Komentuoti
 1. Rugilė.
  2014.10.17 12:03 (prieš 3 m.)
  2014.10.17 12:03 (prieš 3 m.)

  Sveikos. Gydytojas vakar išrašė nešioti pavliko diržus. Gal yra mamyčių, kurių leliukams taip pat teko nešioti tokį įtvarą.
  Gal pasidalinsit savo patirtimi?

 2. v.v.
  2014.10.17 13:33 (prieš 3 m.)

  dukriukas 4 m. 3 mėn.

  2014.10.17 13:33 (prieš 3 m.)

  Sveika. Mum užvakar išrašė Freiko pagalvę, nors minėjo, kad ortopedijos įmonėj gali siūlyt ir Pavliko diržus. Gaila pupos, nepatogu jai, pikta beveik ištisai.. Kuriam laikui Jum skyrė nešiot? Nesiūlė Freiko pagalvės?

 3. Rugilė.
  2014.10.17 15:25 (prieš 3 m.)
  2014.10.17 15:25 (prieš 3 m.)

  v.v. parašė:
  Sveika. Mum užvakar išrašė Freiko pagalvę, nors minėjo, kad ortopedijos įmonėj gali siūlyt ir Pavliko diržus. Gaila pupos, nepatogu jai, pikta beveik ištisai.. Kuri…

  Alytuj chirurgas siūlė Freiko pagalvėlę. Man kilo daug klausimų po apžiūros ir tokio "ale" gydymo (pas chirugą pirmą kartą buvom, kai mergytei buvo 2mėn), todėl važiavom į Kauną pas specialistą, jis iškart pamatė, kad čia yra blogai, bet kadangi ji jau didelė, 6mėn, tai siūlė geriau Pavliko diružus. Pagalvėles per dažnai keisti reiktų. O su šitais diržais jai kažkiek laisviau. Pas ką jūs gydotės? Kokie sipmtomai buvo? Neatveda kojyčių taisyklingai ar kažkas kito?

 4. v.v.
  2014.10.17 16:01 (prieš 3 m.)

  dukriukas 4 m. 3 mėn.

  2014.10.17 16:01 (prieš 3 m.)

  Ilgas reikalas ir pas jus.. Mes pirmą kartą pas ortopedą buvom 1 mėn, bet kol išsiuntinėjo visur, galiausiai gavom siuntimą i Kauno klinikas, o ten skyrė tą pagalvę. Bet irgi įtarimų man sukėlė: pirmiausia paburbėjo, kad jau didelės esam, beveik 4mėn., pagalvę skyrė 3 mėn be apžiūros{nes tik jai prisiartinus mažoji pradėjo klykt nesavu balsu, kas labai keista, nes šiaip į gydytojus ji labai ramiai reaguoja) tik pagal echoskopijos išrašus, kuriuos atsivežėm iš Alytaus. Kontrolę paskyrė po 3 mėn, kas man irgi keista pasirodė, juk tą pagalvę išaugs vaikas. Gydytoja pasirodė neatidi, pasijaučiau lyg jai trugdytumėm. Žadam važiuot kitur konsultuotis.. Nepilnas atvedimas kojyčių, nors neonatologė išrašydama sakė, kad su klubiukas viskas gerai, echoskopijos metu gydytoja matė nežymius pakitimus, bet Alytaus ortopedas nieko neskyrė, tik išrašė siuntimą, čia vadinasi "suprask,kaip nori". Kokie jūsų simptomai?

 5. Rugilė.
  2014.10.17 16:49 (prieš 3 m.)
  2014.10.17 16:49 (prieš 3 m.)

  v.v. parašė:
  Ilgas reikalas ir pas jus.. Mes pirmą kartą pas ortopedą buvom 1 mėn, bet kol išsiuntinėjo visur, galiausiai gavom siuntimą i Kauno klinikas, o ten skyrė tą pagalvę…

  O kur Kaune buvot? Mes lankėmės pas Čekanauską jis dirba keliose klinikose net. Siūlau tikrai važiuot dar pasižiūrėti. Kiek teko domėtis, pagalves turi keisti, nes vaikas auga. 3mėn per ikgas tarpas, čia mano nuomone. O jei kažkss rimtesnio būna, echoskopo neužtenka. Reikia rentgeno. Jis parodo kitus dalykud nei echoskopas.
  pas mus panaši situacija. Visiems medikams atrodė viskas gerai, kibo tik dėl asimetriškų raukšlių, bet pagal juos tai nebūtinai reiškia displaziją.
  Gailiuosi, kad iškart nevažiavau į Kauną, o pradėjau čia vaikščioti. Skyrė mankštas, masažus, kol atlankėm viską ir nusitęsė iki tokio laiko. Būtų 2mėn uždėję pagalvėlę, tai jau būtų pasveikus.
  O pas kokį chirurgą prieš Kauną buvot? Kas echoskopą darė?

 6. v.v.
  2014.10.17 17:24 (prieš 3 m.)

  dukriukas 4 m. 3 mėn.

  2014.10.17 17:24 (prieš 3 m.)

  Aš irgi gailiuosi, kad iškart kitur nesikreipėm. Tai vat, su tokiu ilgu tarpu ir man keista, nes pirma kontrolė netgi po 2 sav būna, o čia... Su tyrimo metodika irgi keisti dalykai, vieni medikai už rentgeną, kiti už ultragarsą. Va va, su tuo vaikšiojimu čia ir atėmė tiek laiko, mažiem leliukam išvis būna mėnesio užtenka panešiot pagalvę.
  Kaune buvom pas ortopedę Degliūtę - Muller, kažkaip nuvylė, atmestinis požiūris, o echoskopą darė Alytuj gydytoja Marcinkienė, ji iškart pasakė, kad reiktų panešiot pagalvę, bet ortopedas neskyrė, tik išsiuntė į Kauną. Mes tikrai važiuosim dar kitur konsultuotis, nes kažkaip keistai skiria gydymą. Tiek draugė, tiek masažuotoja rekomendavo ortopedą Žitkauską, Vilniuj jis, mėginsim papult...
  O jums darė rentgeną ar echoskopą?

 7. Rugilė.
  2014.10.17 18:29 (prieš 3 m.)
  2014.10.17 18:29 (prieš 3 m.)

  v.v. parašė:
  Aš irgi gailiuosi, kad iškart kitur nesikreipėm. Tai vat, su tokiu ilgu tarpu ir man keista, nes pirma kontrolė netgi po 2 sav būna, o čia... Su tyrimo metodika irg…

  Rentgeną daro tik nuo 4mėn, bet jei rimta problema, daro iškart. Čia iš pažįstamų situacijų ir iš to ką perskaičiau, taip supratau. Bet Alytuj mums net nieks nesiūlė rentgeno. O nuvažiavus į Kauną, daktaras tik užmetęs akį į kojytes pasakė, kad čia reikia iškart daryti rentgeną, echoskopas neparodys to ką reikia. Ir pasiėmę nuotrauką, patys pamatėm, kad dešiniam klube tikrai nėra viskas taip, kaip kairiam.
  mes irgi rinkomės ar pas Žitkauską ar pas Čekanauską važiuoti. Norėjau kuo greičiau, o artimiausias vizitas buvo mokamas pas Čekanauską, tai čia ir važiavom. Matosi, kad supranta savo darbą.
  man pikčiausia, kad čia problema buvo, bet iškart nieks nepastebėjo. Pati prašiausi siuntimų ir pati lankstydama kojytę mačiau, kad kažkas ne to... o chirurgas apžiūrėjęs 2mėn paskyrė mankštų ir masažų, o ne įtvarą. Tik vėliau, kai suėjo 5mėn.pasidarė echoskopą ir išrašė 20cm pagalvę. Liepė nešioti 3mėn.kartu lankat dar 5 mankštas ir 5 masažus. O ateit pas jį tik po 3mėn. O kai paskaitinėjau, tai kad keičiamos turi būti pagalvės ir jei įtvare laikai, negalima jokių mankštų, čia net maudyt kai kurie su įtvarais liepia, kad ištisai kojos būtų taisyklingoj padėty, o čia mankštint liepė.... nu žodžiu, tikiuosi, kad pasveiks ir neatsilieps raidai.
  jau pati puikiai sėdi, stojasi, o čia va įtvare laikom. Jaučia mergaitė diskomfortą, tai arba ant rankų laikau arba pusiau pasisodinusi šalia savęs laikau, nes ant nugarytės neguli, verčiasi ant pilvuko ir šliaužti nori, o su įtvaru nesigauna... tik tiek, kad čia ne pagalvėlė, tai kojytėm tabaluoti šiek tiek gali.

