2 m.)

  parašė:
  Ačiū labai Vakar vyras buvo pas androloga. Paechoskopavo, sakė vsk tvarkoj, daugiau nk konkretaus.. Liepė pasidaryti spermos pasėlį, ir vėl grįžti..

  Labas. Kaip jums sekasi?

 8. 3 m. 3 mėn.

  2017.11.01 21:47 (prieš 1 m.)

  Milaj parašė:
  Sveika

  Labukas, kaip jūs skaičiuojant kad gaunate 9% normalių? Pas mus buvo tokie skaičiai, gal galite padėt suskaičiuoti?

  A-8%
  B-22%
  C-27%
  D-43%

 9. 2017.11.02 06:18 (prieš 1 m.)

  Kristaline007 parašė:
  Labukas, kaip jūs skaičiuojant kad gaunate 9% normalių? Pas mus buvo tokie skaičiai, gal galite padėt suskaičiuoti?

  Gal galit atsakymus nufotografuot? Mes neskaičiuojam. Bùna įrašyta.

 10. 1 m. 3 mėn.

  2018.02.02 10:18 (prieš 10 mėn.)

  Sveikos, kažkaip labai mažai čia narių, tikiuosi, jog ši išvada yra pagydoma. Mano vyro turto vakar daryti tyrimo rezultatai, tai išvada buvo Asthenozoospermia. Merginos, ar tai galima išgydyti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras