2013.03.07 11:14 (prieš 13 m.)
Labas rytas,visoms buvo kalba apie pampersus, tai jie yra tie patys tiek maximoj tiek euro vaistinej nes veza tas pats tiekejas nezinau kaip kitose vaistinese,mum tai tie netiko is maximos, as uzsakineju vokiskus kur parveza. o va del maitinimo, tai ir man panasei buvo tipo nutrauk visai,nes mazai buvo ir pasibaigs bedos, tai patikekit toli grazu jos nepasibaige su pilvuku kankinomes pusantro men. su tais gyd.tai gali romanus rasyt, vienas liepia viena, nusiuncia pas kita tai darau viska blogai reikia daryt kitaip ir taip daina be galo, kazkas teisingai sake klaust mamos
o gal kuri jau isbande ir tuos japoniskus pampersus,kur dabar reklamuoja, ar verti jie demesio, nes kaina tai nemaza...