1-2 metų vaiko pusryčiai

Komentuoti
  1. 2018.09.17 11:08 (prieš 8 mėn.)

Sveikos, ką pusryčiams vaikams maitinat? Kiaušinių nevalgo, košių nevalgo, blynų nevalgo, varškėčių nevalgo, nei salotų jokių, nei sriubų, nei vaisių.. žodžiu ryte NIEKO nevalgo.. suprasčiau, kad nu toks organizmas, nereik pusryčių, bet stovi prie šaldytuvo ir niamsi, o ką beduotum nieko nevalgo.. galų gale išeina žaisti nusivylus arba prašo pienuko ir po kurio laiko tada jau kokį bananą įsiūlau.. taip ir kariaujam iki pietų. Šiaip nėra išranki, valgo realiai beveik viską kartu, tiek pusryčiam, tiek vakarienei, užkandžiauja vaisiais. Saldumynų išvis neragavus tai apetitas nesusigadina 😁 tai kaip su tais pusryčiais daryt? Šiaip labai nepergyvenu ir kąsnių neskaičiuoju, vienąkart daugiau kitą mažiau valgo, kiek nori tiek, bet pusryčiam išvis nieko ir aiškiai alkanas vaikas 🤔 net nebežinau ką čia pabandyt..

1
  2. 2018.09.17 13:17 (prieš 8 mėn.)

Scorpiona parašė:
    Sveikos, ką pusryčiams vaikams maitinat? Kiaušinių nevalgo, košių nevalgo, blynų nevalgo, varškėčių nevalgo, nei salotų jokių, nei sriubų, nei vaisių.. žodžiu ryte …

O gal per anksti duodat? Aš ir pastebėjau,kad jei tik atsikėlusiai duodavau,tai nevalgydavo. Atsikelia,pasikrapštom kažką ir po kokios valandos- pusantros pusryčiaujam,viskas liuks,su apetitu valgo 🙂

1
  3. 2018.09.17 13:31 (prieš 8 mėn.)

edika86 parašė:
    O gal per anksti duodat? Aš ir pastebėjau,kad jei tik atsikėlusiai duodavau,tai nevalgydavo. Atsikelia,pasikrapštom kažką ir po kokios valandos- pusantros pusryčiau…

Nea, mėgstam pasivoliot dar, paskui kol ant puoduko, kol nusipraust, apsirengt, kol pagaminu..valanda realiai kaip nieko praeina 🤔 ir ji prašo, tik atėjus į virtuvę niamsėt pradeda 🤷‍♀️

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.17 14:40 (prieš 8 mėn.)

Scorpiona parašė:
    Nea, mėgstam pasivoliot dar, paskui kol ant puoduko, kol nusipraust, apsirengt, kol pagaminu..valanda realiai kaip nieko praeina 🤔 ir ji prašo, tik atėjus į virtuvę…

Mano taip pat rytais nevalgi, tai nieko nedarau tik jei nori duodu kažko iš savo lėkštės. Paprastai tai būna duona su grūdais ir varškės sūris arba avokadas. Kažkiek pagraužia, kiek nori, o rimtesnius pusryčius darau apie 10.30 ( bunda septintą). Šiuo metu tai virtas kiaušinis su sviestu ir brokoliais. Vienu metu valgė tik ryžių košę, nieko kito, po kiek laiko tik grikius, dabar tik kiaušinį.

Šiandien atsikėlus suvalgė gal pusantros riekės duonos su sviestu, tada paprašė "ogu", tai suvalgė pilną lėkštę mėlynių, pusę banano ir šiek tiek persiko. Tai išvis pusryčių nedariau, ir kiaušinį su brokoliais išviriau pietums, pirmai valandai. Dar išgėrė mišinio ir užmigo. Rimtesnį maistą duodu prabudus, apie penktą vakaro, darau mums visiems bendrą vakarienę, šiandien bus makaronai su bolognese padažu.

5. Mažylis <3 2 m. 7 mėn.

2018.09.17 15:11 (prieš 8 mėn.)

As tokio amziaus vaikui suplakdavau kokteili is pvz. Banano, avokado, spinatu. Dabar jau turiu sukurus gausybe receptu, tik kelias dienas teko papluseti kol atradau tinkamas proporcijas, kad butu skanu manajam tikrai patikdavo, pradzioj su saukstuku sumaitindavau, paskui is stiklines su siaudeliu. Dabar jau ismandrejo ir nebegeria bet nuo metuku laiko visus metus saziningai kasryt gerdavo

6. 2018.09.17 16:21 (prieš 8 mėn.)

Nu va kokteilius aš irgi plakdavau ir gėrėm bet čia pora mėnesių atgal, tada dar ir pusryčiam kažką sukramsnodavo 🤔 reikės gal vėl pabantyt, gal pasiilgus bus 🤔
    Dėl uogų ir vaisių tai pas mane irgi vaikas vaisinis, bet vat tik ne ryte 😁 keliasi ji šiaip vėlai, apie 9-10 ir tada kokią 12 tik ką nors užkanda, o apie 13-14 eina pamiegot papą apsikabinis užmiega ir realiai valgo rimtai taip apie 2 3 tik 🤔 tai kažkaip ir nerimauju 🤔

7. 2018.09.17 17:20 (prieš 8 mėn.)

Scorpiona parašė:
    Nu va kokteilius aš irgi plakdavau ir gėrėm bet čia pora mėnesių atgal, tada dar ir pusryčiam kažką sukramsnodavo 🤔 reikės gal vėl pabantyt, gal pasiilgus bus 🤔

Jei vaikas gerai jaučiasi tai nerimauti nereikia dievaži kaip man pavydu. Man vos atsikėlus su dar sulipusiom akim jau reikia eiti virti kiaušinius, tepti sumuštinius, maišyti košę arba kepti blynus o po pusryčių jau turiu eiti kaisti puodą sriubai nes bus vėl išbadėję o vakarienę irgi rimtom porcijom valgo, dar ir nuo manęs nukiaubia užkandžiams į trasą eina pienas, vaisiai, jogurtai, duoniukai o prieš einant miegoti va pvž vakar vienas vieną avokadą sukirto kitas kitą o tie avodakai buvo ne iš mažų jei jie valgo dabar taip tai kas bus kai bus didesni? didesnį puodą ir keptuvę teks pirkti

8. 2018.09.17 17:56 (prieš 8 mėn.)

Niuni parašė:
    Jei vaikas gerai jaučiasi tai nerimauti nereikia dievaži kaip man pavydu. Man vos atsikėlus su dar sulipusiom akim jau reikia eiti virti kiaušinius, tepti sumušt…

Tai va, kad su tais vaikais taip gaunasi. Atrodo mes tai prisigamintume dviem dienom ir valgai sau, bet vaikui vakarykštį maistą kažkaip neduosi 🤷‍♀️o čia kasdien gamint kelis kartus 🙈

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras