POSTINOR vartojimas

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2016.02.17 21:13 (prieš 1 m.)
    2016.02.17 21:13 (prieš 1 m.)

    Paskutinės mėnesinės buvo, t.yra jų pirmoji diena sausio 21d,nesaugius lytinius santykius tf turėjau vasario 12-13dienomis po jų išgėriau postinor,nuo antradienio teplioja rausvai ar rudai,skauda pilvą kaip prieš mėnesinės, nejaugi pastojau? Negaliu pasirodyti greitai gyd nes esu išvykus. Ačiū už nuomonę

  2. Jolanta-K@J mama
    2016.02.17 21:34 (prieš 1 m.)

    Justina 6 m. 2 mėn.
    Kamile 9 m. 1 mėn.

    2016.02.17 21:34 (prieš 1 m.)

    ciukaciuka parašė:
    Paskutinės mėnesinės buvo, t.yra jų pirmoji diena sausio 21d,nesaugius lytinius santykius tf turėjau vasario 12-13dienomis po jų išgėriau postinor,nuo antradienio t…

    Tai gal reikia ispradziu perskaityt informacini lapeli
    "GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS
    ......Iki kitų mėnesinių taip pat gali atsirasti nereguliarus kraujavimas ar tepių išskyrų. "

    2
  3. User has not uploaded an avatar
    2016.02.18 06:23 (prieš 1 m.)
    2016.02.18 06:23 (prieš 1 m.)

    Jolanta-K@J mama parašė:
    Tai gal reikia ispradziu perskaityt informacini lapeli
    "GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    Viskas gerai,prasidėjo normalios mėnesinės: )

  4. User has not uploaded an avatar
    2016.03.20 11:11 (prieš 1 m.)
    2016.03.20 11:11 (prieš 1 m.)

    Po postinoro gėrimo praėjo jau daugiau kaip mėnuo,vasario 18 prasidėjo kraujavimas ir tesesi 7dienas,kovo 18 turėjau susirgti bet šiandieną jau 20d dar nėra,ar normalu? Ar,čia jau reikia kreiptis pas,gydytoja? Nt neigiamas.

  5. Azusyte
    2016.03.20 11:18 (prieš 1 m.)
    2016.03.20 11:18 (prieš 1 m.)

    Ten tokia doze hormonu, kuri moters cikla gali visiskai ismusti is veziu. Taciau atsarga gedos nedaro, apsilankykite pas gydytoja jeigu neramu

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras