2016 m. Balandžio mėn. mažyliai (Archyvas iki 2016.04.14)

1. Jonas 9 m.

2016.03.13 22:58 (prieš 2 m.)

Gal as jau nebeatsimenu kaip buvo su pirmu vaiku ar ka,bet man atrodo kad nebuvo taip sunku kaip si nestuma..+21kg,kojom apkrova nenormali,ypac lipant laiptais ar tupiant ir stojant-atrodo kartais kad neatsistosiu..Vyras lipant laiptais pastumia mane-dar niekada tiek nesveriau as soke o dar rugstys kyla,apie miega isvis tyliu-sianakt nutirpo ranka-ak kaip gera pasiguosti,nes zinau kad cia busiu suprasta As laiminga ir patenkinta savo formomis,tik kad tie namu darbai nusidirbtu patys sunkoka.Va siandien nusiraminau nes jau paruosta lovyte bei vystymo stalas mazajai bei rubeliai sudeti suruosti beveik visi.Viskas puiku istikruju.

1
  2. 2016.03.13 23:00 (prieš 2 m.)

Aiste1993 parašė:
    Man uzeina kartais tokios karscio bangos, kaip y pirti yeiciau dusna pasidaro keliom minutem. O dabar tai isvis lauke oras siandien labai geras tai dabar guliu lovo…

Man tas pats. Langa liepiu pravert, koldra tik vos kiek uzsimetu. Tuo tarpu vyras apsiklosto kaip reikiant, o nakti dar ir mane vis apklosto. Sako negaliu ziuret kaip sali o as vel nusiklostau

3. 2016.03.13 23:06 (prieš 2 m.)

Aiste1993 parašė:
    Tai va va man irgi pirmas tai as vis laukiu kazkokio labai stipraus skausmo

As taip ir manau kad bus tikrai baisus skausmas, tai i visokius pamaudenimus net nekreipiu demesio

4. 2016.03.13 23:12 (prieš 2 m.)

VZ90 parašė:
    As taip ir manau kad bus tikrai baisus skausmas, tai i visokius pamaudenimus net nekreipiu demesio

Ir aš labai jau laukiu tų stiprių ir baisių skausmų. tada jau už daiktų ir į ligoninę susitikti su savo princese

5. 2016.03.13 23:15 (prieš 2 m.)

Svetlanute parašė:
    Gal as jau nebeatsimenu kaip buvo su pirmu vaiku ar ka,bet man atrodo kad nebuvo taip sunku kaip si nestuma..+21kg,kojom apkrova nenormali,ypac lipant laiptais ar t…

Mano situacija tokia pati tik rugstys nebekyla

6. Jonas 9 m.

2016.03.13 23:26 (prieš 2 m.)

Sirpa parašė:
    Mano situacija tokia pati tik rugstys nebekyla

As iki sio nestumo nezinojau kas tai yra kai rugstys kyla,o va dabar paragavau sio malonumo,fui

7. Jonas 9 m.

2016.03.13 23:27 (prieš 2 m.)

pilvas lipa ant nosies

5
  8. 2016.03.13 23:33 (prieš 2 m.)

simmou parašė:
    Ir aš labai jau laukiu tų stiprių ir baisių skausmų. tada jau už daiktų ir į ligoninę susitikti su savo princese

Is karto nebus tu baisiu skausmu, nors aisku kiekvienos organizmas kitoks. Laukit reguliariu paskaudenimu. Didieji skausmai bus kakleliui atsidarynejant nuo 5 iki 10 cm. Bent man jau taip

9. 2016.03.13 23:34 (prieš 2 m.)

Toks pilvo maudimas kaip prieš mm..tokia baimė jau kad viskas čia pat

10. King junior ;) 2 m. 7 mėn.
    Princess 4 m. 8 mėn.
    King 9 m. 5 mėn.

2016.03.13 23:54 (prieš 2 m.)

brigute parašė:
    Aciu taip dvynukes

Sveikinimai!!!
    Koks didelis pulkas vaikuciu, wow!!! Stiprybes!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.