2017 m. gruodinukai ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2018.01.24 18:34 (prieš 1 m.)

Redvelvet parašė:
    Tikrai keista.. Pries pusmeti mano puskei extra cp dare klinikose, 29sav tada ejo. Gime mergyte 759gr.. Tai man buvo keista kiek kantrybės tos moterys turi su tokio…

Sveiki. Pradejau skaityt kas ka rase pamaciau judu zinute. Na va augam neblogai. Pienuko turiu. Nera begalo daug bet yra. O tada kai ligoninei buvom issiaiskinau tik kai su kita daktare kalbejau normalia daktare. Ake vaikui buvo glikemija nukritusi. Sake nusilpo. Tik tiek. Palasino 4paras lasaline 3-4 para pienuko atsiradi savo tada daviau ir sustiprejo.

2. 2018.01.24 18:36 (prieš 1 m.)

RožėDo parašė:
    Mamytės, ar kuriai nors yra niežėjimas krūtų srityje ?? Antra diena niežti odą belekaip! Nėra nei bėrimo nei paraudimu, prausiuosi jei ką ir su vandeniu ir dar su m…

Gal strijos atsiranda? man krutine visa strijom nuseta, ir budavo kad nieštedavo paskui paziuriu strijos.. trukineja oda gal deto ir niešti

3. 2018.01.24 18:51 (prieš 1 m.)

Geadre parašė:
    Mamytes kurios nusitraukiat pienuka pries maitinima sildot jei buvo kambario temperaturoje ar ne? As nesildau ir galvoju gal blogai, seip valgo tai gerai

Mp gali buti nutrauktas kambario temperaturoje 3h-8h

4. 2018.01.24 18:54 (prieš 1 m.)

Laurute2 parašė:
    O kodel damaitinat? Svoris krenta?

Nuo ryto iki vakaro duodu mp o vakarop nusitraukiu ir nieks nebega. Tai duodu misinuka

5. 2018.01.24 18:57 (prieš 1 m.)

lianidavna parašė:
    mes siandien buvome pas daktare. rytoj jau mums menesiukas ir sveriam 4430 ? o gime 3340. ir paaugom gerai. skiepuka gavome siek tiek kaprizingi, bet jauciames g…

mes snd irgi buvo pas daktare skiepams, tai sveriam 5130 o gimem 4085 ir i ugi +3 cm tai nei daug nei mazai, pet po biskuti jau putleja mazyle

6. 2018.01.24 18:58 (prieš 1 m.)

akwiuz parašė:
    Pientraukis neparodo kiek turit pieno.

Vakarais nusitraukus matau kad mazzai

7. 2018.01.24 19:19 (prieš 1 m.)

URbo parašė:
    Gal strijos atsiranda? man krutine visa strijom nuseta, ir budavo kad nieštedavo paskui paziuriu strijos.. trukineja oda gal deto ir niešti

Na striju buvo tai neziurejau ar padaugėjo... Hmmm gal tikrai. Kažin ką čia dabar daryti kad neniežtėtų ir neatsirastų jų...

8. 2018.01.24 19:35 (prieš 1 m.)

RožėDo parašė:
    Na striju buvo tai neziurejau ar padaugėjo... Hmmm gal tikrai. Kažin ką čia dabar daryti kad neniežtėtų ir neatsirastų jų...

Nieštet tai nustoja bet va strijos.. krutine labai isdidejo ir pasekmes -strijos

9. 2018.01.24 22:44 (prieš 1 m.)

-Mamute- parašė:

Man pientraukis nutraukia tik kelis ml, o vaikas per menesi priaugo kilograma ir 5 cm , vaikas traukia geriau nei pientraukis, nespreskit kiek pieno turit is to ka nutraukiat

7
  10. Mūsų Žvaigždutė 1 m. 2 mėn.

2018.01.25 00:09 (prieš 1 m.)

-Mamute- parašė:

Vakarais daug mažiau pieno, nei rytais. Pabandykit nusitraukti anksti ryte

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras