2017 m. Liepos m. Mamukai :) (Archyvas iki 2018.12.10)

1. 2018.04.23 22:44 (prieš 10 mėn.)

IngridV parašė:
    Vienodai augam

Geras!!! ;)

auksellis parašė:
    Namie ne. Tik kaip einam į laukutį

Mes kas 3 men einame nuo puses metu

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.04.23 22:45 (prieš 10 mėn.)

Joyjoy parašė:
    Kokie grazuliai. O koki dydi perkate?

Dydis 18, tik va pirkt neteko, paveldėti iš draugės, jau ir 20 dydis laukia eilėje labai gerai sustrategavau gimdymo laiką - netrukus po draugių

3
  3. 2018.04.24 12:30 (prieš 10 mėn.)

Po mėnesio skrendame į Rodą, tad jau po biški galvoju apie vaistinelę vaikui- ką įsidėti? 🤷‍♀️ Paracetamolio žvakutės, termometras, vibrucol, dentinox, jūros vanduo, infacol, pleistrų, nuo saulės apsauga- kas dar praverčia iš patirties? 🙈

4. 2018.04.24 12:31 (prieš 10 mėn.)

IngridV parašė:
    Dydis 18, tik va pirkt neteko, paveldėti iš draugės, jau ir 20 dydis laukia eilėje labai gerai sustrategavau gimdymo laiką - netrukus po draugių

Pas mane ta pati situacija 😀 Tik 20 dydžio apie 10 porų- kasdien galėsime keisti 😅

5. 7 m. 1 mėn.
    9 m. 1 mėn.
    14 m. 6 mėn.

2018.04.24 12:37 (prieš 10 mėn.)

ieva6891 parašė:
    Oi, ne, man tai visai neatrodo baisu ar nepakeliamai sunku. Bet bijau, kad vyras jau gali nebesutikti, kol kas sutarėm dėl trijų :-D Ir būsto reikia nemažo tokiai …

Del amziaus ne beda 😊 As trecio susilaukiau 29 metu, tada man drauge viena (dar neturejo vaiku, mano bendraamze), sako kaip tau faina tu tokia jauna, o jau tris turi vaikus, baltai pavydziu ir t.t. Ir tuomet nutiko taip, kad kazkur po pusmecio pastojo ir pagimde trynukes mergaites 😊 Tuomet as jai sakiau kaip ir tau faina, tu tokia jauna ir turi tris vaikucius 😁

5
  6. 7 m. 1 mėn.
    9 m. 1 mėn.
    14 m. 6 mėn.

2018.04.24 12:40 (prieš 10 mėn.)

olly530 parašė:
    Po mėnesio skrendame į Rodą, tad jau po biški galvoju apie vaistinelę vaikui- ką įsidėti? 🤷‍♀️ Paracetamolio žvakutės, termometras, vibrucol, dentinox, jūros vanduo…

Nuo tempos Ibuprofeno preparata. Mums pvz.zvakutes nei paracetamolio sirupas nenumusa aukstos temp.
    Dar imu dezinfekuojanti skysti ir Sudocrem

1
  7. 2018.04.24 12:47 (prieš 10 mėn.)

Gal zinot ar yra kazkoks dreskodas krikstijant vaika? Ziuriu mamos visad pastelinem spalvom buna o mazieji ivariai...

8. 2018.04.24 13:01 (prieš 10 mėn.)

Anna Maria parašė:
    Gal zinot ar yra kazkoks dreskodas krikstijant vaika? Ziuriu mamos visad pastelinem spalvom buna o mazieji ivariai...

Mane irgi domina

9. 2018.04.24 14:05 (prieš 10 mėn.)

olly530 parašė:
    Po mėnesio skrendame į Rodą, tad jau po biški galvoju apie vaistinelę vaikui- ką įsidėti? 🤷‍♀️ Paracetamolio žvakutės, termometras, vibrucol, dentinox, jūros vanduo…

Enterol nuo viduriavimo. Būna patogiose pakeliuose

Misija parašė:
    Del amziaus ne beda 😊 As trecio susilaukiau 29 metu, tada man drauge viena (dar neturejo vaiku, mano bendraamze), sako kaip tau faina tu tokia jauna, o jau tris tur…

Misija parašė:
    Del amziaus ne beda 😊 As trecio susilaukiau 29 metu, tada man drauge viena (dar neturejo vaiku, mano bendraamze), sako kaip tau faina tu tokia jauna, o jau tris tur…

Nerealiai

Misija parašė:

Anna Maria parašė:

Nėra

Anna Maria parašė:

Jokio dreskodo. Tiesiog reikėtų vengti voa užpakalį dengiančių suknelių ir su didelėm iškirptėm ar be saiko nogais pečiais, pilvais ir pan.
    O šiaip rinktis kas tau patinka.
    Aišku kadangi vaikų šventė, tai renkasi dažniau šviesias spalvas

10. Karilė 1 m. 6 mėn.
    Kristupas 7 m. 7 mėn.

2018.04.24 16:10 (prieš 10 mėn.)

olly530 parašė:

Kokio sirupo pasiimciau dar nuo temperaturos - ibugard pavyzdziui. Linkiu, kad vaistineles neprireiktu!

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.