Belinda parašė:
kokia perki ? as kazkaip vistiek prisibijau kokybiska ar ne..
maxfactor arba loreal labai geros kosmetikos,da neteko nusivilti jomis,pabandykite
Belinda parašė:
kokia perki ? as kazkaip vistiek prisibijau kokybiska ar ne..
maxfactor arba loreal labai geros kosmetikos,da neteko nusivilti jomis,pabandykite
7 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai