2012 m. mamytės iš Klaipėdos

Komentuoti
  1. Aš tikiu,kad laimė mane suras,aš jos lauksiu 18 m. 9 mėn.
    24 m. 9 mėn.

2013.07.24 21:59 (prieš 5 m.)

Sveikos merginos,kaip suprantu jus Klaipedietes gal kuri lankotes Jolsanos vaisingumo klinikoj,gal galite rekomenduot gydytoja ? Buciau dekinga

2. Mildute 6 m. 6 mėn.

2013.07.24 23:05 (prieš 5 m.)

astikute parašė:
    as buvau atejusi ir OLESY tau skambinau bet nekelei kazko ko visos tokios pasyvios??? as intiko neturiu priejimo cia daznai parasyt

mes susirasem su OLESY kad oras nelabai koks,na va o tau nepagalvojau parasyti,mes tikrai nesame pasyvios,malonu pabendrauti,bent jau man.....

3. Danielius :-) 6 m. 5 mėn.

2013.07.24 23:35 (prieš 5 m.)

astikute parašė:
    as buvau atejusi ir OLESY tau skambinau bet nekelei kazko ko visos tokios pasyvios??? as intiko neturiu priejimo cia daznai parasyt

Astikute, as tikrai nemaciau praleisto skambucio, kazkaip daugiau nebesusirasem ir as negalvojau, kad kas vaziuos, as labai atsiprasau del sio nesusipratimo labai negerai jauciuos kad taip gavos :-(, atsiprasau. Dabar pasiziurejau skambucius, ir tik pamaciau kad tikrai skambinai, matyt vyras paziurejo ir nieko nepasake. Dar karta labai atsiprasau

4. Kamile 6 m. 5 mėn.

2013.07.25 09:26 (prieš 5 m.)

rutuliukass parašė:
    Sveikos merginos,kaip suprantu jus Klaipedietes gal kuri lankotes Jolsanos vaisingumo klinikoj,gal galite rekomenduot gydytoja ? Buciau dekinga

Sveika, kas cia per klinika? Ji Klaipedoje? As lankiausi sermuksniu g. Vaisingumo klinikoj. Labai patiko gyd Dirzauskas,pradzioj ejau pas gyd. Graziene,bet man ji nelabai patiko ir per ilga laika nebuvo rezultatu, o perejus pas Gyd. Dirzauska po poros men pastojau, (po laparaskopijos) gal sutapimas
    O pas koki gyd pati lankaisi?

5. Aš tikiu,kad laimė mane suras,aš jos lauksiu 18 m. 9 mėn.
    24 m. 9 mėn.

2013.07.25 11:56 (prieš 5 m.)

LiliaA parašė:
    Sveika, kas cia per klinika? Ji Klaipedoje? As lankiausi sermuksniu g. Vaisingumo klinikoj. Labai patiko gyd Dirzauskas,pradzioj ejau pas gyd. Graziene,bet man ji …

Cia Klaipedoj ta klinika tokia yra visada vazinejau jau 10 metu i Kauno vaisingumo klinika,galutine procedura atliekama Vilniuje, birzelio men .apsilankiau Klaipedoj vaisingumo klinikoj pas Graziene viskas ok viskas kaip ir patiko tik tiek kad galutiniam rezultatui tektu vel vaziuoti i Vilniu,labai jau tolima kelione,o Jolsanos klinikoj viska iki galo atlieka kadangi ten jau turi irengta laboratorija cia kalbu apie IVF

6. Kamile 6 m. 5 mėn.

2013.07.25 12:51 (prieš 5 m.)

rutuliukass parašė:
    Cia Klaipedoj ta klinika tokia yra visada vazinejau jau 10 metu i Kauno vaisingumo klinika,galutine procedura atliekama Vilniuje, birzelio men .apsilankiau Klai…

O kur ji Kalipedoje yra,net nezinojau tokios

7. Monika 6 m. 4 mėn.

2013.08.06 23:15 (prieš 5 m.)

man nera tokio zodzio ATSAKYTI kad galeciau atsakyt Olesy gaila kad taip oras ir man pasirode nekoks bet lauke visai kitaip atrode na spalio 18d dar grysiu i lietuva tikiuos kad tikrai susimatysim mamytes ta kortele atidaviau vaikui kur nr buvau parasiusi

8. Kasparas 7 m. 3 mėn.

2013.08.21 09:51 (prieš 5 m.)

Sveikos, žiūriu tylu ramu čia visai

9. Rapoliukas 7 m. 3 mėn.
    Dukrelė 14 m. 10 mėn.
    Sūnelis 18 m.

2013.08.22 14:08 (prieš 5 m.)

Sveikute Garbanele , aha cia labai ramu

10. Kasparas 7 m. 3 mėn.

2013.08.22 15:02 (prieš 5 m.)

Turbūt neturi laiko čia pleėti, kiemutyje visos arba šiaip džiaugiasi vasara

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras