pokahonta parašė:
leliukas pagal dydi atitiko savaites,etgi buvo prie didesniu,nes mes su vyru auksti..cia kas del svorio,o del patologijos jau nebezinosiu ar praziurejo ar issivyste…
o ka jums sako del
skydliaukes sutrikimo? ar tai nesenai pakito? ar jau turejot pakitimu pries nestumus ir tik dabar pastebeta? o su PKS greit pastojote?







