2013 m. lapkričio mamytės (Archyvas iki 2013.10.09)

1. 2013.02.28 22:23 (prieš 6 m.)

man ir pilvo apacia tempia, bet kaip isivaizuoju taip turi buti, ryt pirmas vizitas pas gydytoja, gal ka daugiau pasakys. labai nekantrauju.

2. 2013.03.01 00:31 (prieš 6 m.)

gelytee parašė:
    sveikutes didziausi sveikinimai busimoms mamytems labai silti prisiminimai uzplusta prisiminus praeitus metus sekmes jums mamukai

dekui

3. 2013.03.01 00:34 (prieš 6 m.)

katanuks parašė:
    man ir pilvo apacia tempia, bet kaip isivaizuoju taip turi buti, ryt pirmas vizitas pas gydytoja, gal ka daugiau pasakys. labai nekantrauju.

sweikute parasyk ka sake nes ir as einu ryt bet jauciu nematys dar

4. 2013.03.01 08:38 (prieš 6 m.)

Labukas sveikinimai visoms naujoms nestukems!!

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.03.01 12:21 (prieš 6 m.)

Labas
    Sveika prisijungus,Katanuk.

Man del tempimo vaistuku israse ir sake kuri laika pasisaugoti saugumo sumetimais

6. 2013.03.01 12:32 (prieš 6 m.)

Spinduleliai parašė:
    Labas
    Sveika prisijungus,Katanuk.

Man del tempimo vaistuku israse ir sake kuri laika pasisaugoti saugumo sumetimais

spilduliukai matai kaip tai pasisaugok o mano nemate prie gydytojos testa padariua tai rysku jau nesumelavo testukas o ekoskopu dar nemate sakem kad dar keliauja o kita penktdieni vel eisiu taiva sake matys jau

7. 2013.03.01 12:57 (prieš 6 m.)

wikce87 parašė:
    sweikute parasyk ka sake nes ir as einu ryt bet jauciu nematys dar

na va ka tik pas gydytoja buvau. Viska mate, nestumas 5-a savaite, net preliminaria data nustate, tik va.... prirase antibiotiku (as labai bijau juos gert, nes ale chlamidiju rado), vaisiu mate taip pat, tik ta plevele aplink ji sake turi buti balionelio formos, o pas mane truputi pabliuskusi, tai net nezinau. bet manau reiks dar pas viena kokia nueiti ir viskas bus tada aisku. ir dar... man viena karta patepliojo, tai gydytoja is kart priskyre vaistu... dar nepasiziurejau info apie juos. bet as taip nenoriu jokiu vaistu....
    na bet isejau laiminga, nes sake kad jau ir sirdele plakanacia mato ir tikrai manau kad viskas bus gerai

8. 2013.03.01 14:18 (prieš 6 m.)

katanuks parašė:
    na va ka tik pas gydytoja buvau. Viska mate, nestumas 5-a savaite, net preliminaria data nustate, tik va.... prirase antibiotiku (as labai bijau juos gert, nes ale chlamidiju rado), vaisiu mate taip pat, tik ta plevele aplink ji sake turi buti balionelio formos, o pas mane truputi pabliuskusi, tai net nezinau. bet manau reiks dar pas viena kokia nueiti ir viskas bus tada aisku. ir dar... man viena karta patepliojo, tai gydytoja is kart priskyre vaistu... dar nepasiziurejau info apie juos. bet as taip nenoriu jokiu vaistu....
    na bet isejau laiminga, nes sake kad jau ir sirdele plakanacia mato ir tikrai manau kad viskas bus gerai

nepergyvenk pas mane su mazaja ir buvo ir geriau antibiotikus tik tada butinai geras bakterijas gerk ,o jai sirduto plaka tai viskas gerai:))) kaip fainai jau mate pas tave:)))

9. 2013.03.01 17:15 (prieš 6 m.)

Sveikutes, busimos mamytes!!! Jungiuosi ir as prie jusu siandien vyras isejo i darbeli, pasidariau viena testuka - matesi blyskus bruksnelis. nulekiau i parduotuve nusipirkau kita, maniau jog elektroninis, bet per skubejima ne ta paimiau. vel tas pats. tada nulekiau vel i parduotuve nuspirkau elektronini PREGNANT 1-2 WEEKS. labai daug ir laimes ir jaudulio. buvau pastojusi birzelio menesi, bet vaisius 8 savaite nustojo augti ir dare isvalyma 12 savaite 2 dienas pries vestuves... teko daug isgyventi.
    na, bet dabar vilciu pilni tikesimes viso ko geriausio.
    pradejom planuoti sausi - nepavyko, bet vasari ir uzkibo

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.03.01 17:18 (prieš 6 m.)

Katanuks, as su pirmu vaiku geriau ir antibiotikus, ir kitu sveikatos sutrikimu turejau, tai teko vaistu panaudoti. Vaikelis gime sveikas, viskas gerai. Taip,kad nepergyvenk, ir jei reikia-tai reikia vaistuku.

Mrsbass, sveika prisijungus! Didziausi sveikinimai pamacius teigiama testuka Lengvo nesiojimo ir vien tik pozityviu minciu. Tai,ka teko isgyventi, tikrai nelengva, laikysime kumstukus viena uz kita ir tikesimes,kad viskas su musu visu maziukais bus gerai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.