2013.05.20 09:49 (prieš 13 m.)
Paulina Č parašė:
Sveikos , ademona yra beabejo,bet jokiu būdu nejungiam,nes labai mažai reike ,kad atsirastų slogytę.Stengiames mašiną pavėsyje laikyti , tai vėsiau būna ,kada įsėda…
na as manau kad blogiau slapia vaika istraukti is masinos, o jei lauke vejukas, tai ne tik slogyte kvepia
na kiekviena mama daro savaip, bet mano brolis abu vaikus kiek veziodavo, vasara peer karscius uzdarytais langais, be jokio vedinimo, tai vaikai visa vasara prasirgdavo, atsimenu vaziavau kartu, man net bloga pasidaare.... o kondicionierius nzn, gal vieni vaikai jautresni siam reikalui, piu piu piu maniske atsigauna i masina isedus, uztad labai visur nori vaziuot, o dar mes nesirgome isvis, net menkiausios slogeles neturejome
oi kad neprisikalbejus cia....