Biuletenis nėštumo metu

Komentuoti
 1. 2017.11.14 13:38 (prieš 1 m.)

  Sveikos,
  Gal buvot susidūrusi su panašia situacija. Esmė ta, kad pranešus darbovietėje apie nėštumą darbdavys pradėjo daryti psichologinį spaudimą nors, kai dar nežinojo buvau puiki darbuotoja, visai bando provokuoti, kabinėjasi prie smulkmenų nors ankščiau nieko panašaus nebūdavo. Ta pastovi įtampa, stresas atsiliepia mano sveikatai. Tai pat nuo sėdimo darbo dideli nugaros skausmai. Šiuo metu esu ant biuletenio pirma savaitė, nes nebeištvėriau daugiau, kaip manot kiek ilgiausiai gali tęsti biuletenį gydytoja? Neįsivaizduoju, kaip reikės grįžti. Dekretas nusimato tik vasario mėnesį. Apmokamų atostogų turiu tik apie 8 dienas.

 2. 2017.11.14 14:17 (prieš 1 m.)

  Cristalija parašė:
  Sveikos,
  Gal buvot susidūrusi su panašia situacija. Esmė ta, kad pranešus darbovietėje apie…

  O gal jūs tiesiog jautriau reaguojate dabar į viską? Jei grįšite į darbą, gi žinote, kad svarbiausia vaikelio sveikata, kad vistiek vasarį išeisite, tai ir dirbkite palengva šaltais nervais sau, tegu kabinėjas kas kaip nori.
  Aš kai pasakiau apie nėštumą, pajaučiau kaip pradèjo spaust mane, norėjo, kad kuo daugiau padaryčiau iki išeinant tai irgi biuletenį dviem savaitėm pasiėmiau. Tai kai grįžau sakė - uoj jau galvojom tikrai negrįši, tu tik nepersidirbk, jei reik pailsėk, per pietus pasivaikščiom ilgiau. Visai kitaip žiūrėjo, kai suprato kad iš vis viską palikus galiu išeit.
  Šiaip man gydytoja yra sakius, kad gali iki 1mėn tęsti. Tada jau turi būti rimta priežastis. Bet sakė, galima į dienos stacionarą tada, pagulėt ir vėl tęsti galima.
  Pažįstama kokius 2 mėn tikrai tęsėsi, nežinau ką jai gydytoja rašydavo. Priklauso kaip su gydytoja savo sutarsite ir koks jos požiūris.
  Man iš karto pasakė, jei matai kad sunku, sakyk, duosim nedarbingumą.
  Savo atostogas galite panaudoti Kalėdiniu laikotarpiu, sudėjus su šventinėmis dienomis, visai gerai išeina pailsėti.
  Svarbiausia tai požiùris, tegu sproginėja ten visi aplink kiek nori, jūs dirbat sau ir viskas. Ir eikite tikrai per pertraukėles pasivaikščioti, sveika ir galvai ir nugarai. Suprantu, kad jautrumas padidintas šiuo metu, bet pamatysite netruks ir dekretas ir gimdymas ateiti.
  Gražaus jums laukimo ?☘

  3
 3. 2017.11.14 14:26 (prieš 1 m.)

  Man tesė nedarbinguma 3 men,poto arba i statcionara guldo,arba mano atveju i komisija gydytoju ejau..

 4. 1 m. 4 mėn.

  2017.11.14 14:28 (prieš 1 m.)

  Labukas.
  Aš pranešiau apie nėštumą prieš 2 savaites. Norėjau sulaukti bent 12 savaičių, bet kadangi kamavo stiprus pikinimas ir šeip sveikata buvo nekokia, nusprendžiau pranešti anksčiau. Aišku visi pasveikino ir gerai atreagavo, bet vistiek žinau ir jaučiu kad tapau galvos skausmu ir našta darbdaviui.
  Mano patarimas kaip ir prieš tai rašiusios panelės - mažiau kreipk dėmesio. Dabar tau tikrai dėl hormonų gali atrodyti viskas blogiau nei yra iš tikrųjų. Bent jau man taip buvo. Svarbu nusiraminti ir pažvelgti į situaciją iš šalies.
  Jei sveikata prasta, aišku kreipkis pas gydytoja ir imk nedarbingumą. iki 30 dienų šiaip galima pratesti. Pridedu nuorodą į straipsnį apie nedarbingumus ir tt.
  https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalActPrint?documentId=TAR.6B2FE200C9B8
  O šeip nusiteik kad iki vasario nedaug liko. Gruodis išvis greit praeis nes bus šventės.
  Laikykis ir buk stipri.

 5. 2017.11.14 14:56 (prieš 1 m.)

  Ačiū visoms už nuomones. Suprantu, kad tai gali atrodyti, kaip padidintas jautrumas, bet esu pakankamai šaltų nervų, tikrai nereaguoju į smulkmenas, tačiau kai darbdavys pradėjo grasinti, kad sumažins atlyginimą, nukarpys valandas tai man viskas brūkšni uždėjo. Šlykštu taip elgtis. Pagrasinau tarnybomis, tai išsigando. Tačiau tikrai paveikė sveikatą, nes esu nedarbingume dabar. O dėl atostogų taip ir planuoju šventiniu laikotarpiu pasiimti, daug dienu nusitemps, o poto jau sausio vidurys.

 6. 1 m. 4 mėn.

  2017.11.14 15:45 (prieš 1 m.)

  o jei ne paslaptis, kur dirbi. arba bent sritis kokia?
  Žiauriai šlykščiai elgiasi darbdavis.

 7. 2017.11.14 18:03 (prieš 1 m.)

  Cristalija parašė:
  Sveikos,
  Gal buvot susidūrusi su panašia situacija. Esmė ta, kad pranešus darbovietėje apie…

  Sveika, buvau biuleteni apie 4menesius, nuo jo kaupiasi atostogos nestumo pradirbau gal tik 2menesius..

 8. 2017.11.14 19:53 (prieš 1 m.)

  Emilija1992 parašė:
  o jei ne paslaptis, kur dirbi. arba bent sritis kokia?
  Žiauriai šlykščiai elgiasi darbdavis.

  Dirbu vienoje įmonėje viešųjų ryšių ir marketingo vadove. Įmonė nėra labai didelė, nes esu viena su tokiom pareigom. Tiesiog paradoksas, įmonė prieš man įsidarbinant jau buvo pagarsėjus šlykščiu elgesiu su darbuotojais, o mano užduotis buvo išspręsti šią komunikacinę krizę. Taip ir įvyko, situacija susitvarkė bent jau išorėje, žiniasklaidos akyse, tačiau va dabar man pačiai spjūvis į veidą. Kas yra skaudu.

 9. 2017.11.14 19:54 (prieš 1 m.)

  Orxideja9891 parašė:
  Sveika, buvau biuleteni apie 4menesius, nuo jo kaupiasi atostogos nestumo pradirbau gal tik 2menesius..

  O turėjot kažkokių rimtų sveikatos problemų? Dėl kokių priežasčių taip ilgai buvot?

 10. M. 7 m. 5 mėn.

  2017.11.14 20:11 (prieš 1 m.)

  Cristalija parašė:
  Dirbu vienoje įmonėje viešųjų ryšių ir marketingo vadove. Įmonė nėra labai didelė, nes esu viena su tokiom pareigom. Tiesiog paradoksas, įmonė prieš man įsidarbinan…

  Tai iki dekreto jums liko grubiai 3 mėn, tiek galite išbūti biuletenyje. Gali tekti į stacionarą atsigulti, ar dienos stacionarą lankyti. Jei ginekologė normali, tai sakykite, kad viršininkas teroriozuoja, nuo pastovaus psichologinio spaudimo, spazmuoja gimda ir klauskite ką tokiu atveju daryti. Manau, tikrai patars pailsėti ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras