Japoniškas Dr.OHHIRA® KAMPUKU muilas (atsiliepimai)

Japoniškas KAMPUKU muilas yra natūralios sudėties, praturtintas probiotikais, be kvapiųjų medžiagų, stabilizatorių, konservantų Skaityti apie produktą
Komentuoti
 1. 2019.05.31 16:14 (prieš 2 sav.)
  Mano vertinimas:

  Sveiki, noriu pasidalinti pastebėjimais apie šį produktą.
  Pirmiausia prieš bandant vaikams, išbandžiau pati,mano veido mišri, tačiau nusiprausus nuolat reikalaujanti drėkinimo. Nusiprausus veidą su Kampuku, pamiršau, kad nepasitepiau kremo ir jokio diskomforto nepajutau.
  Sūnaus oda atopinė, paūmėja alerginių reakcijų į maistą "dėka", paūmėjimų metu ant odelės atsiranda sausų niežtinčiu plotelių. (Nuotraukų nepridėsiu,kadangi dabar pagrindiniai bėrimai šalia lyt. organų). Žodžiu, buvau švelniai tariant nustebusi, kai pirmą vakarą nuprausus ryte išvydau sausus plotus gerokai šviesenius, keleta dienų panaudojus vaikui niežti vis mažiau,vaizdas gerokai malonesnis akims,netepant jokių emolientų bei hormonių tepalų. Net ir po šėlionių likusi žaizda ant keleno ėmė greičiau gyti ir nebešlapiuoti.
  Gavus siuntinuką testavimui kaip tik pagimdžiau antrą sūnelį, gimus vaikelio odelė buvo labai sausa lyg pleiskanojanti, nutariau muilą išbandyti ir mažylio maudynėms, taigi odelė pagražejo,nereikėjo tepti ar kitaip drėkinti kremais.
  Labai patinka,kad muilas neturi jokio kvapo, puikiai putoja,nepalieka plevelės pojučio ant odos.

  Kolkas rezultatai maloniai nustebino, tikiuosi sunaudojusi iki galo busiu užtikrinta ir norėsiu įsigyti ir toliau naudoti šį draugiškos sudėties produktą. Ačiū už galimybę išbandyti.

  1
 2. Amelija 6 m. 8 mėn.

  2019.06.03 12:24 (prieš 2 sav.)
  Mano vertinimas:

  Gavau išbandyti Dr.OHHIRA KAMPUKU 20 g muiliuką, gabalėlio užteko ir mano ir vaikų maudynėms savaitei, tai viso muilo 80 g manau užtektų mėnesiui. Anksčiau nieko panašaus neteko naudoti, nors su vaikais turim jautrią odą (dukra atopinį dermatitą). Labai patiko muilo natūrali sudėtis ir naudojant tai tikrai pasijuto, nuprausta oda liko švelni, padrėkinta, svarbiausia kad nuėmė niežulį ir tempimo jausmą. Nėra jokių erzinančių kvapų, dažiklių. Taigi produktą vertinam labai gerai, rekomenduojam išbandyti jautrią ar probleminę odą turintiem Ačiū už galimybę išbandyti KAMPUKU

  1
 3. L 6 m. 9 mėn.
  M 9 m. 10 mėn.

  2019.06.04 23:55 (prieš 1 sav.)

  Ir man teko išbandyti šį muilą. Pradžioje kiek išsigandau, kad nepavyks jo tinkamai pabandyti, tiesiog kelias dienas jis buvo "pasimetęs" mūsų buityje, nes mes 5 asmenys ir namuose turim du vonios kambarius. Na bet jis atrakino širdis ir išstūmė įprastą muilą kasdieniam rankų plovimui grįžus iš lauko, prieš valgį, po tualeto ir t.t. Geriausia šio muilo savybė, kad jis tikrai puikiai drėkina, nereikia jokio kremo ir nesijaučia odos tempimo. Oda tampa minkšta ir švelni. Taip pat patiko, kad šis muilas neturi stipraus kvapo.

  Kadangi muilas išvaizda primena ūkišką muilą, galvojau, kad vaikai patys nesusigundys jo naudoti, bet pastangų tam nereikėjo, mielai jį išbandė. Dukros (turi psioriazę) vertinimas buvo puikus ir labiausiai jai patiko kvapas...kaip cinamono.

  Kadangi muilo dar nesunaudojome, dar būtinai parašysiu savo pastebėjimus.

  O čia pirmas įspūdis gavus siuntinį

 4. 2019.06.05 21:33 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Muilą išbandinėjau savo odai, nes vaikų oda nėra problemiška. Naudojau ji tiek veidui, tiek rankom ir visam kūnui. Veidui patiko naudoti. Jo reikia nedaug, lengvai ir greit, gausiai putoja. Po prausimosi oda minkšta ir padrėkinta. Nėra poreikio kuo greičiau tepti kremą. Beto atsirandantys spuogai taip pat greičiau dingsta. Turiu vis šuntančių odos vietų po nukarusiu pilvu po dviejų cezarių. Nusiprausus oda neišsausėja, bet šutimui drėgmės nelieka tiek daug. Beto atsirandančios žaizdelės greitai užgyja.
  Man asmeniškai pačio muilo kvapas priminė ūkinį muilą, bet nusiprausus nejaučiau, kad pati kvepėčiau taip. Kvapas gan neutralus.

 5. 2019.06.05 22:01 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Muilą išbandėm dviese - aš ir kūdikis. Kūdikis intensyviai drąskė atopinio dermatito gana stipriai pažeistą veido odą, iš karto nuprausus šiuo muilu, todėl daugiau net nebandžiau. Mano veidas - nustatyta įgimta veido rožinė, sausa ir labai jautri skruostų oda. Prausiau veidą šiuo muilu du vakarus, deja abu kartus jaučiau didelį diskomfortą, tempimą ir sausumą.
  Labai daug kartų per dieną prausiu rankas muilu ir pastebėjau, kad Kampuku muilas tikrai puikiai tam tinka, jokio papildomo rankų drėkinimo tikrai nereikia, oda švelni, neišsausėjus.
  Mano išvada: muilas puikiai tinka kasdieniam dažnam naudojimui, jeigu oda nėra probleminė.
  Ačiū už galimybę išbandyti!

 6. 2019.06.06 12:53 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Noriu pasidalinti savo patirtimi naudojant Kampuku muilą. Gimus dukrytei dažnai tenka drabužėlius plauti rankomis, nemėgstu prisikaupti daug neplautų drabužių, o ir ūkiškas muilas gerai plauna ir nealergizuoja mažylės odelės ☺️ pirmas įspūdis - ūkiškas muilas 😀 bet išpakavus nustebino neerzinantis kvapas. Panaudojus rankos nesausėja kaip nuo kitų muilų. Oda tampa sudrėkinta, nebereikia tepti kremo. Išbandžiau plaunant rankas ir veidą, likau patenkinta. Odos netempia ir nedirgina. Dukrytei drėgnų servetėlių nenaudoju, visad prausiu po kranu. Mažylės odelė po Kampuku muilo naudojimo taip pat lieka sudrėkinta ir mažiau rausta. Visumoje šį muilą vertinu labai gerai ir tikrai rekomenduoju🙂

 7. 2019.06.08 22:24 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Norėjome išbandyti KAMPUKU muilą dėl dažno sauskelnių bėrimo. Beto esame natūralių japoniškų produktų gerbėjai, todėl buvo įdomu ar pateisins mūsų lūkesčius ir šis muiliukas. Taigi, kelias dienas prausėme vaiko užpakaliuką kartą per dieną šiuo muiliuku. Jau po pirmos dienos bėrimų plotas pastebimai sumažėjo, tapo nebe tokie ryškus, o panaudojus dar kelias dienas praktiškai visai išnyko. Bet sudvejojau prausti kudikį šiuo muilu kasdieną dar ilgesnį laiką, kadangi pasirodė, kad kiek sausina odelę. Todėl ateityje naudočiau ne kasdienei kūdikio higienai, o labiau profilaktiškai, kelis kartus per savaitę. Duodu pliusą už tai, kad muilas bekvapis.
  Kuomet pati pirmą kartą pabandžiau KAMPUKU muilą, mane labai sužavėjo toks švelnus švaros pojūtis ant rankų, na o kas labiausiai patiko, tai veidas po prausimosi. Kai pirmą kartą nuprausiau veidą, užplūdo tikras gaivos pojūtis, jausmas buvo kaip po gero, švelnaus pilingo! Ir tikrai, šluostant veidą, net pastebėjau atsisluokaniavusias negyvas odos ląsteles (savaitę laiko prieš tai nebuvau šveitusi veido odos šveitikliu), todėl net dar kartą nuskubėjau nuskalauti veidą vandeniu. Taigi jau po pirmo panaudojimo, likau sužavėta. Nusprendžiau veido odą prausti šiuo muilu profilaktiškai, nes kasdienei veido odos higienai jis man pasirodė "per stiprus". Po kelių savaičių veido oda tapo skaistesnė, šiek tiek susitraukė poros. Todėl tikrai norėčiau naudoti ir ateityje.
  Didžiausias šiuo muilo trūkumas, tai jo išvaizda, kadangi atrodo kaip paprastas ūkinis muilas ir vonios kambario tikrai nepuošia.

 8. Maksim ❤ 3 m. 9 mėn.

  2019.06.09 16:04 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Turėjome puikia galymybę išbandyti KAMPUKU muila!
  Gavus siuntinį buvau labai nustebinta.

  Dežutėje radome nedidelį gabalelį muilo,kuriuo testavimui labiau nei pakako Taip pat daug lankstinuku su kita produkcija,kas išties buvo įdomu ir naudinga

  Taip pat atvirukas su palinkėjimais

  Apie pati muila:
  Kvapas man pasirodę neutralus,neryškus.
  Labai gerai putoja,kas labai patiko!
  Išvaizda primena ukiška muila,bet tai tikrai nėra minusas.
  Naudojom vaikui,nes turi atopinę oda. Muilas labai gerai drėkina oda,todėl net netepem kremukais. Vienas iš svarbiausiu muilo naudojimo efektu - vaikui mažiau niežti oda jau po pirmo naudojimo. O po keliu maudyniu niežulis dingo visai
  Jokiu raudonu rankyčiu ir kojyčiu

  Taip pat nuo karščio,prakaito ir purvinu ranku lauke ,vaikui išberę veiduka prie lupu. Nusprendžiau nuprausti taip pat su KAMPUKU. Tai nuprausius vaika vakare - iš ryto jau prakriškai nesimatę jokio bėrimo

  100% rekomenduoju šį muila visiems,kas turi probleminę oda ir ne tik labai džiugu ,kad sudėtis yra draugiška visai šeimai!

  Vasarai tai bus tikras pagalbininkas odai

  1
 9. 11 m. 9 mėn.
  15 m. 4 mėn.

  2019.06.09 22:13 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Sveiki, norėjau išbandyti KAMPUKU muila ir gavau tokia galimybę Tik gavus muiliuka jis atrodė gražiai, patraukliai supakuotas, gal kiek keistai žiūrėjosi jo spalva, nes priminė ūkinį muila, kas netraukė. Tačiau atidarius pakuotę ir paėmus jį į rankas tas pojutis dingo. Nes muiliukas buvo gana natūralaus, nestipraus, neerzinančio kvapo, net nesušlapinus jo paviršius atrodė drėgnokas. Atsiprausus su juo netraukė odos, oda atrodė kaip padrėkinta, nenaudojau net kremo. Po to pabandžiau šį muila dukrai kuri turi atopinį dermatita. Abi likom patenkintos. Muilas nesausino odos. Ji labai nemegsta, kad kaskart po maudyniu reikia ištepti visa kūna, o nusiprausus šiuo muiliuku odos netraukė, todėl netepėm, patepiau tik pažeistas vietas. Muiliuka dukrai naudojau ne kasdien, o du kartus per savaitę. Džiaugiamės išbandytu gaminiu, rekomenduoju ir kitiems.

 10. 2019.06.10 09:03 (prieš 1 sav.)
  Mano vertinimas:

  Testuoti visuomet smagu, tad šį kartą visa šeima išmėginome Dr. Ohhira Kampuku muilą su fermentuotu ekstraktu. Turime atopiška, jautrią, sausą nuolat sudirgusią odą tiek vyras su vaiku, tiek aš, tad galvojau puiki proga išmėginti naują gaminį.
  Gavus siuntinį labai nustebino personalizuotas atvirukas, daug išsamios informacijos apie kitas Dr. Ohhira serijos gaminius bei patį muilą. Pradžioje nustebau, kadangi galvojau, kad 20 g muilo mėginuko nepakaks net kelioms dienoms tinkamai išmėginti Tačiau nieko nelaukus palikau muilą vonioje ir pradėjome juo praustis. Kaip tik grįžome po atostogų, tai oda dar labiau buvo pažeista saulės, atsirado bėrimai bei paraudimai. Muilo išvaizda mums primine deguto muilą. Kurį irgi naudojome profilaktiškai savo probleminei odai, tačiau nustebino švelnus, neutralus kvapas. Norint tinkamai pajausti pokyčius, prausėmės tik muilu bei atsisakėme papildomų drėkinamųjų kremų. Ir vualia, net nesitikėjau, kad po savaitės naudojimo bus rezultatai
  Esami bėrimai beveik išnyko, naujų neatsirado, po kiekvieno prausimosi malonus gaivos ir drėkinimo pojūtis. Retas atvejis, kad muilas nesausintų odos, o Kampuku nesausina nei kiek Labai patiko, kad dingo tempimo jausmas, kuris mane nuolat vargina pažastų srityje. Bendrai Kampuku muilą vertiname 5* ir tikrai rekomenduojame išbandyti ir įsigyti. Nors kaina atrodo nemaža, tačiau pagalvokime, kiek išleidžiame kremams bei kitoms pagalbinėms priemonėms

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Noriu įvertinti daiktą: