Komentuoti
  1. lodorajte
    2015.05.13 23:45 (prieš 2 m.)

Stebukliukas :* 3 m. 2 mėn.
    Šnekutis :* 5 m. 4 mėn.

2015.05.13 23:45 (prieš 2 m.)

Situacija tokia, kad 9,5 mėn vaikas valgo tik mamos pieną. Išbandžiau viską: ir daržovienes, ir kruopienes, ir pirktines, ir namines, ir skystas, ir tirštas, ir gabaliukais. Suvalgo max 20ml ir tai labai retai. Bandėm ir laikyt alkaną, vis tiek nevalgo, ir mišinuką jau bandžiau duoti - irgi netinka. Prašosi kas 2 val maždaug valgyt. Naktim miega beveik visuomet irgi krūtį įsikandęs. Kraujo tyrimai geri. Bet aš jau pavargau. Sūnus ištisai prašosi ant rankų panešioti arba laikyt jį rankose ir žaist su juo. Nieko pasidaryt namuose neįmanoma, nes eina iš paskos ir verkia. Šitokia situacija nuo pat gimimo... Toks tikras mamyčiukas pikčiurniukas... Gal dar yra mamyčių su panašia patirtim? Kaip ir kada jūsų mažyliai pradėjo valgyt kietą maistą? Kaip atpratinot nuo krūties?
    Komentarų, kad aš šiuo metu svarbiausias žmogus pasauly ir tt ir pan, ačiū - nereikia ;)

2. Sarach
    2015.05.14 00:24 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 00:24 (prieš 2 m.)

lodorajte parašė:
    Situacija tokia, kad 9,5 mėn vaikas valgo tik mamos pieną. Išbandžiau viską: ir daržovienes, ir kruopienes, ir pirktines, ir namines, ir skystas, ir tirštas, ir gab…

Mums panasiai buvo, na labai paguost negaliu, stebuklas pernakt neivyko, tiesiog sakykit sau, kad reikia tai islaukt, istvert, isgyvent kartu, diena po dienos. Pabandykit duot kazka i rankyte pagriauzt, sauksteliu pagirdyt, yra tos tyreles ciulpiamos..jiems juk ir saukstelis maisto jau kiekis. Mes iki metu praktiskai taip zaidem, o normaliai su apetitu valgyt pradejo nuo kokiu 1,5.

1
  3. miashka
    2015.05.14 00:40 (prieš 2 m.)

Mažoji fėja 3 mėn. 6 d.
    Princesė 4 m. 8 mėn.

2015.05.14 00:40 (prieš 2 m.)

skaitau ir kaip savo pačios rašyta ir maniškė tokia pat buvo - mp, mp, mp dieną naktį ir tik pas mamą ant rankų, na dar nešynė tiko. Kietas maistas buvo žaidimas, o "normaliam" valgymui tiko tik mp, taip maždaug iki pusantrų metų tęsėsi, tik laimei kažkur nuo metukų mėsytę gabaliukais neblogai valgė. Tyrimai buvo geri. O aš nervavausi - kad nevalgo, gal aš bloga mama, nemoku skaniai gaminti, gal vaiką badu marinu ir t.t., o dabar žiūrėdama atgal pasakyčiau, kad visiškai be reikalo, kad visiškai beprasmiai buvo tie nervai. Mums nepadėjo jokie prievartiniai bandymai maitinti košes ar kažkaip atpratinti nuo mp, tiesiog sakyčiau išaugo, atėjo tam laikas. Aišku, vis siūliau maisto, kartu prie stalo valgydavom, lėles meškučius maitinom Linkiu jums stiprybės ir kantrybės Man buvo lengviau, kai susivokiau, kad jei nerasiu laiko sau - bus šakutės visiems, tai išeidavau iš namų kelioms valandoms (kad ir kavos mieste atsigerti), grįždavau pailsėjusi ir pasiilgusi vaiko
    Beje - šiai dienai prieš miegą dar atsigeria mp, murkia kaip katinas iš laimės jį gavusi, bet po truputį, po truputį mažinam

1
  4. Sarach
    2015.05.14 00:47 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 00:47 (prieš 2 m.)

miashka parašė:
    skaitau ir kaip savo pačios rašyta ir maniškė tokia pat buvo - mp, mp, mp dieną naktį ir tik pas mamą ant rankų, na dar nešynė tiko. Kietas maistas buvo žaidim…

Mano irgi murkia dar vis Bet vienu momentu tyrimai hemoglobino labai prasti buvo, dabar vel puikus.

5. dolla_
    2015.05.14 09:26 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 09:26 (prieš 2 m.)

lodorajte parašė:
    Situacija tokia, kad 9,5 mėn vaikas valgo tik mamos pieną. Išbandžiau viską: ir daržovienes, ir kruopienes, ir pirktines, ir namines, ir skystas, ir tirštas, ir gab…

Sveiki, mano maziukui 9,5 men. - valgo tik mp..biski bande anksciau tai darzoviene, tai mesyte su darzovemis, o pastaraji 1,5-2 men. nieko papildomo neeme. dygo dantys, gal del to. dabar kiausinio trynio, virto ant pieno suvalgo. viskas. toliau tik mp. svoris geras, virs 10 kg. kraujo tyrimu mums net nedare.

6. Leja2011
    2015.05.14 10:07 (prieš 2 m.)

Ponas direktorius :) 6 m. 2 mėn.

2015.05.14 10:07 (prieš 2 m.)

Ir as buvau lygiai toj pacioj situacijoj. Iki 2 metu, kol nepradejo eiti i darzeli, nepasikeite situacija del visu nesiojimu, maksimalaus demesio reikalavimo ir zaidimu. Bet viskas priklauso nuo poziurio ;) As susitaikiau, skyriau jam tiek laiko, keik jis norejo, visus namu ruodos darbus darem kartu, bet turejau viena vakara per savaite laisva sau, kai vaika priziurejo seneliai, tai sociai buvo
    O su maistu, tai iki lygiai metu kovojau, kol viena diena truko kantrybe virti tas darzovines koses ir pradejau duoti tiesiog sriubas, kurias sau virdavau. Aisku, pakoreguodavau, prieskoniu maziau dejau, druskos beveik nevartojom, bet ivyko stebuklas Burokeliu sriuba buvo kazkokas nerealaus, didziausias lekstes suvalgydavo. Tai po truputi as i ta sriuba visokias darzoves "imaisydavau", mesyte, svarbiausia, kad butu burokeliu
    Mesyte valgydavo tik jei galejo i ranka paimti, t.y. vistienos sparneliai, kulseles, naminiai mc`nugetai kepti orkaitej. Mp buvo geriausias draugas iki daugiau kaip 2 metu. Man rodos uzbaigiau sita reikala 2 m ir apie 1.5 men, nes naktim buvo didziausias kosmaras, iki 2 metu nakti 5-7 kartus keldavo valgyt. Ir as nemiegojus buvau daugiau kaip 2 metus ir mazius nepailsejes zmoniskai. Sunku buvo nutraukt maitinima labai. Bet jeigu galeciau atsukt laika atgal, tikriausiai nieko nekeisciau
    Dabar, kai jau beveik 4 gimtadienis arteja, valgo absoliuciai viska (darzelyje sake nieko nepalieka). Niekada neturejo jokiu sveikatos problemu, nuo 2 metu gydytoja mate tik 1 karta, kai reikejo pazyma i darzeli prasitesti.
    Taip kad galiu palinketi tik dideles kantrybes ir islaukti. Tik jokiais budais nepasiduoti ir nepradeti gaminti visokiu saldziu pienisku kosiu, visokiais jogurtukais ir varskytem uzkisineti skrandi. Tikrai bus veliau problemu su isrankumu maistui, bei "kraujo tyrimais"

7. 2015.05.14 10:48 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 10:48 (prieš 2 m.)

lodorajte parašė:

Maniškiam 10 mėn. ir savaitė - kito maisto nevalgo. Kaip ir jūs rašote, išbandžiau tiek košes, tiek gabaliukus, įvairią košių koncistenciją, įvairią spalvinę gamą. Kraujo tyrimai geri, ūgis ir svoris auga (80 cm/11,5 kg). Tiesa, naktį žinda tik kartą paryčiais.

Manau, tiesiog ateis laikas ir ims valgyti, tad linkiu mums kantrybės!

8. orbita
    2015.05.14 10:49 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 10:49 (prieš 2 m.)

Iki metų nelabai valgydavo kieto maisto. Praktiškai po kelis ml, o taip tai irgi pienas, bet aš nutrauktu maitindavau pro buteliuką. Duodavau tiršto maisto pro buteliuką prakirpusi didesnę skylutę. Normaliau pradėjo valgyti būdama vyresnė nei 1,5 metų. Bet iki šiol labai nevalgi, bet ko nepaduosi. Valgo dukart per dieną, užkandžių beveik negauna.

O mažylė viską valgo. Taip kad nuo vaiko priklauso. Suprantu, kad pavargote, bet žinokit, gaminti, ruošti kažką, o paskuo, kai vaikas nevalgo, išmesti, man rodos, daug labiau vargina ir fiziškai, ir psichiškai. Nespauskit tik vaikučio dėl to valgio.

9. lodorajte
    2015.05.14 11:49 (prieš 2 m.)

Stebukliukas :* 3 m. 2 mėn.
    Šnekutis :* 5 m. 4 mėn.

2015.05.14 11:49 (prieš 2 m.)

Ačiū už atsakymus! Tikrai lengviau, kad ne vienas mano mažylis toks atsakysiu iškart visom - nespaudžiu dėl maisto, vis siūlau siūlau, 2 sav nevalgo - tada darom 2 sav pertrauką, neduodu tada išvis nieko. Kartais duodu obuoliuko ar kokios vaisių tyrelės, bet vien vaisiais maitint nenoriu, kad paskui nebūtų taip, kad paskui dar sunkiay bus įsiūlyt normalų maistą. Keisčiausia, kad kai mes valgom, jis labai nori irgi, ragauja-bet tik tiek, pusę šaukštuko o su išėjimu iš namų - išeinu kasdien -tai pasportuot, tai pas draugę, bet 1-2 val maximum, ir stengiuos, kai vaikas miega, nes jei tik mama dingsta iš akiračio iškart rėkia nenuraminamai. Orai pagerėjo,tai daugiau lauke galės būt su tėveliu ir broliu, tai gal jau ir aš galėsiu ilgiau išeit, nes dabar tai išeinu su baime, kad nereiktų skubiai lėkt namo. Gal per didelė savanaudė esu, bet tos pora val man galvos nebeprašviesina... grįžtu, išgirstu zyzimą ir vėl pabėgt noris Aš ir tikiuos, kad su laiku viskas susitvarkys, išeis rugsėjį dičkis į darželį, bus lengviau bet norėjos pasitikrint ar tikrai dar tokių nevalgiukų zyzliukų yra

1
  10. orbita
    2015.05.14 14:42 (prieš 2 m.)
    2015.05.14 14:42 (prieš 2 m.)

Žinokit, pagalvojau, kad čia ir dantų augimas gali būti kaltas, kad labai zirzia ir nevalgo. Maniškei dygsta krūminukai, tai irgi tik geria kartais, o nieko nevalgo. Ir zirzimo daugiau, naktys neramesnės. Tikrai dantukai gali kankinti.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras