2015 m. Birželio mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2015.06.24 22:09 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.06.24 22:09 (prieš 2 m.)

julija82 parašė:
    Man su 1 vaiku vaiku buvo sunkiau stresavau del visko o db kaip per sviesta gal jau ir metai ne tie,kad i viska kitaip ziuriu

Rytoj ir as leisiu sau kazko skanesnio nevirto
    O pieno produktus vartojate? As varske valgau,kazkiek pieno isgeriu, sviesto truputi i koses dedu, galvoju gal atpilyneja nuo pieno produktu

2015 m. Birželio mėnesio mamytės (Archyvas iki 2015.08.26)

2015 m. Birželio mėnesio mamytės (Archyvas iki 2015.10.29)

2015 m. Birželio mėnesio mamytės (Archyvas iki 2016.01.16)

2015 m. Birželio mėnesio mamytės (Archyvas iki 2016.11.11)

2. lapsa
    2016.11.11 22:07 (prieš 11 mėn.)

14 m. 7 mėn.

2016.11.11 22:07 (prieš 11 mėn.)

Mato vyras,kad nusikalu ir atsalu,tai pats susipranta,kad padedamas patvarkyt nevarka,kuria paliekam vakare,pagerins musu santykiams ir pan.bet cia toks kompromisas,nevisiems vyrams tinka...

3. birzelinuke
    2016.11.11 22:11 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.11 22:11 (prieš 11 mėn.)

Ativsi parašė:
    Tikrai ne viena... Mūsų santykiai geri, bet kad norėčiau su juo mylėtis taip dažnai kaip jis norėtų aš nenoriu.. Išvis nenoriu.. Ypač kai skaudėdavo pilvą, nes atra…

stasike parašė:
    Pažadėk seksą, jei kol migdai vaiką sutvarkys viską, nes viskam šioje padety tikrai jėgų neužteks.

Gal jūs ir teisingai kalbat bet kaip vyras grįžta tai aš jo nelb ir laukiu ,kaip jo nėra man ramiau tai karštų bučinių apdovanoti net nesinori,o ir dar aš bučiuotis lb nemėgstu ne Man seilejimasis o jam kaip visada sekso ir bučinių reikia daug.

4. birzelinuke
    2016.11.11 22:12 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.11 22:12 (prieš 11 mėn.)

lapsa parašė:
    Mato vyras,kad nusikalu ir atsalu,tai pats susipranta,kad padedamas patvarkyt nevarka,kuria paliekam vakare,pagerins musu santykiams ir pan.bet cia toks kompromisas…

Ir nevisi tai susipranta

1
  5. Ativsi
    2016.11.11 22:17 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.11 22:17 (prieš 11 mėn.)

stasike parašė:
    Pažadėk seksą, jei kol migdai vaiką sutvarkys viską, nes viskam šioje padety tikrai jėgų neužteks.

Iš tikrųjų negaliu skūstis savo vyru.. Jis ir vaiką pats užmigdo jeigu aš noriu duše ilgiau pabūti, ir jam maistą padaro ar pienuka pašildo ir padeda sutvarko, tas pačias lėkštes išplauna jei mato, kad aš pavargus... Bet gal aš pati nebemoku atsipalaiduoti, atrodo kad aplink mane šimtas darbų...

4
  6. stasike
    2016.11.11 23:43 (prieš 11 mėn.)

Beatričė 2 m. 3 mėn.
    Jokūbas 3 m. 8 mėn.

2016.11.11 23:43 (prieš 11 mėn.)

birzelinuke parašė:
    Gal jūs ir teisingai kalbat bet kaip vyras grįžta tai aš jo nelb ir laukiu ,kaip jo nėra man ramiau tai karštų bučinių apdovanoti net nesinori,o ir dar aš bučiuotis…

Moteris žino, kaip dėmesį saviškiui parodyti. Tik idejų pasiūliau. Su vyru lankom Šeimų universitetą, vakar kaip tik panašias problemas aptarinejome ten. Esmė, jei vyrui grįžus neparodote dėmesio, tai jam neaišku datosi, ko jis grįžta.

2
  7. 2016.11.12 08:47 (prieš 11 mėn.)

10 m. 11 mėn.

2016.11.12 08:47 (prieš 11 mėn.)

birzelinuke parašė:
    Gal jūs ir teisingai kalbat bet kaip vyras grįžta tai aš jo nelb ir laukiu ,kaip jo nėra man ramiau tai karštų bučinių apdovanoti net nesinori,o ir dar aš bučiuotis…

Nu stasike galiu pakomentuoti i jusu parasyma is savo puses...
    Pasiulyti vakare su vyru isgerti arbatos? Mano vyras jos negeria
    Pasitikti visada su sypsena? Atrodo kad nebunu zveris kai pasitinku
    Pasakyti vyrui kai as dasikalu per diena su vaiku? Jis visja mato mes dabar buna namie kol nedirba
    Zodziu ne kazkas pas mus gero. Jis mato kaip mergaite man nuo ranku nenulipa, ar eina is paskos ir mama mama... kai bandziau sexo atzvilgiu pasikeisti ( jis daznai noredavo bet as me visada ) tai likau sokiruota biski du vakarus is eiles as jau lindau prie jo ir t.t, atejus treciam vakarui jis man sako kad pavargo ir metai jau ne tie ( jam 35) nu nezinau kaip cia toliau bus... As einu pirmiau miegoti, o jis sedi zaidzia prie kompo... ir matot kai jis ateina gulti tai as turiu butinai laukti, nors as jau bunu devintam sapne... as tikriausiai ne su tuo vyru gevenu su kuriuo reketu

2
  8. birzelinuke
    2016.11.12 09:03 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.12 09:03 (prieš 11 mėn.)

Ativsi parašė:
    Iš tikrųjų negaliu skūstis savo vyru.. Jis ir vaiką pats užmigdo jeigu aš noriu duše ilgiau pabūti, ir jam maistą padaro ar pienuka pašildo ir padeda sutvarko, tas …

Tai jusu dar lb geras.Nes maniškis galvoja taiip kad aš nedirbu reiškia nepavargstu namie sėdėdama.Visada laukia kol aš viską padarysiu ,niekada lovos nepaklos pats o kaip pirmas atsigulė tada Burba greičiau gulkis,nors kol mazaja suruosiu ir pati susiruosiu miegui užtrunka,kaikada galvoju kam aš su jo susisiekti.Erzina jo toks seno diedo mąstymas boba vaikus augina vyras pinigus uždirba.As žinau kaip jam rodyti dėmesį kad jam būtų malonu bet kaip esu ant jo dėl to pykta tai visai nenoriu😞

9. User has not uploaded an avatar
    2016.11.12 09:10 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.12 09:10 (prieš 11 mėn.)

seima.seima parašė:
    Nu stasike galiu pakomentuoti i jusu parasyma is savo puses...
    Pasiulyti vakare su vyru isgerti arbatos? Mano vyras jos negeria

Jo vyras visada vargšas. Aplink jį reikia aptapenti pastoviai. Mano nuomone viskas susije su "sedejimu namie". Neskaitant to, kad beveik niekas buvimo su vaiku netraktuoja kaip darbo(aukles, valytojos, virejos ir kt.).
    As pati jauciu, kad neesu tokia idomi, kai buvau darbo rinkoje. Man nenutinka idomiu ivykiu, kartais intelektualiausias pokalbis per diena diskusija su trimete tema: noriu-nenoriu.
    Vaikai zinoma dziaugsmas, bet namuose tureti dar viena 35 metu vaika man sunku.

1
  10. birzelinuke
    2016.11.12 09:14 (prieš 11 mėn.)
    2016.11.12 09:14 (prieš 11 mėn.)

Man taip pat sunku,jauciu kad aš nesu 100%seiminiska,man reikia laiko sau aš noriu tobulėti,u uzsiimti veikla kuri Man patinka,o vyras ir pats galėtų nors pietūs susidurti.

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras