Labdaros organizacijos

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.07.22 16:24 (prieš 5 m.)

  Laba diena .Mane labai domina labdaringos organizacijos, bet nežinau nuo kur pradėti jų ieškoti. Gal žinote sąžiningas, patikimas labdaros organizacijas.Kurioms galėtume mes teikti tam tikrus daiktus o jie paskirstytų, kam jų tikrai reikia.Tarkim rašalinia stalai, vežimėliai,lovos,lovytės gal kokia technika t.t.Gal ir drabužiai.Tiesiogiai vežioti žmonėms pačiai nesinori, nes tam reikia laiko ir su tuo atskirai dirbti.Norėtusi turėti patikima organizacija kuri tuo užsiima.
  Vienas vyras teikė kurį laika paslaugas vienai "organizacijai", bent jau taip moteris sakė.Bankrutavo viena įmonė-fabrikas, iš ten jis perpirko labai daug geų spintų,kėdžių , stalų...žodžiu visko ką galima panaudoti namuose įpač vargingoms šeimoms, kaimuose su daug vaikučių.Deje ta moteris tuos daiktus papraščiausiai pardavinėjo....Tai skaudu, kaip žmogus nori padėti, todėl ir norisi patikimos organizacijos.Gal kas turite duomenų apie jas, ar bent jau žinote kur kreipris kad sužinoti apie jas?

  3
 2. Emilis 8 m. 9 mėn.

  2013.07.22 16:50 (prieš 5 m.)

  https://www.facebook.com/IrLigoninesSienosGaliGydyti?fref=ts
  tai vaikučiams kurie serga vėžiu. Onkologinis vaikų skyrius..
  Dar yra labdaros organizacija MAŽUTĖLIAI žinau moteris tikrai nuoširdžiai dirba tą darbą.
  Ir galų gale fainai būtų jei paimtumėt ir nuvažiuotumėt ar į kūdikių namus ar į vaikų namus su negalia ir pan.. tokiuose namuose dažnai reikia vis visokios įrangos ir nėr kada nei už ką daryti remontus, pirktis naujas lovas. Aišku aš ten nebuvus, mąstau logiškai. Aš į šias organizacijas kreipčiausi.

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.07.22 17:02 (prieš 5 m.)

  lydekaite parašė:
  https://www.facebook.com/IrLigoninesSienosGaliGydyti?fref=ts
  tai vaikučiams kurie serga vėžiu. Onkologinis vaikų skyrius..

  Dėkoju

 4. 3 m. 4 mėn.

  2017.04.03 12:48 (prieš 1 m.)

  noriu skirti savo 2proc labdaringoms organizacijomis, bet nezinau kaip ta padaryti, kur kreiotis, o gal galiu pati tai padaryti, prasau informacijos

 5. tevu-darzelis.lt 8 m. 6 mėn.

  2017.04.03 14:03 (prieš 1 m.)

  sauleta. parašė:
  noriu skirti savo 2proc labdaringoms organizacijomis, bet nezinau kaip ta padaryti, kur kreiotis, o gal galiu pati tai padaryti, prasau informacijos

  Iš savo pusės, kadengi teko asmeniškai bendrauti ir pamatyti jų darbą iš vidaus, galime rekomenduoti "Gelbėkit vaikus" organizaciją.

  Šioje nuorodoje rasite ir informaciją, kaip užpildyti 2% paramos deklaraciją:

  Gal kiti parekomenduos ką iš savo pusės

 6. 2017.11.06 13:40 (prieš 1 m.)

  Sveiki? Turiu nemažai išaugtų kūdikio drabužėlių iki 3 mėn. Taip pat 38 dydžio rūbų, paltų, striukę. Gal žinote organizaciją, kuri priimtų tokius rūbus? Būtų gerai Vilniuje, bet išsiųsčiau ir į kitus miestus ar miestelius. Caritui jau esu nuvežusi 7 maišus rūbų, bet iš darbuotojų reakcijos pasirodė, kad tik apkraunu juos darbu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras