Tepliojimas 14 nėštumo savaitę

Komentuoti
 1. 2019.01.28 20:33 (prieš 5 mėn.)

  Sveiki. Labai pergyvenu, laukiu rytojaus vizito pas ginekologe, taciau jau siandien tikrai pasidare neramu. Sestadieni su vyru mylejomes, dabar yra 14sav, ir po lytinio akto astsirado tepliojimu. Taciau jos tesiasi iki siandien. Tepliojimas nera gausus, svelniai rudos isskyros, gal sakyciau klampios, ju labai nedaug, bet tepa. Yra maudimas pilvo apacioje/ Gal pas ka taip buvo? Kokia to baigtis?

 2. 2019.01.28 21:08 (prieš 5 mėn.)

  Egzzzotika parašė:
  Sveiki. Labai pergyvenu, laukiu rytojaus vizito pas ginekologe, taciau jau siandien tikrai pasidare neramu. Sestadieni su vyru mylejomes, dabar yra 14sav, ir po lyt…

  Labas.
  Pati supranti, kad tepliojimai nėra gerai. Įvairių baigčių gali būti. Gali viskas baigtis gerai, o gali ir blogai. Siūlau nesukti galvos iki rytojaus. Jūsų vietoje atsiradus tepliojimui, iškart būčiau lekusi į ligoninę. Iškart.. Mano atveju, 14 savaite, po sekso pradėjo teplioti. Iškart vykau į ligoninę, rado hematoma. Vienoms hematomos išnyksta, o kitoms ne, ko pasekoje gali įvykti persileidimas. Mano atveju viskas baigėsi nelaime. Bet kaip ir minėjau, ne nusiteikite dar blogiausiam. Kuo skubiau ryt važiuokite pas daktarus.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras