MP palankus pediatras Vilniuje:)

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.10.04 15:11 (prieš 5 m.)

  Sveikos, gal kas pasidalinsite?
  Domintų labiausiai Vilniaus r. centrinė poliklinika, Šeškinės irgi tiktų

 2. K. K. 6 m. 9 mėn.

  2013.10.04 15:27 (prieš 5 m.)

  Mane irgi domina
  Kol kas žinau tik vieną palankiausiai galvojančią, tai šeimos gydytoja Ingrida Čereškienė iš Northway medicinos centro... Teko pačiai pas ją lankytis, tai specialiai ieškojo vaistų tinkamų žindyvei, klausiau ką šiaip galvoja apie žindymą, tai ji pasakė taip: "visoms mamytėms rekomenduoju žindyti bent metus, o toliau, jei moteris neplanuoja ilgalaikio žindymo, tai nutraukti iki pusantrų, o jei planuoja - tada maitinti kol vaikas atsisakys." Šiaip labai maloni moteris, beveik galvojau pas ją persiregistruoti, stabdo tik tai, kad visgi čia privati klinika ir visos papildomos paslaugos yra mokamos.

  Mūsų dabartinė pediatrė Piličiauskienė iš centro poliklinikos irgi teigiamai žiūri į žindymą, nors patarimai tai jos sovietinių laikų T.y. gerai, kad maitini, bet jei kokios problemos, tai kaži ar padėtų išspręst.. Apie primaitinimą su ja nesikalbėjau išvis, tik jau kai vaikui buvo beveik metukai ir padarė kraujo tyrimą, tai pakomentavo kad visų MP maitinamų hemoglobinas yra šiek tiek mažesnis bei paklausė ar duodu vaikui mėsos.
  Ji man patinka dėl savo mokėjimo bendrauti, vaikučius pakalbinti Taip pat neskuba skirti antibiotikų.

 3. Mažoji fėja 1 m. 4 mėn.
  Princesė 5 m. 10 mėn.

  2013.10.04 15:33 (prieš 5 m.)

  man irgi aktualu. Prieš dvi dienas išgirdau iš pediatrės "perliukų" - "dvi tris dienas neduoti mp dienomis, tai išalks ir valgys košes, na taip, paverks tas dienas, o ką - kitaip nieko nebus" (nes manoji košių suvalgo 2-3 šaukštelius per dieną, visa kita - mp).

  1
 4. 2013.10.04 15:38 (prieš 5 m.)

  Mes lankomes Vilniaus r. centrineje poliklinikoje pas gyd. M.Simanovic, ji tikrai palankiai ziuri i maitinima mp- kiekvieno apsilankymo metu klausia ar vis dar maitinu ir pabrezia kad tai geriausias maistas kudikiui, visad nuodugniai isklausineja ka jau duodu savo mazylei valgyti papildomai, reikalui esant visuomet galima pasikonsultuoti telefonu-maloniai atsako i visus klausimus. Be to yra konkreti-vizitu metu nenukrypsta i nereikalingas kalbas. Kalba 3 kalbomis-rusu, lietuviu, lenku. Na pagrindine beda kad turi labai daug klientu, bet del to niekad nekilo problemu- priima ir neuzsiregistravus, jai yra butinybe.

 5. Rugilė 1 m. 4 mėn.
  Vakarė 8 m. 1 mėn.

  2013.10.04 16:09 (prieš 5 m.)

  Mes lankomes vilniaus centrinej poliklinikoje naujamiescio filiale pas gydtytoja Daine Cepkuviene. Ji labai palankiai ziuri i maitinima MP. Ne karta yra pabrezuis, kad MP geriausia kudykiui. Ir taip ji labai maloni gydytoja, pirmagime pas ja vedziau, ir antra dukryte vedu. Esam begalo patenkitnti. Visada pasitinka su sypsena, atsako i rupimus klausimus, bet kada skambinti jai galima, visada pakonsultuos rupimais klausimais. O jeigu atostogu metu nebuna lietuvoje, tada skambinti reikia seselei. Ji ir labai faina. Susirgus antibijotiku nekisa. Juos jau paskutiniu atveju. Jeigu kazkas nutinka, ti neisregistravus priima

 6. Berniukas dobiliukas 3 m. 7 mėn.
  Mergytė uogytė 5 m. 11 mėn.

  2013.10.04 17:07 (prieš 5 m.)

  kažkaip įdomiai tie komentarai skamba. Nežinau, kažkaip nesutikau gydytojos, kuri būtų griežtai ir atvirai prieš MP. Juk dabar, kai toks ažiotažas padarytas su tuo MP, tai būtų profesinė savižudybė sakyti, kad duokite geriau mišinuką... Kaip maitini, visada klausia, nes tai būtina info vaiko ambulatorinei kortelei. Manau ieškant gydytojos savo vaikui, reiktų atkreipti dėmesį į kitus dalykus. Juk nė vienai normaliai motinai, maitinančiai MP nepaaiškins, kad geriau nutrauk jau tą maitinimą, o duok šios firmos mišinuką. Nu neįsivaizduoju tokios situacijos...

  4 1
 7. Rugilė 1 m. 4 mėn.
  Vakarė 8 m. 1 mėn.

  2013.10.04 17:12 (prieš 5 m.)

  Silke parašė:
  kažkaip įdomiai tie komentarai skamba. Nežinau, kažkaip nesutikau gydytojos, kuri būtų griežtai ir atvirai prieš MP. Juk dabar, kai toks ažiotažas padarytas s…

  Tikrai yra tokiu gydytoju, kurie nori ibrukti misinuka

 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.10.04 17:25 (prieš 5 m.)

  Realiai man reikia kompetetingo gydytojo, kuris nesakutu kad iki npusmecio ismaitinai, o toliau jau pienas nera naudingas. Bet noretusi kad antibiotiku ne kistu is karto ir tikrai ismanytu pediatrija...Pasilaiciuose dar turiu viena "kandidata" P Kuniuto, man jis nors ir vyras bet atrodo vertas demesio, bent jau iki siolei kiek teko susidurt...Gal kas pas ji lankotes ir galit daugiau pasakyt?

 9. 2013.10.04 18:34 (prieš 5 m.)

  kauniete linki rasti gydytoja

 10. Neegzistuojantis vartotojas
  2013.10.04 18:46 (prieš 5 m.)

  Kauniete mane ir ikvepe Linkiu ir tau rasti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras