Tai jusu lauksim prisijungiat prie geresniu oru
sveikateles, maziukui
Gal kurios mamytes lankosi yamaha mokyklelej? Norim su maze isbandyt kazkokia veikla, tai domintu atsiliepimai
gal dar kazkas vyksta maziukams?
sporto klubas kur Lijo apacioj yra vykdavo uzsiemimai mama+kudikis. rasemes facebuke, bandem ten surinkt 5 zmones, bet kaip supratau kol kas nebus siu uzsiemimu. tai lauksim gal visgi atgaivins visa tai. labai noriu eit sportuot. bet kadangi tetis musu dirba ne LT, tai didziausia galimybe man tai padaryti butu tie uzsiemimai. Ir is namu iseit smagu, ir mazajam vaiklos kazkokios ivairesnes
valentina26 parašė:
jei ryt toks oras kaip siandien tai mes keliausim vel i laukuti,kas kartu?
Mes apie 11val.pajudam i lauka, jei laikas sutampa tai jungiames
ludicra parašė:
Mes apie 11val.pajudam i lauka, jei laikas sutampa tai jungiames![]()
mes neprognuozuojamos
asta100 parašė:
Kaip jus anksti i lauka einat. as kazkaip linkus po pietu visada, nes galvoju kad biskeli atsyla oras. mes 13 val pavalgom ir kokia 14 val issiruosiam.
as einu bet kada,kartais per 5 min susiruosiu,kai vaikui akys merkiasi sokam i batus ir i lauka
buna ir vakare pasivaikstom prie arba po seses darzelio.
14 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai