Vairavimo egzaminų laikymas Regitroje

• Apklausa

Per kiek kartų išsilaikėte praktini egzamina
    iš pirmo karto (Balsų: 80)
    33%
    2-3 (Balsų: 69)
    29%
    4 (Balsų: 13)
    5%
    daugiau nei 4 kartai (Balsų: 14)
    6%
    dar neišsilaikiau (Balsų: 65)
    27%
Komentuoti
  1. 10 m. 2 mėn.

2018.07.05 00:09 (prieš 11 mėn.)

seimynele123 parašė:
    O kaip siaip sekasi naujoms vairuotojoms, ar daug vazinejate po teisiu islaikymo? As galima sakyti nauja vairuotoja tik nuo siu metu pradzios, bet iki siol yra baim…

Vairuoju kas dien, klevas busiu dar beveik 11men 😎

Kriste13 parašė:
    As rytoj laikysiu regitroj. Jau siandien drebu Kai dabar parkavimasis vyksta miesto salygom ar galima kai parkuojasi nuleist veidrodelius? Ir ar reikia prisipar…

Man ir sake vienas vienaip kitas kitaip trecias vapscia kausas, tai dariau pagal save ir bendra isprusima 😂

2. 2018.07.20 22:02 (prieš 11 mėn.)

Ar buvo kam is klevuku, koks eismo ivykis ar kokia stresine situacija?

3. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 4 d.

2018.07.21 05:06 (prieš 11 mėn.)

seimynele123 parašė:
    Ar buvo kam is klevuku, koks eismo ivykis ar kokia stresine situacija?

Eismo ivykio ne o strrsiniu situaciju tai belekiek nes seip trizne esu tai panikuoju visada

1
  4. 2018.07.21 07:59 (prieš 11 mėn.)

_BurBė_ parašė:
    Eismo ivykio ne o strrsiniu situaciju tai belekiek nes seip trizne esu tai panikuoju visada

As tai po vakar dienos, vel atsizadejau to vairavimo ( antra karta ☺). Visu prisiklausiau kad reikia sesti paciai ir vaziuoti, bus drasiu ir t.t. tai sedau ir vaziavau su vaiku ir anyta. Vaziavau link Karmelavos. Vazioju vaziioju, ir reikia jau rikiuotis i kaire kad paskui, uz sviesoforo perejos galeciau sukti. Visur apsidairiau kiek galejau kad nera masinu, ir niekam nekliudau. Ir tik girdziu pyyyyyyy...
    P dar ir fura signala... nu man raudona tai as ir sustojau. Islipa senia is masinos, ateina man ir sakao, tu klevas ziurek kur vaziuoji ir t.t. Reikia vaziuoti atgal namo, tai net bloga pasidare, kai pagalvojau kad vairuoti reikes. Zodziu nezinau kada bus noras ir reikalas man sesti uz vairo (bet zinoma toks reikalas bus ) ir vaziuoti 😣😣😣 Kai pagalvoju o jeigu kas butu nutike tai isvis....

5. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 4 d.

2018.07.21 08:11 (prieš 11 mėn.)

seimynele123 parašė:
    As tai po vakar dienos, vel atsizadejau to vairavimo ( antra karta ☺). Visu prisiklausiau kad reikia sesti paciai ir vaziuoti, bus drasiu ir t.t. tai sedau ir vazia…

Nu nieks nera nuo to apsaugotas. Reikia ir vaziuoji.

6. 2018.08.12 11:59 (prieš 10 mėn.)

Islaikiau is pirmo karto buvo puiki diena mazai eismo pora klaideliu bet nezymios ir viskas super reikia nesijaudinti tik

1
  7. 2019.05.24 14:54 (prieš 3 sav.)

Sveiki,o gal kas galite patarti kaip dėl teisių laikymosi Regitroje užsieniečiui? Čia rašo https://manoket.lt/regitra/praktikos-egzaminas kad gali laikyti tik pilietis, bet esu girdėjusi, kad ir nelietuvos piliečiai gali. Gal kas buvote susidūrusios?

8. Augustas 2 m. 10 mėn.
    Urtė 8 m. 11 mėn.
    Benas 12 m. 8 mėn.

2019.05.24 16:29 (prieš 3 sav.)

VikaMika parašė:
    Sveiki,o gal kas galite patarti kaip dėl teisių laikymosi Regitroje užsieniečiui? Čia rašo https://manoket.lt/regitra/praktikos-egzaminas kad gali laikyti tik pilie…

Gali laikyti, jei turi leidima gyventi lietuvoj

9. 2019.05.25 01:40 (prieš 3 sav.)

Laura86S parašė:
    Gali laikyti, jei turi leidima gyventi lietuvoj

Ačiū už atsakymą, reiks aiškintis tada rimčiau, nes du kartus skambinau į regitrą ir du kartus gavau skirtingą informaciją.

10. 2019.05.25 01:51 (prieš 3 sav.)

Tikrai gali bent jau turintys tiek nuolatinius, tiek laikinus leidimus gyventi, nes reikia berods asmens kodo. Jei nekalba lietuviskai, praktinį egzamina laiko su savo atsigabentu vertėju, vertėjas turi tureti patvirtinanti dokumentą apie savo vertėjavimo veikla.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras