medu parašė:
tai db jau susitvarkiau biškidarau po piet ir vakare
naktį retai kada, nebet prieš miegą užsimanau
![]()
biski pasitaisei
ir vyrui valgyti pataisai
ir pati prie to pacio pavalgai
medu parašė:
tai db jau susitvarkiau biškidarau po piet ir vakare
naktį retai kada, nebet prieš miegą užsimanau
![]()
biski pasitaisei
ir vyrui valgyti pataisai
ir pati prie to pacio pavalgai
zivile89 parašė:
biski pasitaiseiir vyrui valgyti pataisai
ir pati prie to pacio pavalgai
![]()
tai kitaip turbūt ir nedaryčiau
šlykšti aš esu
mama neišmokė būt gera namų šeimininke
medu parašė:
tai kitaip turbūt ir nedaryčiaušlykšti aš esu
mama neišmokė būt gera namų šeimininke
![]()
nu tai reikai biski pabuti negerai
paskui pripras, kad sokineji aplinkui
medu parašė:
tu jauti kiek mes prirašėm čia? :DD
na truputuka
medu parašė:
geraita proga einu aš miegot, ryt anksti iš ryto pas daktare
o tu eik pavalgyt, kitaip vaikuti numarinsi iš bado
![]()
Labanakt!
![]()
ne pakankamai avalgo maziukas
labanakt
as dar gal pasedesiu prie pc iki nzn kiek kol tikrai uzmigt galesiu
Nu aš nesikeliu iš miegų pavalgyti bet va iki tol kol užmigsiu dar kas kokį pusvalandį valgyt vis kažko užsimanau
Netkeista sitiek valgau o storet niekaip neina
Tingiu aš dabar sriubos darytis
geriau koki obuoli sugriauzciau ar dar ką vyras dabar isvažiaves tai idomu gl ką man parveš visada parveža konors :DDD
medu parašė:
ha!maniškio šiandien! 24 suėjo
![]()
![]()
sveikinimai :))) manajam 10cia metu daugiau :))) nors kai pasiziuriu i foto kur vakar su dovanom idejau , tai atrodo kaip paauglis :DD
6 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai