coliuke48 parašė:
Sveikos mamos jau 2 kartus neislaikiau teorijos regitroj mokiausi is ketbilietai.lt is cia regitroj tera keli klausimai patarkit kur geriausiai mokytis kad atitikt…
alsket.lt mokiausi
ir mokykloje keles savaites kasdien po valanda
rezultatas - 93% is pirmo karto


ir noriu ,ir labai bijau kadangi paskutini karta uz vairo sedejau pries gal 5 metus





