Saulėjedžiovintipomidorai parašė:
Sveikos mamytes, kaip sekasi migdyti mažiukus? Aš antras vakaras vargstu. Visada pradedu migdyti nuo 19 val. Bet užmiega tai 21, 22 valandą su ašarom, zirzėjjmu, ir…
Pas mus 19 val dar net ne vakaras skaitosi 😄 tuoj eisim i lauka, po to pavalgys ir eisim maudyt, pradedu maitint apie 23h ir jei apie 24 miega tai buna saunu ☺️







