jaunoji parašė:
na tai jau ir kokybe manau ce geresne kur tu sakai 500svaru,nes pas mus nauja pilnai uz 500lt gali paimt![]()
kazi ar siuncia? reiketu pasiziurinet, jei uz 500 galima nebloga, bet kazin ar siuncia
patinka man per visur ieskot, ziuresiu sita dar, jei ne tai ne, tada nzn, gal isvis nebepirksiu, nes drauges labai ir fainas

jau toks norejimas dukrytes pas mane kad net juokinga





