2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.08.14)

1. 2018.02.23 15:58 (prieš 9 mėn.)

Inochka parašė:
    Mano sunus irgi buvo is tu kurie patis uzmiega, ramus,nereikalaujantis demesio kazkur apie 3 men prasidejo nesamones irzlus, pats neuzmiega, o vakare kai ejau sp…

O kada einat nakties miegui?

2. 2018.02.23 16:13 (prieš 9 mėn.)

Ohochips parašė:
    O kaip pasireiškia alergija?

Bėrimų nėra, bet tik suvalga kažką iš minėtų produktų ir prasideda bėdus su pilvu. O nuo pieno išvis kakutis su kraujo gleivėm net būna.

3. 2018.02.23 16:54 (prieš 9 mėn.)

Ledi Di parašė:
    Nuo 20:30 uzmidziau tai jau nubudo antra karta.pirmas nubudimas po 40min dabar po 50min :/ kuo toliau tuo linksmiau.budavo pusantros val bent ismiega.ziauru

baika ? pas mane vakar uzmigo ir per valanda tris kartus pavalge ? poto po valandos...... poto daugmaz kiek nakti ziurejau lygtai kas dvi valge... bet bjauru kai is pirmo taip sunkiai minga, atrodo sau galetum kazka pasidaryt ir shuda, turi gulet kartu... na gal kada nors...

4. 2018.02.23 17:00 (prieš 9 mėn.)

Saulenele parašė:
    Maniskis buvo vienas tu, kurie patys uzmiega lovyteje nakciai. Su menkais isikisimais su soske, paglostymais ir pan. Nakti valgydamas uzmigdavo, perdedavau ir miega…

pas mane panasiai... lovytej uzmigdavo iki 4-5h ismiegodavo, o poto dazniau keldavos tada nebekeldavau... abar chaosas net nesistengiau kuri laika, nes isterijos sviete... cia del regreso manau, keicias miegas fazes ir pan, sunkiau uzmiega, juk ir patys kartais norim bet akys stacios negalim uzmigt, o mazyliam tai isvis sunku ir dar kaip pikta, kad nesupranta kas daros ir tt.. manau daugumai praeina ismoksta ir buna ok ;)

ciocė meška parašė:
    Jei norit - paguosiu pirmoji dukra migdydavosi tik prie krūties, tuo pačiu metu maitinant reikdavo supti ATSISTOJUS ? nesvarbu ar diena ar naktis... bet juk vaik…

tikrai guodzia, dekui! stiprybes mum visom! ☺️?

2
  5. 2018.02.23 18:25 (prieš 9 mėn.)

makulatūra parašė:
    Gal galit placiau papasakoti, kaip vyras padejo atsisakyti naktiniu maitinimu? Ar po to, kai nakti nebemaitinot, ismiegodavo visa nakti?

Labai paprastai: kai jūs supat, vaikas užuodžia jus ir dėl to nenusiramina, tad vietoj to,kad naktį prabudus vaikui suptumėt ir ramintumėt jūs, tą turi daryti vyras. Mums prireikė 3 naktų, tiksliau 2, 3 naktį atsikėlė tik kartą. Taip, kai nutraukėm naktinius maitinimus išmiegodavo visą naktį, nes prieš pirmą gimtadienį ji naktį daug kartų keldavosi, ir tikrai buvo sunku po tokių naktų. Yra daug visokių metodų pratinti patiems ir miegoti ir atsisakyti maitinimų, tik ne visada jie veiksmingi, nes turbūt dar vaikui neatėjo laikas o čia, 4 mėnesiai leliams, dar mažučiai po pirmos ciocytės migdymo ir maitinimo ypatumų, antroji - tikra atgaiva ir aš ne į temą ? mes einam į lauką sėkmingai kasdieną, šian net dukart buvom ;) oras - fantastiškas

Sunrise parašė:
    O kaip pratinot užmigti pacia?

Užmigdymui pietų miegui buvo drąstiškai, nes niekas nepadėjo: paguldydavau lovytėje ant šono, užklodavau kaldra ir laikydavau, kad neatsiverstų, jei atsivers - viskas. Smigdavo per 10-15 minučių. Ir su verksmais ir be jų, 3 dienos ir jau guldavo pati (skaičius 3 mums labai magiškas su ja) :)aišku, tai buvo, kai jai buvo 8-9 mėnesiai. kadangi jau pietų miego tvarką žinojo, naktiniam miegui įkeldavom lovytėn ir ji pati sau ten maldavosi, kas 10 minučių eidavom pas ją ar net dažniau, kol užmigdavo. Per nepilną savaitę priprato, ir padėjo b cloud vėžliukas projektorius, jį naudojom nuo pirmo gimtadienio ir tik neseniai pačiai jau jo nebereikėjo, dabar daugiau pramogai jungiam. P.s. kad ir maitinau pati stengdavaus visad ją perkelt į lovytę (ne visad išeidavo) ?

2
  6. 2018.02.23 18:25 (prieš 9 mėn.)

Sunrise parašė:
    O kada einat nakties miegui?

Apie 9 val. Paskutini karta valgome ir pakeiciam pampi ir einam i lovyte

7. 2018.02.23 18:49 (prieš 9 mėn.)

vilmukasss parašė:
    Mano mazytei 4men 2 savaites bet jibdar nesisypso ar yra mamyciu su panase patirtimi ?

Aš apie tai nesidomėjau, nes maniškis šypsosi senai, nuo gimimo miegodamas šypsodavos, bet neužilgo ir būdraudamas pradėjo šypsotis. Atrodo kažkur užtruko ta jūsų šypsenėlė. O ką gydytoja apie tai sako?

8. 2018.02.23 19:44 (prieš 9 mėn.)

Inochka parašė:
    Mano sunus irgi buvo is tu kurie patis uzmiega, ramus,nereikalaujantis demesio kazkur apie 3 men prasidejo nesamones irzlus, pats neuzmiega, o vakare kai ejau sp…

Geras reiks ir mum bandyt nes dabar turim 4!!!! Po 45-1h.. nu kartais koks susijungia i ilgesni tada 3 tik buna..
    Mokau dabar migdytis pati nakciai.. idedu i lovyte soskis ir glostineju galvyte.. paleidziu my hummy.
    As nemaitinu.

Tik man va sunkiai sekasi kartai 2 h nulaikyt ji be miego.. net ir po nakties

9. 2018.02.23 20:43 (prieš 9 mėn.)

mazapelyte parašė:
    Geras reiks ir mum bandyt nes dabar turim 4!!!! Po 45-1h.. nu kartais koks susijungia i ilgesni tada 3 tik buna..

Maniškis palei amziu turėtu jau praktiškai 2,5val budraut o mums ir tos 2val ant galo jau su baisiniais zirzaliukais ? manau maniškiui taip reikia... šyvakar bandziau iki miego ilgiau pratemt tai trečios val gėgyje jis tiek ėmė rėkt, o dar kolegė pas mane lankėsi tai nebezinojau nei ka daryt, pagimdziau i auto kėsute ir uzsupavau... kol supavau tai tol ir miegojo, gal 40-50min... pabudo kazkur 18:20val, paprastai guldau ji 19val tai galvoju dabar tai jau iki kokiu 9 jis nemiegos bet nė velnio, 19val atėjo ir jis jau vėl zyzliukas ėmė būt, vadinasi jo laikas toks miegelio ir viskas... dabar va jau pusvalandi ant papuko kabo ir migdosi. Bent jau pas mus yra taip kad vaikas viska, kai viena mamytė išsireiškė, diriguoja ? kadangi jis pokolkas vienturtis tai ir taikomės tik prie jo ritmo...

1
  10. 2018.02.23 20:47 (prieš 9 mėn.)

mazapelyte parašė:

Mes nakciai visada savarankiskau uzmiegam ijungiu karusele ir luzta
    Na man irgi sunku 3 val uzimti pradziai visada sodinu i supines-kedute zaidzia su zaislais ziuri ka as darau, tada ant kilimelio pazaidzia, pasidarome mankstele, tada i manieza guldau ten kabantis zaislai ir dabar jau irgi galvoju ka cia dar per pramoga padaryti nes jau nori antranku po visko :-D
    Mes irgi misinuka valgom

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.