2017 m. Lapkritinukai

Komentuoti
  1. brestanti
    2017.11.23 22:56 (prieš 3 sav.)
    2017.11.23 22:56 (prieš 3 sav.)

Miglen parašė:
    O koks jo poveikis? Greičiau padeda viskam grįžt į vietas? Kada pradedamas dėti?

Taip, padeda gimdai greiciau susitraukti. As tai tik siandien uzsidejau, nors leido detis iskart po gimdymo. Gal ta devejimo pradzia nuo gimdymo dar priklauso.

Nendre1 parašė:
    Koki korseta turit?

Mano pirktas pries gerus tris metus, GAB ar GABi, nesuprantu is etiketes pirkau 9menesiai parduotuveje.

2. Miglen
    2017.11.24 01:00 (prieš 3 sav.)

Mūsų Žvaigždutė 2 sav. 2 d.

2017.11.24 01:00 (prieš 3 sav.)

Išsitraukiau savo diržą, buvau nėštumo pradžioj saugiai pasidėjus, tai per jus tik ir prisiminiau, kad turiu.

Atrodo labai kokybiškas ir aprašymas itin išsamus:
    https://www.emama.lt/gimdymas/dirzas-korsetas-po-gimdymo-be-240-orliman.html

1
  3. Disanega
    2017.11.24 04:23 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 04:23 (prieš 3 sav.)

Na galiu pasipasakoti ir as, kadangi miegas visiskai neima. Vakar rasiau kad skausmai reguliarus, kas desimt minuciu, bijojau pramiegot epidura. Ir ka jus galvojat... Nuvaziuoju 8 val vakaro su saremiais kas 4-5 min. Skaudejo kaip oer mm tai galvoju tikrai sius dar namo. Aprede baltinukais, nuvede i gimdykla, tonus klauso, o man dar linksma, ne kiek nera to saldaus skausmo. Atejo daktaras apziuret, sako - 8 cm atsidarymas, jokio epiduro jau galvoju, nu jei tik tiek skauda tai gal ir nereikia. Uz valandos atejo vandenu nuleist. O tada ir prasidejo. Gal per puse val atsidare pilnai, bet lelius kaip nelenda taip nelenda. Kad saremius sustiprintu tai dar ir skatinamuju doze... Zodziu, dar valanda kancios ir koks 10 min stumimo ir musu kleckas buvo ant mano pilvo 01:20 min gime Erikas, 58 cm ir 4.570 kg kirpo, siek tiek sake iplysau bet siaip viskas normaliai. Dar dabar nesuvokiu kaip be nuskausminamuju sis milzinas isvydo pasauli pasirodo esam stipresnes nei galvojam

19
  4. ana.ana
    2017.11.24 04:55 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 04:55 (prieš 3 sav.)

Disanega parašė:
    Na galiu pasipasakoti ir as, kadangi miegas visiskai neima. Vakar rasiau kad skausmai reguliarus, kas desimt minuciu, bijojau pramiegot epidura. Ir ka jus galvojat.…

Na saunuole jus Tikrai stipruolis vyrukas

2
  5. brestanti
    2017.11.24 06:09 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 06:09 (prieš 3 sav.)

Disanega parašė:
    Na galiu pasipasakoti ir as, kadangi miegas visiskai neima. Vakar rasiau kad skausmai reguliarus, kas desimt minuciu, bijojau pramiegot epidura. Ir ka jus galvojat.…

Sveikinimai! Tikrai dicki vyruka i si pasauli atvedet! Sveikatos ir susiklausymo dabar jums su sunumi

6. MeLiNaKia
    2017.11.24 06:40 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 06:40 (prieš 3 sav.)

Disanega parašė:

O vau koki diduka isnesiojot😍😍 sveikinimai 😘😍 mum dar iki tokio svorio toli 😂 nors menesis ir savaite jau yra ☺️😂

7. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 07:34 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 07:34 (prieš 3 sav.)

MeLiNaKia parašė:
    O vau koki diduka isnesiojot😍😍 sveikinimai 😘😍 mum dar iki tokio svorio toli 😂 nors menesis ir savaite jau yra ☺️😂

O kiek priaugo jūsų mažiukė per mėnesį? Man vis neramu, ar manoji normaliai pavalgo ir svorį augina

8. Disanega
    2017.11.24 07:42 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 07:42 (prieš 3 sav.)

Ačiū visom uz sveikinimus, bandysim pratintis vienas prie kito nu bet jau toks mielas kad norisi niurkyti net kai miega saldziai

2
  9. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 08:13 (prieš 3 sav.)

Gabrielė 3 sav. 4 d.

2017.11.24 08:13 (prieš 3 sav.)

Šviesatamsoje parašė:
    Sveikinimai ;) O skausmai po visko, po kirpimų dideli? Ar epidūras nesuveikė?

Šviesatamsoje parašė:
    Sveikinimai ;) O skausmai po visko, po kirpimų dideli? Ar epidūras nesuveikė?

Na kirpimai skauda, keturios siules bet sake jei nebutu kirpus akusere buciau plysus, tai manau jau geriau kirpta. Skauda zinoma, vakar zvakutes diclofenaco paprasiau tai lengviau o su epidiuru nesupratau ar jis cia taip nesuveike ar jis taip veikia nes neskaudejo kelias valandas, poto skausmas gryzo prie pilno atsidarymo, bet jauciau tik saremiu skausma, kaip kirpo siuvo nejauciau viskas uztirpe buvo. O skausmas gryzo irgi taip idomiai, pilvo apacioj pirma kairej pusej poto jau per visa, gal del to kad mazoji buvo uzspaudus ta puse ir pats epidiuras buvo maziau jauciamas kairej pusej. Moteriskaite darius man epidiura uz naturaluma labai, tipo cia netikusios kad biskeli skauda ir jau reikia epidiuro. Tai viska istrauke tik vakar apie sesta kol prisiprasiau, visa diena buvau su epidiuro slangele

10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 08:16 (prieš 3 sav.)

Gabrielė 3 sav. 4 d.

2017.11.24 08:16 (prieš 3 sav.)

Miglen parašė:
    Padirbėjot 😊
    Sveikinu labai su dukryte ❤️

Ačiū uz sveikinimus dukryte rami leidzia mamai ilsetis 🤗😍

4
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras