Populiariausi 2014 m. vaikų vardai

Po metų pertraukos populiariausiu mergaičių vardu vėl tapo vardas EMILIJA, aštuntus metus iš eilės pirmojoje vietoje išsilaiko Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 1 m. 4 mėn.
    Renaldas 4 m. 3 mėn.
    Armandas 7 m. 8 mėn.

2015.03.30 22:41 (prieš 3 m.)

Burbuliuke74 parašė:
    O jusu taip pat Armandukas!☺

sveikinimai sulaukus Armanduko;)

2. 2015.03.31 12:50 (prieš 3 m.)

@gness parašė:
    eik, eik geriau pasiskaityk vardus ir surask man,kad Armandas meksikano;)

Jus ne taip mane supratot Vardo kilme yra viena,o paplitimas visai kas kita zinau,kad tai germanu kilmes vardas, taciau kalbedama apie tai,kad prisiziureje meksikietisku serialu duoda vardus,tai butent ir turejau omenyje o tie serialai,kurie dabar jau ne tokie populiarus,15m atgal kiekviena muilo opera (meksikietiska) turejo armandus,ferdinandus ir t.t. Meksikoje tai lb populiarus vardas Pvz: Diego Armando Maradona, Armando Tovar Ruiz, Armando Favela tai tik keletas visame pasaulyje gerai zinomu zaideju P.S. as nesakau,kad sis vardas yra negrazus

1
  3. Armandas 3 m. 10 mėn.
    Emilis 6 m. 8 mėn.

2015.03.31 19:36 (prieš 3 m.)

@gness parašė:
    sveikinimai sulaukus Armanduko;)

Aciu

4. 1 m. 4 mėn.
    Renaldas 4 m. 3 mėn.
    Armandas 7 m. 8 mėn.

2015.03.31 19:41 (prieš 3 m.)

man grazus vardas ferdinandas,tai kas,kad is serialu jei jo kilme ir reiksme yra priimtina,daug baisiau kai lietuviai duoda varda Jonas,galvodami,kad jis lietuviskas;)

5. 2015.03.31 21:26 (prieš 3 m.)

aniutkaa parašė:
    Ir mes norejom gabija, bet paziurejom kad lb populiarus tai persigalvojom

Mano vyrui grazus, as labiau ieva duoti noreciau

6. Luknė 6 m. 7 mėn.

2015.04.01 09:32 (prieš 3 m.)

Griv. parašė:
    Mano vyrui grazus, as labiau ieva duoti noreciau

Pradžioje Ieva man buvo eilinis vardas, kol nepradėjau lauktis
    Tada jis mano talabai gražus, trumpas, prasmingas. Bet vyrui nelabai patiko, tai turim dukrytę Luknę

1
  7. Amelija 3 m. 10 mėn.
    Naglis 10 m. 8 mėn.

2015.04.01 11:06 (prieš 3 m.)

Kastute parašė:
    Pradžioje Ieva man buvo eilinis vardas, kol nepradėjau lauktis
    Tada jis mano talabai gražus, trumpas, prasmingas. Bet vyrui nelabai patiko, tai t…

Lukne man labai grazus vardas, drauges mergyte Luknyte, tai neisivaizduoju jos su kitu vardeliu, labai jai tinka

8. Luknė 6 m. 7 mėn.

2015.04.01 11:19 (prieš 3 m.)

astraline parašė:
    Lukne man labai grazus vardas, drauges mergyte Luknyte, tai neisivaizduoju jos su kitu vardeliu, labai jai tinka

Ačiū
    Pirmą kartą kai išgirdau, tai jau laukiausi ir man, ir vyrui šis vardas patiko. Kol viena draugė nepasakė, kad jos kaime toks upelis (myžupis teka) Kažkaip nuliūdino... Susitarėm su vyru, kad daugiau niekam apie vardus nieko nesakysim. Tada užklausė vyro sesė, vis dėl to išvardinom visus turimus variantus ir ant galo pasakėm Luknė ir sesė su savo vyru pradėjo aikčioti, kad koks gražus vardas, koks mergaitiškas, lietuviškas ir pan. Nu ir mums pakėlė ūpą Kitą rytą į pilvuką vyras sako: Luknyte, ar čia tu ir taip iš karto kūdikis 3 kartus subimsėjo Tai tada be jokių kitų svarstymų nusprendėm, kad jeigu tikrai mergaitė, tai bus Luknė. O berniukui seniai turėjom vardą - Lukas (buvau jį susapnavusi)

3
  9. 2015.04.01 19:11 (prieš 3 m.)

As nesugalvoju grazaus vardo berniukui, noretu paprasto grazaus bet niekaip nesugalvoju, su vyru dar kol nesilaukiau sugalvojom matijus , toks grazus pasirode, pradejau lauktis ir nublanko kazkaip.. gražus ignas bet mano vyro jau toks vardas o tokį kaip tomas kajus pijus ir pan.nepatinka nes labai dazni paskutiniu metu

10. 2015.04.01 19:24 (prieš 3 m.)

Griv. parašė:
    As nesugalvoju grazaus vardo berniukui, noretu paprasto grazaus bet niekaip nesugalvoju, su vyru dar kol nesilaukiau sugalvojom matijus , toks grazus pasirode, prad…

Gustas, Joris, Tajus

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras