2013.12.04 07:29 (prieš 12 m.)
ingut3a parašė:
ne ne ne,cia tema klijukai vietoj misinuko,tai ir pasakiau kad as uz misinuka
ar norit anksciau laiko pagimdyt , matyt tam ir atejot kad daugiau streso patirtumet ir isvaziuotumet.einat, veliates i kaskokias didkusijas ir tikites kad tipo i prota mus atvesit , ne velnio mes patys savo nuomenone turim , ir tikrai kaskokios neklausysim. man bent asmeniskai ne vienas jau sake kas bus , kodel bus , nuo ko bus ir taip toliau , siuliciau kuo greiciau pasisazint is tos grupes nes jums cia ne vieta. Cia tema apie klijukus , o ne apie misinukus , gal paieskokit kitos temos apie misinius ten laisvai galesit issiliet i valias