 8. v.v.
  2014.10.17 18:56 (prieš 3 m.)

  dukriukas 4 m. 3 mėn.

  2014.10.17 18:56 (prieš 3 m.)

  Tas ir mane labai supykdė, kad čia pirmiausia skiria mankštas, masažus, nors reikia rimtesnio gydymo. Apie tai, kad negalima mankštų ir aš perskaičiau, nors nei gydytoja, nei specialistė, kuri rodė kaip uždėt pagalvę nė pusė žodžio apie tai nepasakė.
  O kokioj įstaigoj pas Čekanauską buvot? Jei pas Žitkauską didelės eilės, mažum ir mes pas jį važiuotumėm..
  Jūsų mergytei išvis sunku, tiek pati moka, o negali. Mes mokomės vartytis, su pagalvėle nebesigauna, pupa pikta, zurkia.. Ji ir taip pas mus reiklus vaikas, o dabar išvis.. Kitą savaitę einam pas šeimos gydytoją, protinga moteris, gal ji ką gero ir naudingo tuo klausimu patars..
  Pas ką mankštas ir masažus lankėt?

 9. Rugilė.
  2014.10.17 19:08 (prieš 3 m.)
  2014.10.17 19:08 (prieš 3 m.)

  v.v. parašė:
  Tas ir mane labai supykdė, kad čia pirmiausia skiria mankštas, masažus, nors reikia rimtesnio gydymo. Apie tai, kad negalima mankštų ir aš perskaičiau, nors nei gyd…

  Kokia jūsų šeimos gydytoja?
  Čekanauskas dirba Kaune. Kauno klinikose, Dainavos poliklinikoj, avevita klinikoj ir "ortopedijos technika" čia mes ir buvom. Savanorių pr.284.či jia dirba tik ketvirtadieniais. Bet mums buvo greičiausias talonėlis į čia, tai ir vykom.
  gal pas Žitkauską pavyks užsiregistruoti, gal daugiau vietų yra dabar. Bet aš manau, kad važiuokit būtinai pasižiūrėti.

  Tas pirmąsias mankštas lankėm tam atskiram pastate, kur senovėj gimdyklos buvo. Mums darė tokia šviesi trumpais plaukais vidutinio amžiaus moteris, nežinau vardo. Lankėm 10mankštų. Čia kaip supratau ir nuo neurologo kartu skirta, ankstyvos motorikos koordinacijai.
  o masažuotoja kiek žinau viena Alytuj yra, tam pačiam pastate tik kitam kabinete darė.
  dabar išrašė vėl mankštas tik 5 ir jau čia būtų reikėję eiti pačioj ligoninėj, berods antram aukšte, kur fojė. Čia jau būtų gal mankštos būtent klubams. O masažai vėl ten pat. Bet mes nelankysim dabar nieko, kol įtvarą nešioja.

 10. v.v.
  2014.10.18 06:24 (prieš 3 m.)

  dukriukas 4 m. 3 mėn.

  2014.10.18 06:24 (prieš 3 m.)

  Mūsų šeimos gydytoja Svetlauskienė dabar.
  Aišku, dėkui už informaciją. Būtinai kažkur kreipsimės, nes be galo daug neaiškumų.
  Gerai sakot, kad viena masažuotoja, nes mes buvom gavę ir ambulatorinę reabilitaciją (5 mankštos ir 5 masažai), ir ankstyvąją korekciją (10 mankštų ir 5 masažai), o masažai pas tą pačią masažistę buvo.
  O jum minėjo, kokiais drabužėliais galima mergytę rengt? Teko skaityt, kad ale pėdkelnių negalima, timpų..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras