Grupė

2015 Mamos Realistės :)

keturiolikta Niritė Rugilerugile Karolise User has not uploaded an avatar
 1. V 6 m. 6 mėn.
  V 9 m. 4 mėn.

  2014.11.12 17:22 (prieš 4 m.)

  REALISTAS - praktiško, dalykiško požiūrio į pasaulį žmogus, kurio siekimai ir veikla yra paremti gyvenimo tikrovės, konkrečių faktų blaiviu vertinimu.

  Taisyklės:

  1. Džiaugsiuosi savo nėštumu ir nesiskųsiu!
  2. Skleisiu realų optimizmą ir dalinsiuosi tik pagrįstomis žiniomis bei patarimais (savo praktika, ar protingų žmonių įdirbiu, kurių teorijos visada "draugauja" su praktika ir neprasilenkia su logika)
  3. Nepasakosiu baisių dalykų, kuriuos VBS (viena boba sakė) ir nesėsiu panikos (savo sveikatos problemas pirmiausia aptarsiu su savo gydytoju, jei jis nesugebės suprantamai paaiškinti ar išspręsti problemos, susirasiu kitą gydytoją)
  4. Perskaitysiu ar bent jau "permesiu" akimis visus straipsnius, kurie įkelti prie forumo užrašų ir neklausinėsiu klausimų į kuriuos ten atsakyta.
  5. Troliams - NE! (Neužimsiu "eterio" 2 žodžių sakinių žinutėmis, kurios nieko nepasako, asmeninio pobūdžio žinutes siųsiu asmeniškai.)
  6. Visada prieš skelbdama įvertinsiu ar mano klausimas, jo formulavimas, informacija yra aktuali kitiems forumo nariams ir ar tai neturės neigiamos papildomos psichologinės įtampos (nėščios - jautrūs organizmai, visas problemas linkusios prisitaikyti sau asmeniškai, net jei jų kartais ir nėra)

  7. Perspėjimas: Šis forumas skirtas pasidalinti informacija, paklausti patarimo (sveikatos klausimais žr. 3 punktą) ir sulaukti bent kažkuo pagrįsto atsakymo, tačiau ne aptarinėti buitines ir intymias nėštumo problemas, atsispirti pagundai girtis ar lygintis kiek "mes" paaugom ar sumažėjom, guostis, išlieti emocijas. Čia renkasi šmaikščios, protingos mamos, norinčios pasidalinti savo atradimais, patirtimi, žiniomis, kaip palengvinti gyvenimą nėštumo ir ankstyvosios motinystės laikotarpiu, taip pat tikinčios į mokslo ir technologijų pažangą, gerbiančios medikų patirtį ir darbą.

  8. SVARBIAUSIAS: Prisijungsiu/atsijungsiu nuo šio forumo laisva valia

  Prašytis į grupę
  8