2012 m. gruodinukai

Komentuoti
  1. Lizzie
    2012.04.05 11:58 (prieš 5 m.)

10 mėn. 6 d.
    Adomėlis :)* 4 m. 10 mėn.

1
  2. mamuler
    2013.02.02 01:27 (prieš 4 m.)

Mažoji sesė 1 m. 3 mėn.

2013.02.02 01:27 (prieš 4 m.)

shipra parašė:
    ar yra nemieganciu?
    ka daryt, maniskei diegliukai i vakara, pilvas kai akmuo, klykia nabagele, as atsiguliau, pasidejau ja ant krutines tai miega dabar ant pilvuko, iguldziau i krepsiuka, klykia, vel pasiguldziau uzsnaude, vel i krepsiuka, vel klykia... tai dabar guli ant krutines man ir miega, ar galima tokiems maziukams miegot ant pilvuku? aisku ant lovos nedesiu ant pilvo, bet ant krutines o poto palengva ant nugaros apsuksiu ir paliksiu miegot su mumis, nekelsiu i krepsiuka, ka manot

as nemiegu. guldyk ant pilvuko, kitiems leliukams taip maziau pilvuka skauda. tik priziurek ta miegeli, nes gali atsibusti ir noret atsiversti. mano merge irgi viena miegeli su skaudanciu pilvuku taip miegojo, matyt, tik tai jai padejo. as tai ja i lovute paguldziau ant pilvuko ir ji ramiausiai kelias valandas ismiegojo. mano seses vaikiuks visa kudikyste ant pilvuko miegojo ir nieko neatsitiko.

3. aameile
    2013.02.02 01:30 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 01:30 (prieš 4 m.)

manio mazyle sveriam 6kg 9diena bus 2 menesiukai

7
  4. vardu Airida
    2013.02.02 01:35 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 01:35 (prieš 4 m.)

aameile parašė:
    manio mazyle sveriam 6kg 9diena bus 2 menesiukai

kokia panasi i mamyte

5. vardu Airida
    2013.02.02 01:37 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 01:37 (prieš 4 m.)

minusiuke parašė:
    O dieve mums pirmadieni skiepas. Tai jau kaip bijau. Nes mes po to tuberkuliozes skiepo rekem baisiai, o kiti vaikai neverke visai. Tai kas bus po sito. Taip mes tokie neramus, o tada kas bus. Jau tokios mintys gal neskiepyti net. Kazin ar galima?

Su 8 savaitelem jus
    Man atrodo privaloma,gausit du i abi kojytes....

6. minusiuke
    2013.02.02 06:48 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 06:48 (prieš 4 m.)

braskytee-Airida parašė:
    Su 8 savaitelem jus
    Man atrodo privaloma,gausit du i abi kojytes....

aciu ;)

jus taip pat su 8 savaitelem

7. Noriuciuke
    2013.02.02 08:40 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 08:40 (prieš 4 m.)

Sveikos mamytes grazuciu gruodinuku.Tiek graziu nuotrauku leliuku prisiziurejau .Turiu klausima maitincioms savo pienuku mamytems.Mano mazyle,kaip pradeda žįsti kruti po poros minuciu pradeda muistytis,tampyti kruti,kojytemis spardytis.Tiesiog irzli ,matosi kad nori valgyti bet jai gal skauda?Gydytoja sako cia kolikai,bet jei jai nieko pries valgant nebuvo...Gal kam taip buvo?

8. Noriuciuke
    2013.02.02 08:47 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 08:47 (prieš 4 m.)

shipra parašė:
    ar yra nemieganciu?
    ka daryt, maniskei diegliukai i vakara, pilvas kai akmuo, klykia nabagele, as atsiguliau, pasidejau ja ant krutines tai miega dabar ant pilvuko, iguldziau i krepsiuka, klykia, vel pasiguldziau uzsnaude, vel i krepsiuka, vel klykia... tai dabar guli ant krutines man ir miega, ar galima tokiems maziukams miegot ant pilvuku? aisku ant lovos nedesiu ant pilvo, bet ant krutines o poto palengva ant nugaros apsuksiu ir paliksiu miegot su mumis, nekelsiu i krepsiuka, ka manot

Mes irgi nuo 4 ryto pas mane ant krutines miegojome.Tik paguldau ant nugaros ir prabunda.Nieko baisaus, mano vidurinis sūnus taip tik miegojo diena iki 3 men.

1
  9. Wassermelone
    2013.02.02 09:42 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 09:42 (prieš 4 m.)

Noriuciuke parašė:
    Sveikos mamytes grazuciu gruodinuku.Tiek graziu nuotrauku leliuku prisiziurejau .Turiu klausima maitincioms savo pienuku mamytems.Mano mazyle,kaip pradeda žįsti kruti po poros minuciu pradeda muistytis,tampyti kruti,kojytemis spardytis.Tiesiog irzli ,matosi kad nori valgyti bet jai gal skauda?Gydytoja sako cia kolikai,bet jei jai nieko pries valgant nebuvo...Gal kam taip buvo?

Sveika, mums lygiai tas pats buvo, tiksliau vis dar buna. Ko tik.neprisigalvojau, kas pieno neuztenka, kad skauda ausi(pasirode, jog trina), nes.negalejau patiketi, kad pilvo diegliai. pasirodem gydytojams- jie patvirtino, tikrai papraaciauzi diegliai. pienas patekes i skrandi uzveda procesus ir prasideda spazmai nors maziukas ie nori valgyt

10. Pupulyte
    2013.02.02 10:26 (prieš 4 m.)
    2013.02.02 10:26 (prieš 4 m.)

shipra parašė:
    ar yra nemieganciu?

galima miegot ir tai labai gerai pilvukui, tik aisku ant taves. o manoji niekaip taip nemiega, verkia,pasiguldau ant pilvo rankose guli guldau ant saves tai verksmo serija ir niekaip...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras